Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר 5 ימי המתנה מפרכים הגיע הרכב- עצות להרצה?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חסרות לך הרבה עשרות שנים בהיסטוריה של פיתוח הרכב. אני לא מתכוון לאבאו וגם לא למליבו.כמה שתזכה בתשואות הקהל כאן.

שאל את סבא אם שמע על קורד,נאש,דוזנברג ,פורד ופיתוחיהם.

ואם אתה שואל על פיתוחי סקודה וד"ר פורשה אז סלח לי, אני לא נוהג להאריך כמוך.

כנראה שפה נעוצה הבעיה, נתקעת איפשהו בשנות ה-70 העליזות כשתעשיית הרכב האמריקאית שגשגה.

סבא שלי או יותר נכון 2 הסבים שלי הינם ז"ל, בדומה לתעשיית הרכב האמריקאית שחוץ מכמה סנוניות מעניינות שיוצאות ממנה פעם בכמה זמן היא ברובה די שווה לתחת עם יצירות מופת כמו שברולט מאליבו, אביאו, קרייזלר ופונטיאק זכרם לברכה...

ומי זה סקודה ?... סע לאירופה, סע לארה״ב, סע למזרח הרחוק, אין להם זכר על הכבישים, גם פולקסוואגן אגב לא נפוץ כל כך ביחס למתחרות, אבל בארץ הרכב עבר מיתוג מדהים על ידי חרא יבואן שכולם חושבים שזה תחליף לגרמניות הבכירות, ואתה בכלל מדבר היום על תעשיית הרכב המפוארת של ארה״בי פעם....

דווקא לפורד יש לי באמת המון כבוד ואני חושב שיש להם אחלה רכבים, יותר מזה, אני חושב שרכבי פורד הרבה יותר טובים מרכבי פולקסוואגן אבל פה בארץ הם לא מותגו כראוי וחבל.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכבי פורד הרבה יותר טובים מרכבי פולקסוואגן אבל פה בארץ הם לא מותגו כראוי

וטוב שכך. מספיק שצ'מפיון יצרו לפלוצוואגן סטיגמה של מותג פרימיום מכלום בעזרת פוליטיקת מחירים לא שפויה.

93f6268f-cba0-4cb7-87a1-b44f628159a9.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, לא אמרתי שגם פורד צריכה להחשב כמותג פרמיום (באף מקום בעולם היא לא מותג פרימיום), רק ציינתי שלטעמי רכבי פורד יותר מעניינים מאלה של פולקסוואגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו הרכב נראה ממש כמו החלום :-D

בנוגע להרצה באופן אישי אם הייתי נוסע מעל 50 ק"מ ביום אז אני הייתי נוסע ממש רגוע כלומר לא עובר 3000 סל"ד וגג 120 קמ"ש (אלא אם הסל"ד גבוה שם)

במיוחד לפני שהייתי עובר את ה1000 ק"מ הראשונים שכנראה אם יש משמעות להרצה היא שמה

כנראה שזה לא ישנה ממש אבל סתם לדעת שעשית את המקסימום ותוך חודש וקצת תוכל להרביץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל הספורט, מה תעדיף, גולף GTI או ב.מ.וו 335 ?

זה כמובן תלוי אם יש לך 200K ש"ח או 400... (כי גם הביטוח הוא בערך פי 4...)

אני גם לא ממש מבין את הצורך האובססיבי שלך להצדיק את העליבות היחסית של ה- 318 כבימרית שמהווה דוגמא למשהו, מעבר לניסיון מוצלח של היבואן לעשות קופה יפה על מי שמחפש את הסמל, בדיוק כמו עם ה- 118 או 120, ובדיוק כמו שעושים בהצלחה צ'מפיון בחלק מרכביהם.

אין ספק שלו היו לי 300K (ואשתי היתה מסכימה שנוציא כזה סכום על רכב), סדרה 3 חזקה היתה אופציה. אבל אם אתה מצדיק רכישת 318 ב- 200K, בהשוואה למתחרותיה, אז אני חושב שזה מצביע על סוג של העדפת מותג כמו שאחרים מעדיפים VW ולא יסכימו לשמוע על משהו אחר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, VW וBMW אינן ברות השוואה. VW כשמו הוא - רכב לעם. זה שהוא מגיע עם אחל'ה אבזור ומנוע מתקדם לא משנה את זה. זה שבארץ צ'מפיון החליטו שזה רכב פרמיום לא אמור לפגוע ברכב ובמטרתו.

BMW זה אכן רכב איכותי יותר, יוקרתי יותר והייתי מעדיף על VW כמעט בכל יום, חוץ! מאשר במקרה הנ"ל. אמנם לא הייתי רוכש גולף במקום הBMW אבל פאסאט או סופרב בהחלט כן. ה318 לא עולה אפילו על הפרק. תסלחו לי, אבל מי שרוכש 318 רוכש את זה נטו בגלל מה שהרכבים היותר 'טובים' של החברה נותנים. לא הייתי רוצה לסוע על רכב כמו ה318, כשלפתע עוצר לידי רכב עממי כגון הגולף ונותן לי בראש.(או פוקוס החדשה).

