Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות מחפיר מבית פולסווגן - (התייעצות)

shofofo
שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לשתף אתכם בקמצוץ מחווית הקנייה המזוויעה שאני עובר בפולסווגן ולשאול כיצד כדי לי להמשיך.

ב-23 לספטמבר שילמתי על רכב פולו "יאנג" (ידנית, 3 דל') בסוכנות.

נפלתי בדיוק לפני החגים, לכן הם התחייבו ל-15 ימי עסקים, שאמנם טרם עברו, אך העריכו שהרכב יגיע תוך שבוע ממועד ההזמנה - 30 בספט'.

מאז הופרו כבר מספר הבטחות בקשר למועד המסירה, כאשר שמעתי כבר מספר פעמים משפטים כמו "אנחנו מקווים שזה יהיה ביום שלישי, מקסימום מקסימום יום ראשון.." ולאחר מכן - "יום רביעי, מקסימום יום חמישי" וכו'

חלקן הבטחות שלא היו ריאלית, כיוון שהבטיחו שיוציאו את הרכב מהבונדד בימים שמשרד הרישוי היה סגור בכלל..

ראוי לציין שבכל התהליך אני זה שהיה צריך ליזום את השיחות טלפון (ולהשאיר הודעות) כדי להבין מה קורה, שכן הנציגים היו מבטיחים לחזור אליי עוד באותו היום ולא הייתי שומע מהם כמה ימים לאחר מכן..

ולאחר שהרכב הגיע לסוכנות עצמה ועבר ניקוי התגלו טיפות של צבע לבן על הצבע הכחול המקורי בפגוש.

הנציג אמר שהוא יחליף את הרכב ברכב חדש - עניין שייקח מספר ימים.

לאחר יום הוא הודיע לי כי הוא לא מצא רכב חדש שכן כולם נרכשו. המנהל שלו טען שאין טעם להחליף בכלל, ושכל מה שצריך זה פוליש, לכן הם מחזירים את הרכב לבונדד כדי לעשות לו פוליש.

כמובן שלקח לא פחות מ-6 ימים (!!!!) לשלוח אותו בחזרה ולהודיע לי שלא הצליחו לנקות אותו ושהרכב דורש תיקון צבע.

הסיטואציה כעת היא שהם טוענים שלא נותרו רכבים כלל, לכן האפשרות היחידה מלבד ביטול ההזמנה היא צביעה מחדש של האיזור עם הצבע הלבן וכן לתת לי הנחה בסך 5% על ירידת הערך של הרכב.

כמובן שזה אומר שהם יחרגו מה-15 ימי עסקים שהם התחייבו אליהם

השאלה אליכם היא מה עליי לעשות? הלב רוצה לפוצץ את כל העסקה ולהתרחק מהם אחרי שירות מתחת לכל ביקורת וכומבן שאני לא מבין מאיזו סיבה אני צריך לרכוש רכב חדש שיעבור תיקון עם ירידת ערך??

מצד שני, כבר די ננעלתי על הרכב ואני רוצה לסגור את הסאגה.

מה דעתכם?

כמה ירידת ערך תהיה על חלק קטן מהפגוש שייצבע מחדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק בהחלט. אכן הלוואי וזה היה כל כך פשוט. העניין הוא שזה הרכב שבחרתי לאחר חיפושים רבים שעשיתי, ננעלתי עליו, ולכן קשה פשוט לשים הכל בצד וללכת לחפש רכב אחר.

האם לדעתך העניין הטכני בתיקון וירידת הערך מהווה סיבה מוצדקת מבחינתי לעזוב את זה ולבטל את כל העניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעת פגוש לא גוררת ירידת ערך. זה תיקון קוסמטי קליל ואני מבטיח לך שבתוך חצי שנה מהרגע שאתה מקבל את הרכב כבר יהיו לך שריטות על הפגושים שיבאסו אותך יותר.

אם מדובר בנגיעה קטנה של צבע כחול אני לא הייתי מתעסק עם זה, צובע את הפגוש וממשיך הלאה. לדעתי ההצעה שקיבלת מצ'מפיון הוגנת לחלוטין והטעות כאן הייתה של הנציג שהבטיח להחליף לך את הרכב למרות שהוא אמור לדעת שהוא לא יכול לעשות דבר כזה.

אז שוב, בהנחה ומדובר בנקודה קטנה של צבע ולא כתם צבע ענק, אתה אולי יכול להיות צודק ולבטל את העסקה אבל לדעתי זה לא ממש חכם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון צבע בפגוש אינו גורם לירידת ערך , אין רכב שלא סופג שריטות או מכות ברמות שונות במהלך חייו , גם כאשר הוא חדש.

אם אתה לא מתכוון למכור את הרכב עוד חודש במצב "מושלם" , אז אין סיבה לוותר בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר כמו שאמרת בכמה טיפות קטנות קח את ה- 5% ובקש מהם לא לתקן את הפגוש.

גם ככה אחרי שנה יהיו לך עוד סימנים על הפגוש באדיבות ישראל ישראלי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בתור אחד שעובד ביבואן רכב

לצבוע פגוש זה כלל לא ירידת ערך היבואן יכול לתקן לך כל דבר

ברכב עד לגובהה של 5% ואפילו לא ליידע אותך. כל הכבוד להם שהם פיצו אותך

אני יודע שלא נוהגים לעשות זאת כי זה "חלק מהמשחק" אין מה לעשות זה קורה.

