Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ נובה 72

yaly
שימו לב! השרשור הזה בן 3635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נרכש לפני כשלוש שנים בערך.

ובחיים כמו בחיים לא היה לי זמן או מקום לעבוד עליו.

למרות זאת הפרוק התחיל ורכשתי מיומנות בריתוך פחים ב-MIG על ידי תרגול תרגול ועוד טיפה תרגול.

אני טס הרבה מטעם העבודה וגם עכשיו עניין הזמן לא השתפר אבל המקום כן אז אני מאוד מקווה שדברים יתחילו לזוז.

לסיכום אני מאוהב ....ועד שלא יצא מפה רכב תצוגה הוא פשוט לא יצא .

אני כנראה מאלה שנהנים יותר משלבי השיפוץ ופחות מהמוצר המוגמר, כבר ברור לי שלאחריה יגיע רכב אחר.

th_IMG_0997.jpg

th_IMG_0996.jpg

th_IMG_0999.jpg

th_IMG_0998.jpg

th_IMG_1000.jpg

My mantra: Block it, Block it,Block it, Block it, Block it some more then go back and block it, oh and finally block it !!! Then block it one more time just in case !! Block it one more time just for good measure... spray it, screw it up, sand it all down and start over then repeat...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על התגובות...

אלו עוד מספר תמונות משלבי הפרוק.

המצב לא להיט אבל גם לא נורא כמו שהוא נראה בתמונות אני קצת נבהלתי בהתחלה אבל

כול פאטצ שנעשה בצורה חכמה משפר את המצב מקצה לקצה.

62486_444729974641_980366_n.jpg

33657_444729909641_8334872_n.jpg

My mantra: Block it, Block it,Block it, Block it, Block it some more then go back and block it, oh and finally block it !!! Then block it one more time just in case !! Block it one more time just for good measure... spray it, screw it up, sand it all down and start over then repeat...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזהר שהעירייה לא תתחיל להציק לך. גילוי נאות זה בדר"כ מתחיל כשהשכנים שלך מתקשרים ומתלוננים על מפגע תברואתי.

בכל אופן שיהיה הרבה בהצלחה ותמשיך לעדכן ותעלה תמונות.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת עדכונים מהזחילה שהתבצעה במשך השנים שהרכב ברשותי.

בנוגע למנוע זה החלק היותר קל ושפחות מעסיק אותי כרגע, מה שכן ברור שה-V8 יגיע השאלה איזה.

313480_10150384442079642_725601314_n.jpg

312886_10150342683604642_262490345_n.jpg

63498_439219714641_4597774_n.jpg

61683_438000489641_1384379_n.jpg

59398_437657429641_6209237_n.jpg

47199_436085624641_5098270_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והעדכון היותר חשוב והיותר עדכני ושבאמת אני מקווה שיגיע שהקבותיו שינוי בקצב התקדמות הפרויקט.

מקום!!!!!

נותר לי לבנות שער כניסה לרכב, לבנות תקרת גבס עם תאורה מתאימה, מפוח בצד אחד ומסנן אויר בצד השני תוך בניית אנליזת זרימה יעילה.

מנגד כמו שרואים בתמונות מאחורי כול עניין הנקיון והיום התקנתי ארון חשמל ושעון.

20121019_154821.jpg

20121019_154759.jpg

20121019_134536.jpg

20121019_134506.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נרכש לפני כשלוש שנים בערך.

ובחיים כמו בחיים לא היה לי זמן או מקום לעבוד עליו.

למרות זאת הפרוק התחיל ורכשתי מיומנות בריתוך פחים ב-MIG על ידי תרגול תרגול ועוד טיפה תרגול.

אני טס הרבה מטעם העבודה וגם עכשיו עניין הזמן לא השתפר אבל המקום כן אז אני מאוד מקווה שדברים יתחילו לזוז.

לסיכום אני מאוהב ....ועד שלא יצא מפה רכב תצוגה הוא פשוט לא יצא .

אני כנראה מאלה שנהנים יותר משלבי השיפוץ ופחות מהמוצר המוגמר, כבר ברור לי שלאחריה יגיע רכב אחר.

th_IMG_0997.jpg

th_IMG_0996.jpg

th_IMG_0999.jpg

th_IMG_0998.jpg

th_IMG_1000.jpg

כשתסיים, אולי נעשה החלפה, אני אתן לך פרוייקט מעניין ואתה תתן לי מוצר מוגמר, ב ה צ ל ח ה

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

פושעים ניזונים מסלחנותה של החברה הסובלנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אם אתה מתכוון לקאמרו אז אני מעדיף את הנובה עליה.

כול אחד והעדפותיו:)

בכול מקרה אם היא תשאר אצלך עד אז ,

אניבטוח לקוח פוטנציאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...