Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכאות להחזר ביטוח עבור חלקים מרכב טוטאל לוס

שימו לב! השרשור הזה בן 4527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

הרכב שלי עבר תאונה והוכרז ע"י השמאי כטוטאל לוס.

חבר אמר לי שבנוסף לערך הרכב על פי מחירון, אני זכאי להחזר מהביטוח גם עבור כל החלקים ה"מכירים" שנותרו ברכב.

נשמע שיש בזה הגיון מסוים - האם מישהו מכיר? האם זה תלוי בתנאי הפוליסה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול להרוויח פעמיים.

אתה מקבל אתמחיר הרכב, שכולל את כל חלקיו כאילו היו תקינים.

אתה לא יכול לדרוש בנוסף תשלום כפול על החלקים שעדיין תקינים.

מרגע שקיבלת את מחיר המחירון, חברת הביטוח למעשה קנתה ממך את הרכב תמורת תשלום מלא, והעובדה שהם יכולים אחרי זה לצמצם הפסדים ולמכור את החלקים התקינים לא נוגעת אליך, לך כבר שילמו עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום רב,

הרכב שלי עבר תאונה והוכרז ע"י השמאי כטוטאל לוס.

חבר אמר לי שבנוסף לערך הרכב על פי מחירון, אני זכאי להחזר מהביטוח גם עבור כל החלקים ה"מכירים" שנותרו ברכב.

נשמע שיש בזה הגיון מסוים - האם מישהו מכיר? האם זה תלוי בתנאי הפוליסה?

תודה.

הדבר היחיד שיכולת לעשות הוא לבקש מהשמאי שאתה זה שתקנה את הרכב לחלקים בלבד,שים לב את כל הרכב. אני בדרך כלל משאיר את הרכב בידי המבוטח תמורת 8% מערך הרכב.

פועלים במקרה הזה כאשר יש תוספות לרכב שלא מבוטחות. ושווה למבוטח לקבל אותם,

ישנם עוד מספר שיקולים בעינין זה, אבל אני מקווה שהבנת.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...