מחר תיסע עם הרכב וישפשפו אותך בחנייה.. אילו הייתה אומר לי שצבעו את הגג אז הייתי מסכים אתך

מה שכן מטריד אותי וקח את זה בתור טיפ איך הגיע לשם הצבע הכחול? מה שזה מעיד שהרכב שלך היה בצבעיה

ועבר סביר להניח תיקון צבע שאתה בטח לא יודע עליו...

שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות, זה מידע מאוד מועיל עבורי.

צירפתי את התמונה של המקום בו יש נקודות של צבע לבן על גבי הצבע הכחול של האוטו.

מדובר בפגוש האחורי בצד ימין

בשעות האחרונות עודכנתי כי מסיבה לא כל כך ברורה צבעו את כל החלק האחורי וכן את כל החלק הימני של הרכב - גם את הדלתות

עוד לא קיבלתי את מלוא המידע בנושא אבל זה נשמע מוזר מאוד שכן הנקודות היו באיזור מאוד מצומצם, ולכן אני לא רואה סיבה לצבוע איזורים שלמים של הרכב שלא מושפעים מהצבע!

עומר אני באמת אנסה לחקור לעומק את הנושא, תודה על המידע.

במידה ואשמע הסבר בגבול ההיגיון, האם כעת לאחר צביעת דלתות ימין יפגוש אחורי יש ירידת ערך? אם כן, כמה?

כמו כן ראיתי שעד 6% הם מחויבים לקנות את הרכב בחזרה לאחר שנה. כיצד ההליך מתבצע?

מי קובע אם הירידה מעל 6 אחוז? כרגע הם טוענים שזה 4.85%

BC9D405D-2CA9-4102-9A26-5C609EEA9D76-4054-000005237323DA73_zpsa76f8784.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שנשפך על הרכב צבע שלא ניתן היה לנקות בלי לפגוע בצבע המקורי.

יכול להיות שהרכב עמד ליד משהו או שמשהו פגע בצד הרכב וגרם לנזקים לצבע בדלתות ובפגוש.

יכול להיות שבניסיון לנקות את הכתמים הם עשו פוליש קצת אגרסיבי ולכן היו חייבים לצבוע הכל מחדש.

הכל יכול להיות.

מה שבטוח, שתרצה למכור את הרכב, אם מכון הבדיקה יעלה על הצבע החדש, הדבר עשוי להרתיע מאוד את הקונה הפוטנציאלי.

ירידת ערך כנראה יש, אבל רק שמאי רכב יוכל לקבוע כמה בדיוק. תשקול אם משתלם לך להביא שמאי רכב מטעמך ואם הנזק מעל מה שהם ציינו לדרוש ביטול העסקה ולתבוע אותם על עלות השמאי, זמנך היקר שהושחת והזמן שאתה נתקעת בלי רכב חדש. אני משער שפשוט יותר במקרה זה הוא לבטל את העסקה ולשכוח מהעניין.

אופציה אחרת היא לדרוש מהם הנחה של 5% מהמחיר המלא (הנחה בכסף ולא זיכוי באביזרים או שאר חרטא) + פיצוי להשכחת עוגמת הנפש (לדוגמא - איבזור בשווי 1.5-2K) + התחייבות בכתב לרכוש את הרכב בהמשך לפי 95% מהמחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו פה חשוד, ואני לא מתפלא שזו ההתנהלות, כי מהניסיון שלנו איתם הם רק ניסו "להשחיל" את אבא שלי במוסך, מה שהתברר בסופו של דבר כשקרים וחסך לאבי לא מעט כסף כשניסו לדחוף לו תיקונים שלא היה צריך לבצע בכלל ברכב.

אני הייתי מנסה לבטל את העסקה אם זה השירות שאתה הולך לקבל במהלך השנתיים הקרובות. :?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הקטע כבר מלוכלך לגמרי, אני היתי יורד מהעניין.

שאני קונה משהו אני קונה רק עם יש לי הרגשה טובה עם הקניה, הקניה זה כולל הכל.

המוצר, השרות, היתיחסות וכו'.

אני היתי יורד לגמרי מהעניין במקרה הזה.

האמת שגם צביעת פגוש ברכב חדש זה לא לעניין, פגוש זה חלק מאוד בעיתי לצביעה, נכון שאחרי צבע הוא ניראה יפה.

אבל הכנת השטח צריכה להיות כל כך טובה בצביעת פלסטיק שמעטים עושים זאת.

אז בהתחלה זה יפה, אבל כל פגיעה הכי קטנה בפגוש הופכך לסדקים ופיצוצים בצבע.

בכל מקרה אני לא היתי צובע את הפגוש, עדיף שישאר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי אולי שהרכב היה מתצוגה?

זה מצחיק, אתה קונה רכב חדש מהחברה, ומצפה שלא יעשו עליך קונצים כמו ביד 2, אבל מסתבר שזה ההפך.

אחרי כל העיקובים, כנראה שהיה שם משהו ממש מסריח עם הרכב, תדרוש אולי לדבר עם מנהל כלשהו שאין לו קשר לסוכנות ממנה קנית את הרכב.

לא הבנתי איך זה שהזמינו אותך לקבל את הרכב והוא עדיין לא נרשם על שמך?

תוכל לפרט בבקשה?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...