Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה שהתבלבלו בניסוח השאלה, והכוונה היא שהבסיס הינו 4 והחזקות שלו (מעריך החזקה - הספרה שלמעלה) עוקבות.

לדוגמא: 4^3+4^4 או 4^2+4^3 מתחלקים ב-20 , תבדוק בעצמך.

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.

רק לי רוגעלך קינמון מזכיר את תקופת הצבא? זה היה השוס בארוחות ערב הצבאיות, היה יוצא חם מהתנור וכל החיילים הרעבים היו מתנפלים עליו :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? כי באמת אין הרבה דברים יותר מגעילים מהעיגול בצק-חצי-אפוי-עם-מלא-סוכר-וקינמון-זול-למעלה.

חמש דקות אחרי שסיימת לבללוע אותו הוא חוזר ומתדפק על גרונך רק שהפעם מלמטה, כאילו לוחץ בכח על החץ של המעלית "למעלה, למעלה". רוצה לצאת חזרה המניאק הדוחה הזה, כאילו שמפחד שבסוף השרשרת יהנה מהטחורים של גונזו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאוכלים רוגעלך שוקולד אמיתי ואיכותי לא רוצים שום דבר אחר .

הבעיה - אלה שיש בהם שוקולד איכותי עולים 50 שקל לקילו:-(

זה טוב לדיאטה כי קונים מעט.:oops:

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו רוגעלך, וופלים בטעם לימון , לא רואים ממטר את אלו עם השוקולד :). אגב, גם אותם קשה למצוא במכולת השכונתית.

אתה צודק.. ואני יודע את הסיבה.

הקרם לימון זה שאריות של חומרים רדיואקטיביים מה"עוגה צהובה" שאיראן מכינה ממנו פלוטוניום.

ואתה יודע.. יש עליהם עיצומים קשים וקשה להשיג את החומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...