Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מורה נבוכים למותגי צמיגים - הטוב ,הרע והבינוני.

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי, רוב האנשים פשוט שוכחים מה היה בהתחלה עם הצמיגים הקודמים, ומשווים את החדשים לאותם צמיגים מוחלפים גמורים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מהסיבה הזו צינתי שהצמיגים החדשים החליפו צמיגים בני שנה ועדין יש לי את היכולת להשוות

לאותם קטעי כביש מוכרים ומועטים בהם אני נוסע נסיעה "ספורטיבית"

וכן הניטו עולים על הטויו בכל פרמטר אורך חיים זה לא פרמטר משמעותי מבחינתי

היום הם נבחנו גם בנס הרים רינג על ידי הבן שלי והתחושות הן זהות הצמיגים אוחזים ברמה

כמובן שזו התרשמות אישית שלנו ואין אנו מתימרים להיות בעלי סמכה כלל וכלל סך הכל דעה אישית שמבוססת על לא מעט מכוניות ספורטיביות ולא מעט שנות נהיגה ומי שרוצה יכול לקבל אותה ןמי שלא לא

אין לי שום כונה להתוכח בענין עם מי שהוא פה בפורום

ולא אני לא עובד אצל היבואן ועדין אני חושב שהמחיר שלהם יכול להיות יותר זול והיבואן מונע תחרות בין הצמיגויות במותג הזה

בברכה ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני מחר עומד לקנות צמיגים זולים של חברת אוביישן במידה 225-45-17 אני יודע שהצמיגים האלה לא משהו אבל קיבלתי הצעת מחיר מאוד מפתה, ככה שהלכתי על זה והזמינו לי חדשים כאלה למחר.

המחיר הוא 1100 שקל ל4 צמיגים, מחיר ממש טוב, אך גם הלכתי על הזול גם בגלל שרכשתי גאנטים במידה 17 במחיר של 2500 ש''ח, ככה שהמחיר קצת כבד עלי אז קיזזתי קצת בעניין הצמיגים.

האם אני עושה טעות? מה הבעיות האפשריות שיכולות להיות מהצמיגים האלה?

ואם כבר הזמינו לי את הצמיגים האלה במיוחד בשבילי, אני עוד יכול לבטל? האם יש לחנות אפשרות להחזיר את הצמיגים האלה בלי שהם ישלמו על זה מחיר נוסף על החזר?

או שאם כבר הזמנתי זה אבוד?

אשמח לתגובה מהירה עקב זה שממש מחר אני הולך לקנות את הצמיגים עם הגאנטים, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צמיגים יש לך היום?

לדעתי האישית בלבד,

אם לא שילמת מקדמה, אתה יכול פשוט לחייג ולהגיד שלא מסתדר (אם שלמת מקדמה, תקווה שהוא נחמד). אבל לעשות את זה עוד היום בבוקר, כדי שהצמגייה תוכל לבטל את ההזמנה למחר. וגם אם הוא יספר לך שזה כבר אצלו (יכול להיות אמת ,יכול להיות שקר רק כדי להחזיק אותך אצלו) כל עוד הצמיגים לא הורכבו, הוא יכול להחזיר. ואתה רשאי פשוט לא להגיע. אם זה נגמר מכוער, קח טיפ, אל תחזור לשם יותר.

אם אצלו ביצעת השדרוג לג'אנטים, אני מתאר לעצמי שזה אומר שאתה תקוע בלי צמיגים מתאימים בגודל, ופשוט תבקש סוג אחר, מוכר ואיכותי בהתאם לתקציב.

מחיר לצמיג טוב ומוכר מתחיל בסביבות 500-550 ₪ לצמיג במידה שלך. זה עוד שיקול שהיית צריך לקחת בחשבון כשבחרת את גודל הג'אנטים.

מה שכן אוכל להגיד לך באופן אישי, הייתי מתפשר על ג'אנטים ורוכש צמיגים טובים, ולא ההיפך.

ממליץ לך לדפדף קצת אחורה ולקרוא ביקורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צמיגים יש לך היום?

לדעתי האישית בלבד,

אם לא שילמת מקדמה, אתה יכול פשוט לחייג ולהגיד שלא מסתדר (אם שלמת מקדמה, תקווה שהוא נחמד). אבל לעשות את זה עוד היום בבוקר, כדי שהצמגייה תוכל לבטל את ההזמנה למחר. וגם אם הוא יספר לך שזה כבר אצלו (יכול להיות אמת ,יכול להיות שקר רק כדי להחזיק אותך אצלו) כל עוד הצמיגים לא הורכבו, הוא יכול להחזיר. ואתה רשאי פשוט לא להגיע. אם זה נגמר מכוער, קח טיפ, אל תחזור לשם יותר.

