Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם הביטוח ...

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 7375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל לפני שאני מתחיל, יש פה מישהו שעובד באחת מחברות הביטוח הגדולות ???

אם כן אז אני רוצה להגיד שכל מי שעובד בחברות האלה הוא בנאדם שפל, מגעיל, רמאי, גנב ועוד שפע של איחולים !!!

האנשים הראשונים שהייתי מחסל זה את השקרנים והגנבים שלא מתביישים ככה לעמוד מול אנשים ולגנוב ולשקר להם בפנים !!!

ועכשיו לסיפור, סבא שלי עשה תאונה לפני כשנה, הוא בן 77 כרגע. סבא שלי תיקן את הרכב בחברה, כולל שמאי וכל השטויות, הודיע לביטוח והכל, בסוף יצא עלויות תיקון כמעט 6K ש"ח (יישור תא מטען, פנסים, טמבון חדש, כיפוף קל בכנף, אין נזק לשלדה).

הביטוח כנראה לא מצליח להוציא כסף מהבחור שנכנס בסבא שלי (שהוא עוד אחד מהחכמים האלה שנכנסים בך מאחורה ולא מודים) אז הם לפני כמה ימים באו ביציאה שלאנשים מבוגרים מעל גיל 75 צריך ביטוח מיוחד ולכן הם לא מוכנים להחזיר לנו את הכסף. עכשיו מה הקטע, במשך יותר משנה הם המשיכו לקחת מסבא שלי כסף ולהגיד לו שהוא מבוטח, וגם הם לא הודיעו בשום דרך שהוא צריך להחליף לביטוח מיוחד כי הוא עבר את גיל 75, ואז הגיע התאונה ופתאום הם אומרים לו שהוא צריך ביטוח מיוחד !!!!!!!!

פשוט בושה וחרפה, רק במדינה שלנו בנאדם יכול להמשיך לשלם יותר משנה ביטוח ואז כשמגיעה התאונה החברה מחליטה לא לשלם !!!

אני לא אפרסם פה את השם של החברה אבל אחרי ש-AIG דפקו אותנו עם הקורולה שלנו (עכשיו זו חברה אחרת כי כולם במשפחה שלנו התרחקו מ-AIG), אני ממליץ לכם ללכת רק לסוכני ביטוח פרטיים ולא לחברות הגדולות !!! גם המחיר בד"כ נמוך יותר וגם הם מסדרים את כל העניינים והעבודה השחורה מול חברות הביטוח הגדולות ...

מישהו פה שמע על השטות הזו שמישהו מעל גיל 75 צריך ביטוח מיוחד ??? כבר שאלתי סוכן ביטוח אחד שאמר לי שהוא בחיים לא שמע על כזה דבר ...

בכל מקרה, כבר התייעצנו עם עורך דין ואנחנו מתחילים בתביעה נגד חברת הביטוח ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד לשמוע, אני במקומך הייתי ישר מאיים עליהם בתביעה, ואז אם הם עדיין לא היו מסכימים תלך לתבוע אותם בבית משפט.

ד"א לפי דעתי כדי שתפרסם את שם החברה,ף שנדע להתרחק מרמאים כאלה :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לפני שאני מתחיל, יש פה מישהו שעובד באחת מחברות הביטוח הגדולות ???

אם כן אז אני רוצה להגיד שכל מי שעובד בחברות האלה הוא בנאדם שפל, מגעיל, רמאי, גנב ועוד שפע של איחולים !!!

האנשים הראשונים שהייתי מחסל זה את השקרנים והגנבים שלא מתביישים ככה לעמוד מול אנשים ולגנוב ולשקר להם בפנים !!!

ועכשיו לסיפור, סבא שלי עשה תאונה לפני כשנה, הוא בן 77 כרגע. סבא שלי תיקן את הרכב בחברה, כולל שמאי וכל השטויות, הודיע לביטוח והכל, בסוף יצא עלויות תיקון כמעט 6K ש"ח (יישור תא מטען, פנסים, טמבון חדש, כיפוף קל בכנף, אין נזק לשלדה).

הביטוח כנראה לא מצליח להוציא כסף מהבחור שנכנס בסבא שלי (שהוא עוד אחד מהחכמים האלה שנכנסים בך מאחורה ולא מודים) אז הם לפני כמה ימים באו ביציאה שלאנשים מבוגרים מעל גיל 75 צריך ביטוח מיוחד ולכן הם לא מוכנים להחזיר לנו את הכסף. עכשיו מה הקטע, במשך יותר משנה הם המשיכו לקחת מסבא שלי כסף ולהגיד לו שהוא מבוטח, וגם הם לא הודיעו בשום דרך שהוא צריך להחליף לביטוח מיוחד כי הוא עבר את גיל 75, ואז הגיע התאונה ופתאום הם אומרים לו שהוא צריך ביטוח מיוחד !!!!!!!!

