Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלדן פונה לצעירים: השכרת רכב ב-100 ש"ח ליום בלבד

מיטל מאלדן
שימו לב! השרשור הזה בן 3871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עובד במקרה בבניין של המשרדים שלכם בירושלים , בחניון המשותף לדיירים ולכם אין שום רכב כזה לא פיאט 500 ולא 107

,אף פעם לא ראיתי כזה מאז שאני דייר בבניין לפחות שלוש שנים.

אז בבקשה קצת אמינות.

אם כן אני מעוניין לשכור גם , האם לרדת לקומה א כדי לקבל את הרכב ?

shaulc שלום

כמו שניתן לראות בדיון הזה ובדיון נוסף כאן באתר, יש ביקוש רב למבצע הזה ובירושלים כרגע כל הרכבים האלו מושכרים.

בעיקרון ההזמנות מבוצעות בטווח זמן 24 השעות הקרובות (כמובן בהתאם לזמינות הרכבים).

אם אתה מעוניין לבצע הזמנה עתידית, אתה מוזמן לעדכן אותי (זה מינימום 7 ימים כי כנראה שנצטרך לשנע רכב מאיזור המרכז) ואשמח לעזור.

אגב, יש לנו 3 חניונים באזור ירושלים וכלי הרכב מפוזרים ביניהם וייתכן שזו הסיבה שלא ראית את הרכבים האלה בחניון עליו אתה מדבר, זה בוודאי לא אומר שאין!

אני שוב חוזרת – הדיון הזה מצוין מבחינתי כי בעקבותיו למדנו על הביקוש הרב ואנחנו פועלים בהתאם (אני כבר העליתי הצעה לרכוש כלי רכב נוספים מהסוג הזה ואני מקווה שאוכל לחזור אליכם עם פרסום שקנינו :-))

אשמח לענות על שאלות נוספות

מיטל מאלדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

לידיעת כולם, לאור התגובות של אנשים פה, ושיחת טלפון שכרגע סיימתי עם אלדן - הייתי ממצליץ לכולם לשכוח מהמבצע של 100 שקל ליום. אי אפשר לבנות על שום דבר בנושא, כרגע דברתי עם נציגת השכרה בסניף רחובות, היא אמרה שהמבצע לא תופס ברחובות כי אין להם את הרכבים האלה. (חשבתי שזה בכל סניפי הארץ על בסיס מקום פנוי? - אם כך הדבר, אז למה קבלתי תשובה גורפת?)

המחיר הבא הוא 150 שקל ליום וניתן להזמין מראש (גטס ידנית), אבל לצערי גם את זה לא הצלחתי לסגור כי שעות הפעילות של הסניף מתחילות מאוחר מדי ונסגרות מוקדם מדי בשביל הצרכים שלי. (נסיעה מוקדם בבוקר לחיפה מאזור רחובות).

יום טוב,

איתם.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבצע מתאפשרת שכירת רכבים עירוניים ( 30 מכוניות מדגם פז'ו 107 וכ- 30 נוספות מדגם פיאט 500) בעלות יומית נמוכה. המכוניות יעמדו לרשות שוכרים בגילאי 22 ומעלה, במחיר של כ- 100 שקלים

הרכבים הינם בעלי גיר אוטומט, קטנים יחסית כך שקל להחנות אותם

ניתן להשכיר את הרכבים בסניפים: הרצליה, גלילות, הוד השרון, ירושלים, צריפין, חולון ות"א (ירקון). (כמו שציינתי בדיון אחר כאן בפורום, בשלב ב' נבדוק את הרחבת המבצע לסניפים נוספים)

הזמנות תבוצענה לתחום של 24 השעות הקרובות , ביצוע הזמנה עתידית יתאפשר בתנאי שההזמנה הינה למינימום 7 ימים .

במסגרת המבצע מקבלים 250 ק"מ חופשי ליום.

שלום,

לידיעת כולם, לאור התגובות של אנשים פה, ושיחת טלפון שכרגע סיימתי עם אלדן - הייתי ממצליץ לכולם לשכוח מהמבצע של 100 שקל ליום. אי אפשר לבנות על שום דבר בנושא, כרגע דברתי עם נציגת השכרה בסניף רחובות, היא אמרה שהמבצע לא תופס ברחובות כי אין להם את הרכבים האלה. (חשבתי שזה בכל סניפי הארץ על בסיס מקום פנוי? - אם כך הדבר, אז למה קבלתי תשובה גורפת?)

המחיר הבא הוא 150 שקל ליום וניתן להזמין מראש (גטס ידנית), אבל לצערי גם את זה לא הצלחתי לסגור כי שעות הפעילות של הסניף מתחילות מאוחר מדי ונסגרות מוקדם מדי בשביל הצרכים שלי. (נסיעה מוקדם בבוקר לחיפה מאזור רחובות).

יום טוב,

איתם.

