Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות של הקורטינה שלי

יניב רז
שימו לב! השרשור הזה בן 1417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני התמונות אני יספר לכם קצת על הרכב :

הרכב ניקנה לפני כחודש מבחור מאוד נחמד שאהב את הרכב וטיפל בו באדיקות רבה.:-)

לרכב הוחלף בזמן האחרון:

בולמים של קוני, בוקסות של המיתלים מפוליאריטן, שיפוץ קליפרים+ מסרק הגה, רדיאטור מקורי חדש מאנגליה,

מייסבים לגלגלים הקידמיים חדשים וגם לאחוריים שאני יעלה תמונות בהמשך של הפרוייקט,

על הרכב מורכב מנוע וגיר 5 הילוכים של פורד סיירה שעבר אוברול כללי+ חריטת אוברסייז, הצטה אלקטרונית,

קרבורטור של וובר, קלאץ' קרמי, דוד אמצעי+ אחורי פתוחים של remos עם אישורים+ ג'נטים וצמיגים חדשים במידה

205/45/16 מאושרים ברשיון.

להלן התמונות:

IMG_0132.jpg

IMG_0129.JPG

IMG_0134.jpg

IMG_0130.jpg

IMG_0131.jpg

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 139
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש, זו הקורטינה מאיזור רחובות ראשל"צ ? אם כן, נראה לי שהייתה שייכת לאיש חברת שמירה ממוצא רוסי, שעבד באיזור פארק המדע

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הינה תמונות של הוצאת האקס השמאלי על מנת להחליף את המיסבים שהיו מאוד מרעישים אל דאגה גם

בצד הימיני המייסב יוחלף וגם אני על הדרך מחליף שמן חדש בבקאקס של VALVOLINE בצמיגות 80/90

IMG_0202.jpg

IMG_0200.jpg

IMG_0195.jpg

IMG_0192.jpg

IMG_0203.jpg

IMG_0201.jpg

IMG_0196.jpg

IMG_0193.jpg

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש תהנה והעיקר סע בדרכים בטוחות :ok:

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שמי שמחליף לך את המייסבים יעשה את זה כמו שצריך שלב אחרי שלב, שלא יעוף לך איזה גלגל תוך כדיי נסיעה..

תמיד תהיה לי חיבה מסויימת לרכב הזה כי בעבר היה לי מודל 82 כנ"ל, אהבתי אותו מאוד, רק חבל שהוא סרבני בנסיעה ויש לו המון תקלות(לא במנוע). אני ממליץ לך אם עדיין לא החלפת, קופסת פיוזים מקורית היא גרועה שבגרועים, חייבים לפרק אותה ולחבר לכל חוט פיוז בצורה חדשה בהלחמה עם בית פיוז מסודר, כך אתה פותר לפחות את כל בעיות החשמל ברכב.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שמי שמחליף לך את המייסבים יעשה את זה כמו שצריך שלב אחרי שלב, שלא יעוף לך איזה גלגל תוך כדיי נסיעה..

שלום

אוי כמה שאתה אופטימי

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אוי כמה שאתה אופטימי

בברכה בני ל.

בני.אני אזרום איתך מעט: תבדוק גם את גלגל השיניים בקצה מוט ההגה, אם הוא שחוק, הקדם תרופה למכה ותחליף את מוט ההגה, אחרת, אתה תמצא את עצמך תוך כדיי נסיעה בלי הגה.....

ואגב בעניין המייסבים, אם עף לך גלגל, אז גם אין לך ברקסים,קח בחשבון!

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תהיה לי חיבה מסויימת לרכב הזה כי בעבר היה לי מודל 82 כנ"ל, אהבתי אותו מאוד, רק חבל שהוא סרבני בנסיעה ויש לו המון תקלות(לא במנוע). אני ממליץ לך אם עדיין לא החלפת, קופסת פיוזים מקורית היא גרועה שבגרועים, חייבים לפרק אותה ולחבר לכל חוט פיוז בצורה חדשה בהלחמה עם בית פיוז מסודר, כך אתה פותר לפחות את כל בעיות החשמל ברכב.

אל תדאג מי שמחליף לי אותם הוא מכונאי ותיק מאוד ובעל מוסך שיש בבעלותו מספר רכבי אספנות והוא גם חבר במועדון החמש

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...