Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גונבים אותי בחשבון המים? (או: מאיפה התעריפים האלה!?)

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 3954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

העיריה שלנו עברה לגבות באמצעות תאגיד המים "ימים".

בחודשיים הקודמים הצריכה הפרטית הייתה 15 קוב במחיר של 4.614 ש"ח לקוב (חשבון של העיריה).

בחודשיים האחרונים הצריכה הפרטית הייתה 17 קוב במחיר של 8.490 ש"ח לקוב (חשבון של "ימים").

לפי האתר הזה http://www.watercalc.co.il/watercalc.aspx אני אמור לשלם עבור ה17 קוב בעבור 4 נפשות רק כ-96.7 ש"ח.

בפועל החשבון הוא 144.3 ש"ח.

עוד לפי האתר התעריף הוא 5.69 בחודשים האלה ולא 8.49.

מי גונב אותי ואת כל העיר, ולמה?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברוך הבא לתופעת הגניבה ה"חדשה" שנקראת בפי המועצות המקומיות "תאגיד מים" !

במסווה של חוקים חדשים במטרה "לשפר את רמת השירות" (וכו' וכו' וכו') מצאו לעצמם קברניטי המדינה ורשות המים בישראל עוד דרך להעסיק אוכלי חינם ולהכפיל לאזרחים את מחיר המים בטענה ש"אין מים".

Welcome to Isra-Hell

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהי העיר?

גונבים את כולנו. למשל, בוטלו הקצאות המים להשקייה, ולכן על כל קוב של מיים, משלמים גם קוב ביוב.

שמעתי גם שיש עניין של מע"מ, שהעיריות לא היו גובות, אבל "חברות המים" החלו לגבות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נתקלתי בתופעה , שהחשבון הגיע חשבתי לרגע שזה חשבון החשמל שלי.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שצריך לבדוק את הנושא הזה אם בכלל בכלל מותר לחברות האלו לגבות את המחירים האלו.

בכל זאת, זה לא מים של אבא שלהם והמים לא השתנו בלילה.

מע"מ לא מסתכם במחיר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פה (קצרין) תאגיד כלשהו בשם "התנור" (?! :|) גובה 8.39 לקוב.

הפעם יצאתי זול אני וזוגתי :p - רק 6קו"ב לחודשיים (43שקל).

האמת שהחשבון היה אמור להגיע לפני שבועיים,חשבתי שמדייקים :? (כל חודשיים בול) - מסתבר שלא (היום קיבלתי ותאריך אחרון לתשלום - מחר :shock::evil:)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש

למי אני פונה בעקבות בזבוז מים רציני שקיים ומתועד כבר מעל חצי שנה?

יש לי מסעדה מול הבית שהפכה את הברז כיבוי אש שליד הכניסה למטבח שלה לשטיפת מכוניות כמעט כל יום ושטיפת הרחבה שלהם למשך כחצי שעה כל שבוע ושטיפת המכוניות כחצי שעה כמה פעמים בשבוע.

הם מבזבזים מים בשבוע מה שאני מבזבז בחצי שנה בערך.

כואב הלב לראות את זה בזמן שהכנרת מתייבשת והבזבוז הזה הוא מיותר לחלוטין וגם כי זה לא עולה להם כסף ולכן הבזבוז.

למי אני פונה ?רשות המים לא עשתה כלום כבר פניתי אליהם .

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שרשות המים העלתה את מחירי המים. תבדקו את העניין מול התאגיד המים העירוני שלכם.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשות המים העלתה בכללי המים את תעריפי המים, תעריף ראשון הוא בסביבות 8.5 ש"ח לקוב, תעריף שני (כמות שמעבר ל-2.5 קוב לנפש לחודש) הוא בסביבות 12.5 ש"ח לקוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודשיים האחרונים הצריכה הפרטית הייתה 17 קוב במחיר של 8.490 ש"ח לקוב (חשבון של "ימים").

לפי האתר הזה http://www.watercalc.co.il/watercalc.aspx אני אמור לשלם עבור ה17 קוב בעבור 4 נפשות רק כ-96.7 ש"ח.

לפי המחשבון, 17 קוב, 4 נפשות, קריית ים, הצריכה שלך היא 140 ש"ח. יכול להיות שלא מילאת כמות בשדה ה"ביוב" (בהעדר הקצאה לגינון - שווה לצריכת המים)?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...