פשוט בושה וחרפה, רק במדינה שלנו בנאדם יכול להמשיך לשלם יותר משנה ביטוח ואז כשמגיעה התאונה החברה מחליטה לא לשלם !!!

אני לא אפרסם פה את השם של החברה אבל אחרי ש-AIG דפקו אותנו עם הקורולה שלנו (עכשיו זו חברה אחרת כי כולם במשפחה שלנו התרחקו מ-AIG), אני ממליץ לכם ללכת רק לסוכני ביטוח פרטיים ולא לחברות הגדולות !!! גם המחיר בד"כ נמוך יותר וגם הם מסדרים את כל העניינים והעבודה השחורה מול חברות הביטוח הגדולות ...

מישהו פה שמע על השטות הזו שמישהו מעל גיל 75 צריך ביטוח מיוחד ??? כבר שאלתי סוכן ביטוח אחד שאמר לי שהוא בחיים לא שמע על כזה דבר ...

בכל מקרה, כבר התייעצנו עם עורך דין ואנחנו מתחילים בתביעה נגד חברת הביטוח ...

התלונה לא צריכה להדון בבית המשפט אלא אצל המפקח על הביטוח...

כל עוד חברת הביטוח מסכימה לבטח (אין הגבלה גיל מקסימלי בפוליסה) לא תהיה להם ברירה והם יאלצו לשלם.

חבל שתפרנסו עורכי דין סתם. פנו למפקח על הביטוח תחילה:

https://app3.mof.gov.il/pn/SubmitComplaint.aspx

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תוותרו להם,לי היה מקרה קצת דומה ב"אריה ביטוחים" ,אחי ביטח הונדה סיוויק בביטוח מקיף ,זה עלה לנו 6K לא כולל חובה והשתתפות עצמית של 2K ,לאחר שחלפה שנה והיינו צריכים לחדש את החוזה התברר שהחוזה שלנו בכלל רשום על שם רכב אחר לגמרי,כלומר שנה שילמנו כסף כשמישהו אחר נהנה מהביטוח ובכלל הסתובבנו בלי ביטוח, אפילו לפצות אותנו הם לא רצו עזבנו את החברה הזאת בטריקת דלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תירגע, ולפני שאתה מאשים כאן את כל עולם הביטוח, קח נשימה עמוקה,

לבטח זה לא יזיק לך...

אחר כך קרא טוב טוב את הפוליסה, אם לא מצויינת שם הגבלה של גיל מקסימאלי,

כבר מצבך הוטב.

דבר שני, נסה לדבר עם חברת הביטוח, ולא עם הפקידות הזוטרה, אלא עם מישהו בכיר.

ואל תגיד לי שניסית ולא נתנו לך, כי זה ברור שהפקידה לא תשמח להעביר אותך לאחד

המפקחים, ככה שתנסה להתקשר למרכזיה של החברה ולבקש את האגף המתאים.

אם אחרי זה לא הצלחת, פנה למפקח על הביטוח, שם ישמחו לעזור לך, ותאמין לי

שחברות הביטוח מאוד לא אוהבות שהפיקוח מגיע אליהן, והן מאוד משתדלות להמנע מזה.

לגבי מה שאמרת על הסוכנים, אז כל החברות הגדולות עובדות בעיקר עם סוכנים, חוץ

מחברות הביטוח הישיר(AIG וביטוח ישיר ומח' פנימיות של החברות הגדולות כמו הראל

אפ-גרייד). ככה שסוכן לא יכול להוריד לך את המחיר, רק אולי להוסיף עמלה שהוא גוזר

עליך...אולי הוא יסייע לך במקרה של תביעה, אבל גם כאן, אם חברת הביטוח תרצה היא

תמרר לסוכן, וכתוצאה מזה לך, את החיים...

קצת סבלנות ותושיה, ותאמין לי שהכל יסתדר לך.

וד"א אני עובד בחברת ביטוח גדולה, ואני מקווה שאתה לא באמת שונא אותי... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבכירים נסה להתקשר למספרים שיש לחברת הביטוח בדרך כלל עם אותה התחלה ובסוף תעשה מספר רצף לדוגמא[

אם המספר הוא6239847 או 62375834 נסה לעשות 6230000 מנסיון של כל חברה מכובדת אתה מגיע ישר להנהלה.

גם אם לחברה שלך יש מספר קל או 1700 תמיד יהיו עוד מספרים רגילים.

