Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו שקרה לי אתמול בנהיגה

שימו לב! השרשור הזה בן 4737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת שאלה אחת הקריטיות ניראלי שאני אשאל אי פעם בחיי!!!

קודם כל איזו מצלמה מוצבת במחלף השבעה שליד אזור אחרי צומת בית דגן אם אני נוסעת בנתיבים שלכיוון חולון יפו תל אביב! ראיתי מצלמה שעומת שם וחיפשתי באינטרנט והראו שם רק כאילו יש שם מצלמת תנועה שמצלמת אונליין! עוד שהמצלמה עמדה מצד שמאל של הכביש והייתה מכוונת לנתיבים שפונים בהם שמאלה...:-(:|:?::?::?::?:

:?:

בבקשה תענו לי!

חייך גם כשאתה עצוב! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברת באדום?

נהגת מהר?

(יש בחיים שאלות הרבה יותר קריטיות מזו).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת שאלה אחת הקריטיות ניראלי שאני אשאל אי פעם בחיי!!!

קודם כל איזו מצלמה מוצבת במחלף השבעה שליד אזור אחרי צומת בית דגן אם אני נוסעת בנתיבים שלכיוון חולון יפו תל אביב! ראיתי מצלמה שעומת שם וחיפשתי באינטרנט והראו שם רק כאילו יש שם מצלמת תנועה שמצלמת אונליין! עוד שהמצלמה עמדה מצד שמאל של הכביש והייתה מכוונת לנתיבים שפונים בהם שמאלה...:-(:|:?::?::?::?:

:?:

בבקשה תענו לי!

יש מצלמת רמזור בצומת טמפו שמכוונת לנתיבים שממשיכים ישר לכיוון צומת חולון\איילון.

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות שנסעו איתי באוטו אמרו שעברתי ברמזור הכי אדום שיש אני אני בטוחה שעברתי עדיין כשהיה צהוב מהבהב

אני נסעתי דיי מהר כדי לעבור את הרמזור ולא להיתקע בצומת באמצע

חברה אבל אמרה שהיא ראתה רק פלאש אחד

עכשיו השאלה היא אם זאת מצלמת אור אדום או שזאת מצלמת מהירות!

ואם בכלל היא באמת ראתה את הפלאש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצלמת רמזור בצומת טמפו שמכוונת לנתיבים שממשיכים ישר לכיוון צומת חולון\איילון.

איפה זה צומת טמפו? חחח המצלמה שאני ראיתי עמדה בצד שמאל ליד הנתיבים שפונים שמאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות שנסעו איתי באוטו אמרו שעברתי ברמזור הכי אדום שיש

חברה אבל אמרה שהיא ראתה רק פלאש אחד

החברות ראו רמזור אדום.

בנוסף הבחינו בפלאש.

בנוסף ramir8 אישר שיש מצלמת רמזור אדום.

1000 ש"ח 10 נקודות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות ראו רמזור אדום.

בנוסף הבחינו בפלאש.

בנוסף ramir8 אישר שיש מצלמת רמזור אדום.

1000 ש"ח 10 נקודות.

ל'

מישהו אמר לי שזה היה חייב לצלם פעמיים בכניסה וביציאה והיא ראתה רק פעם אחת כשרק נכנסתי לצומת... לא היינו שיכורות אף אחת מאיתנו .... ומה ההבדל בין מצלמת מהירות לבין מצלמת אור אדום. ואיך אני באמת יכולה לברר שיש שמה מצלמת אור אדום?! :o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צומת טמפו בכלל נמצאת בחולון אני מדברת על המחלף שנמצא ישר אחרי בית דגן אם נוסעים מכיוון ראשל"צ ופונים שמאלה בבית דגן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחלף השבעה.

בדיוק לפני הגשר לכיוון אזור על כביש 44.

כן יש שם מצלמת רמזור.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלונית ודור מוזמנים לכתוב בעברית ולא ב"חחח"ית בפעם הבאה, אולי השרשור לא יינעל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...