היי איתם,

אם תחזור עמוד אחד אחורה בדיון הזה תוכל לקרוא שכבר בסוף חודש שעבר, לאור הטענות שהגולשים בפורום העלו, הבהרתי שהמבצע כרגע נמצא בשלבו הראשון ואף ציינתי באילו מהסניפים הוא רלוונטי.

המבצע, אגב, מאד מצליח ואנחנו כבר בוחנים את האפשרות להרחיבו גם לסניפים אחרים שלנו.

אשמח אם תשלח לי במסר פרטי את השעות עליהן אתה מדבר, על מנת שאבדוק כיצד נוכל לעזור לך

המשך יום נעים

מיטל מאלדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח מה יהיה הסוף, אני כבר מחכה לבן אדם שיבוא ויגיד שהצליח לשכור רכב במגרת המבצע, באותו יום ואך ורק באותו יום אני יהיה אדם מאושר:-P

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, חבל על הניסיון, הבחורה רשמה שמשריינים רכב רק למי שמזמין לשבוע לפחות.

כלומר אם אתה רוצה לשכור רכב במבצע לפחות משבוע אתה צריך להתפלל שיהיה אחד כזה ברגע שתכנס לסוכנות (וגם פה מדובר במספר סוכנויות מצומצם).

אני אגלה לך סוד, כאשר משכירים רכב קטן בחברה אחרת לשבוע מקבלים גם מחיר קרוב מאוד ל-100 ש"ח ליום (ובלי הגבלת ק"מ). לפני כמה חודשים (בעונה הכי "חמה" בהשכרות) קבלתי 2 הצעות מחיר של 750-800 ש"ח (מהרץ ושלמה סיקסט) להשכרה של רכב קלאס B/C (גטס, ספלאש, I10 וכו') להשכרה של שבוע בלי הגבלת ק"מ. בנוסף יש לך אופציה להכנס בכל רגע נתון לסניף של קל אוטו ולשכור פנדה ב-100 ש"ח, בלי שום "מבצע", תנאים מקדימים, גיל מסויים, זווית מסויימת של השמש ובאיזה צד התעורר הפקיד בבוקר.

בקיצור, אני לא רואה במבצע הזה שום דבר מעבר ל"ספין" תקשורתי, למי שיש קצת ניסיון בתחום יידע בדיוק איפה ומתי לקבל את המחירים האלה גם מחברות אחרות בלי "טובות", "מבצעים" ועצבים.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדן עושה פה טעות קלאסית שאופיינית להרבה חברות בשוק, ולא רק בתחום השכרת הרכב.

במקום לצאת עם מבצע פשוט, קליט וללא אותיות קטנות, הם יוצאים במצבע מסובך, כזה שדורש לוגיקה ונבירה בפרטים,

עם הרבה הסתייגויות, תקף רק בסניפים מסויימים, ובאופן כללי, מסובך ולא ידידותי למשתמש. "מבצעים" כאלה יש לכולם,

ואלדן דווקא הייתה יכולה למשוך לקוחות חדשים אם הייתה מוותרת על הבולשיט ויוצרת חבילה ידידותית וקלה יותר להבנה.

במצב כזה, אין לי ספק שאנשים היו מוכנים לשלם יותר (אפילו 10-20 אחוז נוספים) תמורת הידיעה שלא מסתתרים שם

שום סעיפים נוספים שיעלו להם יותר בהמשך, כמו שיש אצל שאר החברות.

עולם כמנהגו נוהג, והבינוניות פושה בכל מקום, גם במחלקות השיווק השונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

Gil- אני שמחה לשמוע שאתה רוצה להזמין רכב מאיתנו, עם זאת רציתי להסב את תשומת ליבך ותשומת ליבם של שאר הגולשים כאן בפורום בשנית לכך שבמסגרת המבצע, ניתן להזמין רכב ליום אחד רק "מהיום למחר" ואילו הזמנות עתידיות הם למינימום 7 ימים (בשני המקרים זה תלוי כמובן בזמינות הרכב בתאריך המבוקש)

Derish- למבצע המדובר אין ממש אותיות קטנות והוא מראש נקבע להיות מבצע של "השכרה ברגע האחרון". ההגבלה המשמעותית היחידה היא הסניפים הלוקחים חלק במבצע, אותה הבהרתי כבר מס' פעמים כאן בפורום.

מעבר לכך כל הטענות שהועלו כאן בפורום, ובכללן הטענה שלך, הועברו לגורמי השיווק והתפעול בחברה ובהחלט יילקחו בחשבון גם בהמשך המבצע הזה וגם במבצעים עתידיים

לכל שאלה נוספת אשמח לענות ואם תזדקקו לעזרתי, אתם מוזמנים לשלוח מסר פרטי ואשמח לעזור

המשך יום נעים

מיטל מאלדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מהו הרכב הכי זול שניתן לשכור אצלכם עם גיר ידני ושנהג בן 18 יוכל לנהוג עליו?