כשאתה קונה רכב כזה הוא צריך גם להיות חזק. ה318 זה להיות בלי ולהרגיש עם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא ממש מבין את הצורך האובססיבי שלך להצדיק את העליבות היחסית של ה- 318 כבימרית שמהווה דוגמא למשהו, מעבר לניסיון מוצלח של היבואן לעשות קופה יפה על מי שמחפש את הסמל, .

אני לא מנסה להצדיק שום דבר (גם כתבתי שבסופו של דבר כל אחד והבחירות שלו), אני רק תוהה על דבר אחד:

לפני כשבועיים מישהו פירסם תמונות ורשמים שלו מטיול שעשה באירופה עם ה-335 החדשה שלו, כולם התלהבו והזילו ריר מהרכב, שמבחינה חיצונית\פנימית\איכות וכו' זהה לרכב של פותח שרשור זה למעט הבדל אחד:

מנוע.

פה כולם קוטלים את הרכב כאילו הוא קנה פיאסטה שנת 84 ומתחילים לדבר על איכות ירודה, חוסר באבזור ושאר שטויות.

ה-335 וה-318 בגרסאות הבסיס מאובזרות די דומה, על מה אתם מדברים ? ההבדל העיקרי זה המנוע.

אז אם לפותח השרשור יש את הפרוטה, ואין צורך ב-250 כ"ס וצפונה, מה הבעיה עם הבחירה שהוא עשה ?

זה כל מה שאני שואל.

smiro,

התחלת נכון ואז סתרת את עצמך כשכתבת "אני לא רוצה לנהוג בב.מ.וו ולקבל בראש מגולף".

ואם תקנה 335 ותקבל בראש מ-106 גודשת, תרגיש יותר טוב?

או תקבל מראש מ-M3, יותר טוב ?

אין סוף לכוח רבותי, וגם אם יהיה לכם 600 כ"ס, אחרי פרק זמן קצר תתרגלו ותרצו יותר (ראו את כל משפרי ה-GTR).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם לפותח השרשור יש את הפרוטה, ואין צורך ב-250 כ"ס וצפונה, מה הבעיה עם הבחירה שהוא עשה ?

זה כל מה שאני שואל.

בעיה אחת: הרכב איננו מאוזן, לצד שלדה בעלת יכולת גבוהה יש מנוע שאיננו מתאים לה והוא בתת כוח מוחלט.

שלדה טובה דורשת יותר כוח ומבליטה עוד יותר את עובדת חסרונו.

כלומר - מה שיחשב כמהיר ביונדאי I35 למשל, יחשב כעגלה כשעולים כיתה עם השלדה אבל לא עם עצמת המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מה שאמרת, אבל אני אתעקש שוב, אם זה מספק את רוכש הרכב, מה הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין שום בעיה עם זה, להפך - אם זה משמח אותו אז סחתיין.

אני בשום אופן לא הייתי רוכש רכב כזה כי היום גם ה- 208 כ"ס שיש לרכב שלי - מרגישים בעבורי קצת חלשים ולא הייתי מתנגד לעוד 50-60 כ"ס לפחות (כפי שאכן יהיה ברכב הבא... :-P ).

שנה טובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מה שאמרת, אבל אני אתעקש שוב, אם זה מספק את רוכש הרכב, מה הבעיה?

אף אחד לא מדבר על העניין הזה. זה שהרכב מספק את הרוכש זה מעולה ובשביל זה הוא רכש אותו.

בנוגע לזה :

smiro,

התחלת נכון ואז סתרת את עצמך כשכתבת "אני לא רוצה לנהוג בב.מ.וו ולקבל בראש מגולף".

ואם תקנה 335 ותקבל בראש מ-106 גודשת, תרגיש יותר טוב?

או תקבל מראש מ-M3, יותר טוב ?

אין סוף לכוח רבותי, וגם אם יהיה לכם 600 כ"ס, אחרי פרק זמן קצר תתרגלו ותרצו יותר (ראו את כל משפרי ה-GTR).

כן. אם אני אדע שהרכב משופר אז האמת שכן. כי אז אני יודע שהרכב משופר ואין מה להשוות בכלל כי אין סוף לעניינים הללו וישנן גם פיאט למיניהן ואיביזות שיכולות לתת בראש לרכבי יוקרה. אבל במידה ואני קונה רכב כזה אני לא מצפה מרכב עממי רגיל, שלא נגעו לו במנוע, כאשר נוהג בו מישהו נורמטיבי ולא חולה הגה ששיפר את הרכב מעל ומעבר, ייתן לי בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה רוכש קופרה? ;-)

אפילו לא בכיוון... :shock:

כרגע הבהמה המובילה בתחרות היא יפאנית, עם מנוע 3.7 (עוד רמזים)?

בכל מיקרה זה עניין שהולך לקחת זמן ולא יקרה מחר מחרתיים, אם כי כבר התחלתי לחשוב עליו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לא בכיוון... :shock:

כרגע הבהמה המובילה בתחרות היא יפאנית, עם מנוע 3.7 (עוד רמזים)?

בכל מיקרה זה עניין שהולך לקחת זמן ולא יקרה מחר מחרתיים, אם כי כבר התחלתי לחשוב עליו...

דורקי, יקירי, מפתיע אותי שבכלל חשבת שאני יכול להציע לך ברצינות רומן נוסף עם ה"אלופים" (צ'מפיון) :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...