Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אוטו בדק - מוסך מורשה סקודה בתל אביב - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 4341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך אוטו בדק בתל אביב, מוסך מורשה יבואן לטיפול ברכבי סקודה.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מוסך אוטובדק - מוסך סקודה בתל אביב.

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אם הנך מאיזור המרכז - גש ל"אוטובדק". מוסך קטן ונעים עם אווירה משפחתית ויחס אישי מאוד.

יש הטוענים (גם בצ'מפיון עצמם, לאו דווקא לקוחות) כי מחלקת הדיאגנוסטיקה של המוסך היא הטובה ביותר בצ'מפיון בעקבות הידע הנרחב והרצון הבלתי נגמר של אחראי המחלקה - ללמוד על דבר שרק ניתן לעשות דרך המחשב :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אז היום עשיתי טיפול ראשון (15) לרכב שלי במוסך אוטו-בדק.

בנוסף לטיפול היו כמה ריג'קטים קטנים:

1. רעש של כניסת אוויר מדלת הנהג במהירות גבוהה – לדעתי הגומייה האוטמת שם משוחררת.

2. רעידות בסרק – בעיקר שהמזגן עובד. משהו די מינורי.

3. מפלס נוזל קירור מתחת ל-MIN.

להלן הרשמים שלי באופן הכי אובייקטיבי שאני יכול להציג אותם:

עמידה בזמנים:

קבעתי תור לשעה 07:30.

הגעתי בשעה 07:30.

הרכב נכנס קרוב לשעה 09:00 ויצא באיזור 10:00.

לדעתי בסעיף הזה הם נכשלים. ברכבים אחרים שקבעתי תור בשעה מסויימת, בעיקר שקבעתי לשעה הכי מוקדמת – הרכב נכנס מייד.

קבלת ושחרור הרכב:

הגעתי ליועץ השירות. יש רק אחד כזה. מכיוון שהגעתי עם פתיחת המוסך היו 2 אנשים לפני שחיכו לו, סה"כ בחור חיובי. הסברתי לו מה אני רוצה. הוא שאל אותי אם יש לי שובר. אמרתי לו שלא. הוא אמר לי שקיים שובר 50% הנחה על טיפול ראשון ושאנסה ללכת לסוכנות ממנה קניתי שנמצאת סמוך למוסך לקבל אחד. הלכתי. קיבלתי. חסכתי לא מעט כסף.

בקבלה הוא ראה שהרכב לא עבר עדכון תוכנה ואמר שהרכב צריך לעבור.

אני ממש מבסוט שהוא שלח אותי לקחת את השובר, ולכן בסעיף הזה –BIG LIKE

מקצועיות/עבודה:

1. הייתה שמה ניידת שלא עבדו עליה וישבה על הליפט, אז הרימו אותה והכניסו מתחתיה מונית שגם עליה לא עבדו. למונית יש אנטנטת ברזל קשיחה וארוכה שגירדה את כל הגחון של הניידת שהכניסו אותה. ושוב שהוציאו אותה.

2. הפועל שעבד לי על האוטו היה נראה שיותר מעניין אותו לשיר ולעשות דאחקות עם המחסנאי מאשר נטו לעבוד. היו כמה דברים מעצבנים, לדוגמא שהוא שם את הטאסה על אחת מהרגליים של הליפט באופן שהיה ברור שהיא עומדת ליפול, זה גם נעשה בזלזול כזה. כמובן שהיא נפלה על הרצפה מגובה של כ-2 מ'. למזלי לא קרה כלום.

3. אחד המוסכניקים הוציא רכב תוך כדי שהוא גורר איתו מתחת לרכב את הפלסטיק שמרוקנים לתוכו את השמן מתחת לרכב עד שמוסכניק אחר העיר לו על זה.

4. נוזל קירור כבר לא חסר. למעשה עברו את ה-MAX בהרבה.

5. הוסיפו מים מהברז. שזה עוד בסדר כי G12+ אפשר לערבב עם מי ברז. אבל למה לא לשמור על הגובה המתאים?!

6. בעניין הרעידות לא סידרו כלום. אמרו שבדקו במחשב והכל בסדר. מנהל העבודה הרגיש את הרעידות ואמר שזה רכב חדש ויש עוד הרבה אחריות, אז אם זה יתפתח למשהו חמור יותר שאני אחזור ואם לא – לחיות עם זה.

7. לטענתם הגומייה לא רופפת. אלא המשקוף של החלון צריך יישור. הפחח נתן כמה מכות חזקות עם היד למסגרת החלון על מנת לדחוף אותה מעט פנימה לכיוון גוף הרכב. לא אלגנטי במיוחד. לא יודע אם עזר, לא הספקתי לבדוק בדרך חזרה.