יש בי געגוע עז לגיר הידני, ואני אשמח לשכור רכב ליום אחד בשביל זה :) אשמח לשמוע הצעה מעניינת מכם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים החלטת לעדכן למי שמעוניין.

היום התקשרתי לסניף אשדוד לברר על מבצע ה-99 ש''ח,נאמר לי מפורשות שהמבצע תקף באיזור המרכז,ונכון לעכשיו באשדוד עובד על תנאי "אם קיים במלאי".

זה היה ב 11 בבוקר כשלא היה לא פיג'ו 107 ולא פיאט 500.

התקשרתי שוב בשעה 4 בדיוק נכנסה 107,ולאחר כ20 דק' כבר השכרתי את הרכב.

יש לציין שהמחיר היה ידוע מראש,היה יחס מצוין,ולא היו בעיות מיוחדות.

לפי מה שביררתי במוקד, עניין המלאי תקף בכל ערי הארץ שלא מאיזור המרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו הרכב הכי זול שניתן לשכור אצלכם עם גיר ידני ושנהג בן 18 יוכל לנהוג עליו?

יש בי געגוע עז לגיר הידני, ואני אשמח לשכור רכב ליום אחד בשביל זה :) אשמח לשמוע הצעה מעניינת מכם.

היי dorsht

לצערי נהג בן 18 לא יכול לשכור אצלנו רכב.גיל ההשכרה המינימלי הוא 24.

במבצע הנ"ל (פיאט 500 / פז'ו 107 ב100 ₪) הורדנו את גיל ההשכרה ל 22 על מנת לאפשר לקהל הצעיר יותר ליהנות משירותנו

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות

מיטל מאלדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

צהריים טובים,

הצעה קטנה לי אלייך מיטל, אם אתם כבר פונים לקהל צעיר עם ההשכרה של הרכב הזה, מן הראוי שלא תדרשו רשיון נהיגה של שנתיים ומעלה.

מישהו שרק סיים צבא ב21, עשה הרשיון ממש מהר תוך שלושה חודשים, בקושי מגיע ל21 וחצי עם רשיון טרי. אתם נותנים השכרה מ22 אבל עם וותק של שנתיים ומעלה. לא מסתדר ביחד.

לצורך ההשוואה, חברת השכרה מקומית וקטנה בחדרה עם משרד בגודל מטר על מטר משכירה פונטו ב130 ליום עם תוספת של 10 שקלים על נהג חדש. אצלכם אין בכלל אופציה כזאת, תנו את האופציה ללקוח לשלם את ההפרש של הביטוח, תפתחו לעצמכם קהל יעד הרבה יותר רחב ככה.

ולצורך ההקצנה - הגיוני שמישהו בן 50 שנהג חדש לא יוכל להשכיר אבל מישהו בן 24 עם רשיון מגיל 18 כן?

לדעתי לא.

לשיקולכם,

בברכה,

-דניס

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום NINJMNKY

אני מקבלת את הערתך, גם בשביל פידבקים כאלה אני כאן :-)

אנחנו מנסים לתת מענה לקהל רחב יותר ולכן יצאנו במבצע לצעירים, אך עם זאת יש דברים שצריכים להילקח בחשבון.

הרציונל העומד מאחורי מדיניות ה"שנתיים רישיון" הוא הניסיון על הכביש.

לכן, לשאלתך המוקצנת- לנהג בן 24 עם רישיון 4 שנים יש יותר ניסיון מאשר לנהג חדש בן 50.

בכל מקרה – העברתי את פנייתך לגורמי המתאימים, שיבחנו את הנושא בשנית.

אשמח לענות על כל שאלה נוספת בנושא ואם יהיה חדש כמובן שאעדכן

סופ"ש נעים

מיטל מאלדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

כשאנחנו יוצאים עם מבצע חדש, אנחנו שמחים לפרסם אותו לכל באי הפורום, אך גם כשמבצע מגיע לסיומו אנו רואים את חובתנו לדווח על כך :wink:

מבצע הצעירים שלנו נחל הצלחה רבה, גם בקרב חברי קהילת קארספורום, אך הגיע לסיומו ורצינו לעדכן אתכם בתעריף החדש.

החל ממחר מחיר ההשכרה יהיה 140 ₪ ליום, 130 ₪ ליום בהשכרת 3 ימים ומעלה, 120 ₪ ליום בהשכרת שבוע ומעלה

בסופי השבוע עדיין תוכלו להינות ממבצעי ההשכרה שלנו החל מ- 100 ש"ח ליום ואתם מוזמנים להיכנס בקישור הבא

ללשונית "מבצעים חמים" http://on.fb.me/mivtzahanuka בעמוד הפייסבוק שלנו ולהתרשם ממבצעים נוספים

אשמח לעזור ולענות על כל שאלה בנושא

מיטל מאלדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...