Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מורה נבוכים למותגי צמיגים - הטוב ,הרע והבינוני.

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על פניו צמיגים ברכב בן שנתיים בערך שעשה 41 אלף ק"מ עדיין אינם דורשים החלפה. עם זאת, מומלץ לגשת לפנצ'ריה ולבקש שבידקו את תקינותם של הצמיגים.

במידה ותחליטו להחליף, באתר טייר קלאב יש מבחר צמיגים, שמחירם כולל התקנה, איזון ומע"מ.

צמיג מומלץ במידה הרלוונטית הוא Falken ZE912 שמחירו 308 ש"ח לצמיג, כולל הכל כאמור.

תודה רבה.

יש משהו אחר גם שאתה ממליץ? או שזה האופציה טובה מאוד לרכב הספציפי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זמני הגיע להחליף צמיגים (51K בכמעט שנתיים).

הרכב הגיע עם דאנלופ ספורטמקס,חיפשתי כאלה (גם בצפון וגם במרכז,תודעת שירות לא להיט בלשון המעטה).

הדאנלופ עצמם די טובים,התחילו להרעיש כבר ב35K וב45K כבר די מחמיר

לאחר שלא נמצאו כאלה התמקדתי ב S-DRIVE של יוקוהמה (היו לי כאלה בפולו,ואהבתי).

לבסוף מוכרים אותם במרכז (אנטון) ב550ש"ח ליחידה (נועל 205/45/16),ואילו בצפון (עפולה\ר"פ) ב620ש"ח.

יקר אבל הפרש לא משמעותי (שיתקזז מן הסתם או יגדל בתוספת הדלק+יום עבודה,כמובן שצריך גם פרונט לאחר העבודה).

התקנה בראשון בבוקר ב"ה.

תודה לשלל הממליצים והעוזרים באשר הם :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

כעקרון הפאלקן מתאימים בהחלט לפורד פיאסטה במובן שהם איכותיים ולא יקרים, צמיגים "משפחתיים" ולא ספורטיביים. בכל מקרה,

באתר טייר קלאב יש מנגנון שמאפשר להתאים את הצמיג לסגנון הנהיגה שלך. אתה מוזמן לנסות - הקלק על "התחל כאן" בחלק העליון של המסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

יוסי, אתה מבקש חוו"ד מיבואן - הרי זה ברור שהוא ימליץ על הצמיגים שהוא מייבא, הרי זה שקוף לחלוטין...

הפאלקן ZE912 הינו צמיג נחמד ותו לא. הוא אוחז נחמד על יבש ודי שקט. היתרון שלו - על הנייר - זה מחיר נמוך יחסית.

מהיכן אתה בארצנו? אולי אוכל לסייע במציאת חלופות הולמות יותר - ובמחיר דומה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, מישהו שמע על חברת הצמיגים sempetit?

יוצא לי לראות אותה על כמה אוטובוסים ולאחרונה חבר קנה צמיגים כאלה לפיאסטה שלו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, מישהו שמע על חברת הצמיגים sempetit?

יוצא לי לראות אותה על כמה אוטובוסים ולאחרונה חבר קנה צמיגים כאלה לפיאסטה שלו.

איציק, מדובר בחברה (אוסטרית) בת של CONTINENTAL.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קראתי את השרשור כולו, ואני מודה שיצאתי יותר מבולבל ממה שהייתי.

ברשותי C4 פיקאסו.

מידות צמיג מישלן 215/55/16.

הרכב לא עבר טסט בגלל שני צמיגים.

צמיג נוסף יש בו 3 תיקוני פאנצ'ר - המקסימום המותר עפ"י משרד התחבורה (כך לפחות לפי הפאנצ'ר מאכר).

הרכב עבר 75,000 ק"מ (יליד מרץ, 2008, כך שבכל מקרה מחשבה על החלפת 4 צמיגים מנקרת בראשי כבר מזה זמן.

נתון חשוב - אני מתכנן להחליף הרכב. תוך שנה או קצת יותר אבל כמובן שאיני רוצה להוריש לבא אחריי צמיגי זבל (לא ראוי וגם לא מתאים לי לרכוש כאלו).

איני רוצה לרכוש מישלן - בשל המחיר הגבוה (בין 650-900 ש"ח).

במה אוכל להסתפק מהקטגוריות הראויות, בלי להתרושש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישלין בארץ מתומחרים מאוד גבוה (לפעמים יותר יקרים גם מגוד-ייר וקונטיננטל).

אתה יכול לחפש פאלקן, יש לי שני חברים שהרכיבו אותו ושילמו אותו מחיר כמו של פנצ'ריות שהציעו להם סיני באותו מחיר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור עם פיקאסו - אני ממליץ לך לקנות TOYO CF2 שעולים 400-450 ש"ח לצמיג. צמיג טוב ולא יקר .יספק אותך מעל ומעבר. אם גם זה נראה לך יקר - תקנה FALKEN ZE 912.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דרגת המטען והמהירות?

עפ"י רוב, משמש את אשתי לנסיעה לעבודה.

אנחנו 5 נפשות, אבל המקרים שהרכב נוסע עם כל המשפחה אינם רבים.

כמו כן, הנסיעה היא רוב הזמן בעיר.

צבירת הקילומטראז' שלנו היא כ - 1,000 ק"מ לחודש (77,000 ק"מ בשש שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היתה - מה קוד עומס וקוד מהירות של הצמיגים? המספרים רשומים לך ברישיון הרכב ועל הצמיגים. במידה שלך יש שתי אופציות לקוד עומס (93 או 97) ושתי אופציות לקוד מהירות ( V או W ). דרישה לקוד מהירות Y לסוג הרכב הזה לא סבירה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היתה - מה קוד עומס וקוד מהירות של הצמיגים? המספרים רשומים לך ברישיון הרכב ועל הצמיגים. במידה שלך יש שתי אופציות לקוד עומס (93 או 97) ושתי אופציות לקוד מהירות ( V או W ). דרישה לקוד מהירות Y לסוג הרכב הזה לא סבירה.

כל מה שכתוב ברשיון הוא 215/55R16.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קוד מהירות V לרכב הזה הוא סביר? והאם קוד מהירות נמוך יותר מוזיל את הצמיג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...