8. הלכתי למכונאי שעבד לי על הרכב לשאול אותו איזה שמן להוסיף בין הטיפולים, הוא אמר לי שהוא לא יודע. ואז בא אחד אחר קצת יותר ותיק ואמר לי ש-40W5 סינטטי מלא. הייתי מצפה שהמכונאי שעובד על הרכב יידע מה הוא שם ברכב, לא?! בנוסף המכונאי השני אמר לי שאם אני מוסיף בין הטיפולים לשים מותג טוב ולא איזה זבל. כאילו שהשמן סונול שהם משתמשים בו נחשב לטוב....

9. שהרכב היה ב"מחלקת דיאגנוסטיקה" הבחור אמר שמנועי ה-1.4 לא צריכים לעבור את עדכון התוכנה. רק מנועי ה-1.2. למרות מה שיועץ השירות אמר.

אווירה/פינת המתנה/שטויות כאלו שלא מעניינות באמת:

המוסך לא יפה. לא מפואר. חדר המתנה שאתה מעדיף לא לשבת בו. בנוסף איזה ציפור נתקע בין התקרה האקוסטית לגג וכל הזמן נלחמה לצאת. אבל בלי קשר לא מוסך יפה או מפנק, להבדיל מהתדמית של מוסכים מורשים.

חשוב להסביר שהמוסך היה מורכב מ-85% מוניות/ניידות ועוד כמה רכבים פרטיים בודדים.

סה"כ היה נראה שהאווירה במוסך היא יותר לכזה שמתאימה לתת שירות לקבוצות הנ"ל, האווירה הרגישה קצת שכונה, הנהגים כבר סחבוקים עם היועץ שירות ויש שמה אווירה של מקום קטן שכולם מכירים את כולם.

לא ממש אפשר לראות מה עושים לך באוטו, אומנים יש סה"כ 6 ליפטים + עוד 1 בדיאנוסטיקה + 2-3 אצל המחלקת פחחות, ככה שבעיקרון המוסך קטן, אבל היכולת להשקיף ממש נמוכה מאוד אלא אם כן הרכב שלך בליפט שמצמוד לחלון.

.

מחירים:

טיפול קטן שכולל שמן 40W5 של סונול (עם מדבקה של קבוצת צ'מפיון עליו), פילטר שמן. בורג לאגן שמן. מים לשפריצרים עולה כ-700 ש"ח.

לדעתי זה שוד לאור יום. זה ביזיון. זה עושק. אין לי עוד מילים לתאר את זה. השובר שהיה לי הוריד לי את המחיר ב-50% וזה קצת המתיק את הגלולה.

לסיכום:

זאת הפעם השנייה שאני מגיע למוסך הזה. פעם ראשונה הייתה אחרי חודש ששמעתי צקצוק מעצבן מכיוון הדש-בורד. גם אז וגם עכשיו עם הרעידות, הם לא פתרו את הבעיה. הם לא הכחישו, אמרו ששומעים/מרגישים, ניסו לעשות משהו (היום בדיקת מחשב, מקודם שמו איזה ספוג בין צינור דלק לרכב). כוונה טובה יש. תוצאות לא ממש. אני מקווה שלפחות את העניין עם הרעשי רוח פתרתי.

פעם קודמת ההתרשמות שלי הייתה די בינונית, אבל ההמלצות כאן בפורום היו טובות ואיתן אזהרות על מוסכים אחרים, אז הלכתי על הטיפול במוסך הזה. עצם זה שחסכתי כאן 50% על עלות הטיפול – גורמת לי להיות שלם על ההחלטה שלי ללכת למוסך הזה. פעם הבאה כנראה שאלך למוסך אחר.

אני לא יותר מדיי מופתע, הרמה המקצועית של כל המוסכים ברשת צ'מפיון מעולם לא הרשימה אותי.

את המסקנות שלכם תסיקו לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה תמונות:

1. הרחובות שלנו לא בטוחים, הפשע משתולל. תהיתם איפה המשטרה?

הנה התשובה, פחחות (ותחנת משטרה קטנה) כאן! :oops::lol:

2. היה קו MAX?

3. פתרון יצירתי לחיסכון במקום (וגם על הדרך להתנקם קצת במשטרה :twisted: )

police boom.jpg

max.jpg

police on taxi edit.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך אוטובדק.

שירות על הכיפאק ואלה המחירים לטיפול ראשון בסקודה פאביה:

250 שרות בקרה ראשוני

100 כיוון גלגלים (אני ביקשתי)

204 שמן משותף 4 ל

105 מסנן שמן

17.5 שמן לאגן