Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי בעיות חניה

שימו לב! השרשור הזה בן 4447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

בשכונה שלי (בירושלים) יש הרבה סמטאות ובתים "על הרחוב" (כלומר דלת הכניסה נפתחת ממש לסמטה), וכמו שכתבתי יש גם בעיות חניה. ספציפית ליד הבית שלי קורה הרבה פעמים שרכבים עומדים אחד ליד השני וממש חוסמים אחד את השני (רחוב ללא מוצא).

כשמדובר בדיירי הרחוב יש תרגולת מוכרת, כל אחד משאיר פתק על הדשבורד עם מספר טלפון ואפשר להתקשר במקרה הצורך. בסך הכל כולם מנסים להתחשב.

הבעיה היא שלא כולם "מלאכים", או סתם לא מכירים את הנוהל הלא כתוב.

למשל היום (שישי) בצהריים רכב אחד חסם כמה רכבים, ואז נהג שרצה לצאת ולא היה לו ממש אכפת מזה שיום שישי בצהריים התחיל לצפצף כמו משוגע. אתם בטח יכולים לתאר לעצמכם כמה מעצבן זה שמישהו ממש מצפצף לך בתוך הסלון. אני גם יכול לתאר לעצמי כמה מעצבן זה כשאתה צריך לצאת מהבית ואיזה רכב עומד וחוסם אותך בלי להשאיר מספר טלפון, ובדיוק בגלל זה אני משאיר את הרכב שלי ברחוב "רגיל", במרחק של 5 דקות הליכה.

עכשיו - ההתייעצות שלי היא כזאת. המצב הזה מתחיל להיות בלתי נסבל ודברים כאלה קורים בתדירות יותר מדי גבוהה. מרגיז אותי מאוד שאדם שחסמו לו את הרכב לוקח את כל הדיירים ברחוב בני ערובה שלו ומצפצף כאילו אין מחר.

מצד שני, אני מבין את מצוקת החניה בשכונה, ואני לא רוצה להתחיל לפנות לרשויות שיתחילו לתת קנסות. א' כי אני לא אוהב להלשין, ב' כי אני לא חושב שזה יעזור ובעיקר בגלל שאני לא חושב שזה יפה ל"דפוק" את השכנים שלי.

למישהו יש פתרון מה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבור שכונה , להעביר את השכנים המצפצפים, לשים אטמי אוזניים.

לשים שלט גדול , רכב חוסם נא להשאיר מספר טלפון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני פתרונות שראיתי (לא זוכר היכן), ומתייחס לרחוב קטן (מס' בתים) וללא מוצא.

1. הרשות המקומית הרשתה לתושבים להציב מחסום חשמלי וכך נמנעת כניסת מזדמנים.

2. הרשות המקומית הציבה אדנית בטון בכניסה לסימטה ומנעה מכולם להיכנס. אומנם גם תושבי הרחוב סובלים מכך, אך מנגד נגמרו החסימות והציפצופים.

במקרה הראשון היו בתים שהיה צריך לאפשר לדיירים להיכנס לחניה פרטית בבנין שלהם.

במקרה השני, לא היו לאף אחד חניות פרטיות בבנינים ולכן אפשר היה לחסום לגמרי.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מקום שאני עובר בו כל יום שהדיירים הציבו שלט אין כניסה בכניסה לרחוב (הרחוכ בכלל ללא מוצא).

השלט נלקח ממקום אחר שכבר קיבל שלט חדש ע"י הרשות.

מה שמצחיק הוא שאת השלט שהציבו הדיירים על דעת עצמם אף אחד לא מסיר.

כנראה לפיקוח העירוני אין בכלל אפשרות לדעת אם השלט חוקי או לא ללא בדיקה מקיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...