Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VW מציגה - פולו GT.

VW RaCiNg
שימו לב! השרשור הזה בן 7235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יסלחו לי בעלי הפולו, אבל לא יעזור לה שום ג'אנט ושום חצאית - האוטו פשוט מכוער.

בעניין הדיזל:

אצלי חלק מההנאה ברכב ספורטיבי (במיוחד באלפא) זה לקום בבוקר, להניע ולהתענג על הגרגור של המנוע... את הצליל המשכר הזה אני בטוח שלא יהיה לעולם בשום ספורט-דיזל...

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הדיזל:

אצלי חלק מההנאה ברכב ספורטיבי (במיוחד באלפא) זה לקום בבוקר, להניע ולהתענג על הגרגור של המנוע... את הצליל המשכר הזה אני בטוח שלא יהיה לעולם בשום ספורט-דיזל...

הראל.

ללא ספק, הרכב פשוט מכוער, ואני אומר את זה בתור אחד שאוהב את מה שהקונצרן הזה מייצר.... לדעתי היו צריכים לבצע מתיחת פנים דחופה ולאחד את שני הפנסים הקדמיים ליחידת תאורה אחת, ולחנוך את העיצוב החדש עם דגם חדש, GT....

בנוגע לביצועים , המומנט עומד על 31.7 קג"מ ב-1,900 סל"ד שזה נשמע מלהיב...

אני מקווה שהיא עברה הנמכה מסויימת, כי הרכב בגרסה הסטנדרטית מרגיש כמו "ג'יפ" לעומת הפולו שלי , שגם היא לא נמוכה במיוחד....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק אתה אומר את זה,כל מי ששאלתי אומר שהפולו נראת גועל נפש.

כנראה שאני הבנאדם היחיד בעולם שחושב שהיא כן יפה. :lol:

היא נראת כמו מיני-מרצדס E ולדעתי זה לא רע בכלל.

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הדיזל:

הראל.

נכון, מודה, יש משהו מגניב בצליל מנוע של רכבי ספורט בנזין (אני אישית אוהב מאוד את הצליל של ה V6...)

אבל - זה החסרון היחיד :)

הV6 של חבר שלי חייבת לתדלק בנסיעה לצפון/דרום לפחות פעם אחת (אולי אפילו פעמיים), אני עושה את זה על מיכל אחד ועוד נשאר לי עודף, בנוסף - אני ממלא מיכל שלם ב150 ש"ח מול 250 ש"ח...

זה הכל עניין של price/performance ואם הperformance היחיד שאני מפסיד זה הוורוום המגניב - then so be it ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...