Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למעונינים, רב-שיח עכשיו בפורום מכוניות ב-ynet

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נצ"מ דרורית פורת, סנ"צ חזי שוורצמן וסנ"צ מאיר אור, ראשי מדור תכנון,פיתוח ומחקר מאגף התנועה במשטרת ישראל, מגיעים לדבר על נגע תאונות הדרכים

איכפת לכם? בואו והצטרפו

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-2419-280,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ....

מתחילים לשאול - בתקווה שהם יענו על השאלות לא כמו בכל פעם עונים רק על מה שמתחשק להם ומתחמקים מהשאלות החשובות והקשות !

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל תשובות מתחמקות שגורמות לקוראים לבלבול..

בנושא האכיפה של המהירות והמארבים בצמתים שבהם הראות לקויה הם יצאו מזה כל כך בקלות שאני משתגע..

אני שונא משטרע :!::mad::mad::mad:

מאור

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, למה ציפיתם?

לשמוע תשובות כמו

"כן, אתם צודקים... אנחנו מתאמצים להוציא מכם כמה שיותר כסף?"

או "כן, אנחנו נעשה הכל כדי ליצור כבישים בטוחים יותר ולא נעשה הכל כדי להוציא לכם את המיץ"?

אין לשיחות האלה שום טעם ושום מטרה מעבר לעוד קצת פרסום למשטרע והתעוררות אצל הי.כ.-ים למיניהם.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקית .

אני דווקא אהבתי את הטענה של שמר בפורום לגבי אכיפת מרחק ושזה אפשרי גם במכשירים שבהם אוכפים את המהירות רק שהייעוד של המשטרה הוא אכיפה של מהירות ולא שמירת מרחק .

חיפשתי אותה ולא מצאתי מבין התגובות שפירסמו בכתבה זו :evil::evil:

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקית .

אני דווקא אהבתי את הטענה של שמר בפורום לגבי אכיפת מרחק ושזה אפשרי גם במכשירים שבהם אוכפים את המהירות רק שהייעוד של המשטרה הוא אכיפה של מהירות ולא שמירת מרחק .

חיפשתי אותה ולא מצאתי מבין התגובות שפירסמו בכתבה זו :evil::evil:

פאדי

אבל מה אתה רוצה ? אין להם שירות ותחזוקה למכשירים הנ"ל...

כן , בטח ,ואת הממל"זים מישהו בודק ומכייל... :evil:

אז... שלא יעבדו עליכם ! :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הוספת לידע שלי ,

אבל מה שמעניין שהם לא התייחסו לתגובה שלך בפורום ולא הוסיפו אותה בתוך הכתבה הנ"ל :evil::mad:

פאדי

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הוספת לידע שלי ,

אבל מה שמעניין שהם לא התייחסו לתגובה שלך בפורום ולא הוסיפו אותה בתוך הכתבה הנ"ל :evil::mad:

פאדי

לא צריך להתרגש ,היו 700 תגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הוספת לידע שלי ,

פאדי

לא צריך להתרגש ,היו 700 תגובות.

אבל לדעתי זו אחת הטובות והממש לא ידועות !! ( לפחות אני לא ידעתי ומוכן להמר שעוד רבים לא ידעו את זה )

והטענה של המשטרה של משאבים נוספים וציוד וקושי באכיפה נופלים אם מתחשבים במה שאמרת !

פאדי

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...