אם אצלו ביצעת השדרוג לג'אנטים, אני מתאר לעצמי שזה אומר שאתה תקוע בלי צמיגים מתאימים בגודל, ופשוט תבקש סוג אחר, מוכר ואיכותי בהתאם לתקציב.

מחיר לצמיג טוב ומוכר מתחיל בסביבות 500-550 ₪ לצמיג במידה שלך. זה עוד שיקול שהיית צריך לקחת בחשבון כשבחרת את גודל הג'אנטים.

מה שכן אוכל להגיד לך באופן אישי, הייתי מתפשר על ג'אנטים ורוכש צמיגים טובים, ולא ההיפך.

ממליץ לך לדפדף קצת אחורה ולקרוא ביקורות.

תודה לך על התגובה, אני בסוף הולך על צמיגי טויו ב 2000 שקל, אז עוד 900 שקל לשקט הנפשי, 4 שנים של שקט שווה 900 שקל!

הצמיג המדובר הוא Proxes-CF1 94W TL של טויו

225-45-17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר טויו הייתי הולך על T1 ספורט, או R1R

ואם אתה יכול טיפי להתאמץ ולהשקיע עוד כמה גרושים, לך על האסימטריק של גודייר .

ובאותה נשימה, בודק גם על ניטו NT830 אם יש למידה שלך. בנתיים אני מאוד מרוצה מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר טויו הייתי הולך על T1 ספורט, או R1R

ואם אתה יכול טיפי להתאמץ ולהשקיע עוד כמה גרושים, לך על האסימטריק של גודייר .

ובאותה נשימה, בודק גם על ניטו NT830 אם יש למידה שלך. בנתיים אני מאוד מרוצה מהם.

הוא עכשיו מברר לי על הטויו T1 ספורט, מה ההבדל בינו לבין ה R1R?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

רכשנו פיאסטה ידנית 2012, הבעלים הקודם בחר להחליף רק צמיג אחד מצמד האחוריים עקב פנצ'ר כנראה כדי לחסוך.

אני מתלבט בים להחליף את כל הרביעייה לבין להחליף 2 אחוריים, יש לציין שהרכב עבר 41 אלף קילומטר.

המידה היא 195/50/15.

אין בעיה להשקיע, אבל לא צריך צמיגי ספורט, אלא צמיגים אוחזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל תרגיש בביצועים, ה-R1R צמיג אוחז ברמה גבוהה.

לבחור מעליי- אני אישית אוהב להחליף את כל הרביעיה יחד בד"כ, אבל לאחר שבוצעה החלפה קדימה אחורה באמצע חיי הצמיגים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל טיפול לרכב אני מבקש שעל הדרך יעשו לי הצלבה של הצמיגים כדי שתהיה שחיקה זהה.

יש רכבים (בעיקר רכבי ספורט) שאי אפשר לעשות את ההצלבה כי יש מידות שונות בין שני הסרנים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

רכשנו פיאסטה ידנית 2012, הבעלים הקודם בחר להחליף רק צמיג אחד מצמד האחוריים עקב פנצ'ר כנראה כדי לחסוך.

אני מתלבט בים להחליף את כל הרביעייה לבין להחליף 2 אחוריים, יש לציין שהרכב עבר 41 אלף קילומטר.

המידה היא 195/50/15.

אין בעיה להשקיע, אבל לא צריך צמיגי ספורט, אלא צמיגים אוחזים.

על פניו צמיגים ברכב בן שנתיים בערך שעשה 41 אלף ק"מ עדיין אינם דורשים החלפה. עם זאת, מומלץ לגשת לפנצ'ריה ולבקש שבידקו את תקינותם של הצמיגים.

במידה ותחליטו להחליף, באתר טייר קלאב יש מבחר צמיגים, שמחירם כולל התקנה, איזון ומע"מ.

צמיג מומלץ במידה הרלוונטית הוא Falken ZE912 שמחירו 308 ש"ח לצמיג, כולל הכל כאמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הלכתי על cf1 כי זה רק מה שהיה במלאי, T1 ספורט אין אפילו אצל היבואן (יש יבואן 1 בארץ לטויו) יגיע ליבואן רק בעוד חודש.

ואני לא אחכה חודש, כי כבר הזמנתי גאנטים והם הגיעו, וגם עליתי במידת הצמיגים ככה שהצמיגים הקודמים (16) כבר לא מתאימים.

לגבי טויו R1R אני לא יודע איך אתם ממליצים על הצמיג הזה, הוא צמיג ספורט שנאכל כל כך מהר, 30-40 אלף קילומטרים והוא גמור.

בכל מקרה שמח שהלכתי בסוף על טויו ולא על סיני, יש לי לפחות 4 שנים של שקט עכשיו.

עשו לי איזון ועכשיו אני צריך גם לעשות כיוון פרונט, ולאשר את מידת הצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...