Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי תאונה עם הרכב והוא ירד מהכביש..

שימו לב! השרשור הזה בן 4735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קניתי רכב מחברת ליסינג וכעבור 4 חודשים לערך עשיתי עם הרכב תאונה וכתוצאה מכך הרכב ירד מהכביש.

כשהביטוח הראה לי מה הסכום שמגיע לי על הרכב, היה כתוב בטופס שהרכב עבר תאונה מתי שהוא היה שייך לליסינג ובעקבות זה היה לרכב ירידת ערך של בערך 11-12 אחוז.

כשקניתי את הרכב, חברת הליסינג אמרה לי שהרכב נקי מתאונות ושלא היו לו פגיעות..

בחברת הליסינג עושים לי עכשיו בעיות עם העיניין הזה של התאונה, ועכשיו העורך דין שלהם צריך לדבר איתי...

מה אני יכול לעשות בקשר לזה??

ההאם כדאי לי לנסות להגיע איתם לאיזשהו פשרה, או שללכת לעורך דין כדי שיטפל לי בכל העניין???

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקת את הרכב לפני הקניה?

יש לך בכתב משהו מחברת הליסינג שאומר שהרכב נקי מתאונות?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידת ערך של 12% בד"כ מרמזת על תאונה משמעותית. במידה ושמרת את טופס הבדיקה בעת קניית הרכב זה הזמן להישתמש בו. מומלץ לנסות ולהגיע לפשרה על מנת למנוע טרטרת וסיבוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברות הביטוח יש היסטוריה של כל תביעה בנוגע לכל רכב, בקש מחברת הביטוח שלך הוכחה שהרכב אכן עבר תאונה בעבר ומתי.

אם תאריך התאונה היא לפני מועד הרכישה שלך, העו"ד המלומד של חברת הליסינג מהר מאוד יתחיל לגמגם לנוכח המסמך המרשיע וינסה להגיע איתך להסדר.

לדעתי, אם ההסדר לא ממש קוסם לך, ואם הפרשי העלות הם כאלה שמאפשרים תביעה בתביעות קטנות, אל תלך לפשרה.

דרך אגב, אתה בהחלט יכול לאיים בתלונה במשטרה (מומלץ בכל מקרה) מאחר ואי חשיפת תאונה שכזאת היא עבירה.

שאלה כללית, אתה מזכיר כמה פעמים את הביטוי "חברת ליסינג" אבל מנסיוני, קשה לי להאמין שהם יסתירו תאונה שכזאת, יכול להיות שאתה בעצם מתכוון למגרש רכב טרייד אין?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...