Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו ניסה ליפרוץ לי (עריכת הנהלה - אם זה קרה גם לכם, יש מידע נוסף בשירשור עצמו)

duker
שימו לב! השרשור הזה בן 4795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אצלי... :cry:

כבר חשבתי שאני מיוחד ומישהו ניסה לפרוץ אצלי מתוך מחשבה מכוונת...:roll:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב :)

גם אני הצטרפתי לחגיגה.

ההיתי בטוח שפרצו, אך זה היה בסה"כ ניסיונות כניסה כושלים.

אותו ה IP כמו לשאר: 79.181.198.16.

אצלי זה היה בשעה 5 לפנות בוקר ככה כתוב במייל.

עריכה: לא יודע כמה זה יעזור, אבל זה מה שאפשר לברר.

1297303070.png

למה שמישהו ישראלי מישראל ינסה לפרוץ לכ"כ הרבה משתמשים בפורום רכב?

או שזה בכלל תרגיל, זה לא ישראלי, לא מישראל. אלא רק משתמש עם IP/PROXY ישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי 3 התראות במייל שהחשבון שלי נחסם ל15 דקות בשל נסיון כושל להתחבר מאותה כתובת IP שצוינה ע"י כולם.

אצלי המיילים הגיעו ברבע לתשע הבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל אצלי ואני בכלל חדש :) רק לפני בערך שבוע הצטרפתי.

אותו IP.

למנהלי הפורום אני חושב שמישהוא ניצל EXPLOIT כלשהוא בפורום והשיג איך שהוא את שמות המשתמשים של כולם.

מזל שיש לי ססמא ארוכה מאוד ומורכת מאותיות מספרים וסימנים... יקח לו נצח למצוא אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא בטיפול.

מדובר ככל הנראה שמישהו שמריץ script שמנסה להיכנס לחשבונות של משתמשים באופן אוטומטי.

אין שום סיכוי שב-5 ניסיונות הוא יצליח לכן ההודעה שקיבלתם בסה"כ מודיעה שהמערכת מגינה עליכם.

בכל מקרה, הוגשה תלונה לבזק בין לאומי ולטענתם הם ניתקו את המשתמש ונוקטים נגדו בצעדים.

אין מה לדאוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...