חוץ מזה שבתור לקוח זכותך לקבל משהו בכיר אם אתה לא מסופק בשירות שנותנים נציגים הרי בשביל מה קיימים הלמעלה...?רק לדבר עם העובדים?

יש הרבה מקומות שלא מודיעים לך הרגע שאתה צריך לשנות משהו כמו שאמרו בדוק את הפוליסה טוב.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תירגע, ולפני שאתה מאשים כאן את כל עולם הביטוח, קח נשימה עמוקה,

לבטח זה לא יזיק לך...

אחר כך קרא טוב טוב את הפוליסה, אם לא מצויינת שם הגבלה של גיל מקסימאלי,

כבר מצבך הוטב.

דבר שני, נסה לדבר עם חברת הביטוח, ולא עם הפקידות הזוטרה, אלא עם מישהו בכיר.

ואל תגיד לי שניסית ולא נתנו לך, כי זה ברור שהפקידה לא תשמח להעביר אותך לאחד

המפקחים, ככה שתנסה להתקשר למרכזיה של החברה ולבקש את האגף המתאים.

אם אחרי זה לא הצלחת, פנה למפקח על הביטוח, שם ישמחו לעזור לך, ותאמין לי

שחברות הביטוח מאוד לא אוהבות שהפיקוח מגיע אליהן, והן מאוד משתדלות להמנע מזה.

לגבי מה שאמרת על הסוכנים, אז כל החברות הגדולות עובדות בעיקר עם סוכנים, חוץ

מחברות הביטוח הישיר(AIG וביטוח ישיר ומח' פנימיות של החברות הגדולות כמו הראל

אפ-גרייד). ככה שסוכן לא יכול להוריד לך את המחיר, רק אולי להוסיף עמלה שהוא גוזר

עליך...אולי הוא יסייע לך במקרה של תביעה, אבל גם כאן, אם חברת הביטוח תרצה היא

תמרר לסוכן, וכתוצאה מזה לך, את החיים...

קצת סבלנות ותושיה, ותאמין לי שהכל יסתדר לך.

וד"א אני עובד בחברת ביטוח גדולה, ואני מקווה שאתה לא באמת שונא אותי... :wink:

קודם כל תודה על העזרה ...

שלחנו היום מכתב אזהרה חתום ע"י עורך דין (שעובד עם אבא שלי וגם אצלו התייעצנו מה לעשות) בשביל להראות לחברת הביטוח שאנחנו לא מתכוונים לשתוק להם ...

אושרי, עברנו כבר ממזמן את שלב המזכירות ובפוליסה לא רשום שום דבר לגבי גיל, רשום רק את גיל הנהג (77) ולמטה רשום הנחה בגין 30 שנה ללא תביעות, הנחה בגין נהג מעל גיל 30 וכו' ...

zvit, תודה רבה, לא ידעתי שיש דבר כזה, אל תדאג, נפנה גם נפנה, החוצפה שלהם פשוט עוברת כל גבול ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד אני מאחל לך המון הצלחה בנושא הזה ומקווה שלא תוותר להם אפילו לרגע ... זה פשוט חוצפה מה שקואורפרטיבים חושבים שהם יכולים לעשות לאנשים פרטיים.

ואם תרצה פרטים של סוכן ביטוח ( שלי במקרה הזה ) אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי.

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה ...

שלחנו היום מכתב אזהרה חתום ע"י עורך דין (שעובד עם אבא שלי וגם אצלו התייעצנו מה לעשות) בשביל להראות לחברת הביטוח שאנחנו לא מתכוונים לשתוק להם ...

אושרי, עברנו כבר ממזמן את שלב המזכירות ובפוליסה לא רשום שום דבר לגבי גיל, רשום רק את גיל הנהג (77) ולמטה רשום הנחה בגין 30 שנה ללא תביעות, הנחה בגין נהג מעל גיל 30 וכו' ...

zvit, תודה רבה, לא ידעתי שיש דבר כזה, אל תדאג, נפנה גם נפנה, החוצפה שלהם פשוט עוברת כל גבול ...

אני מאחל לך בהצלחה, ואני בטוח שגם תצליחו.

תבין, זה לא תמיד בגלל מדיניות של חברה, לפעמים מישהו קצת עקום במערכת, והוא עושה את כל הבלאגן. מספיק שפקידה אחת החליטה שהיא לא

תתן לתביעה כזו לעבור, ואתה לא יודע איזה ברדק היא יכולה לעשות.

ולכולם, אני אומנם עובד בחברת ביטוח, אבל ממש לא מתעסק בביטוח, ובכל זאת יוצא לי מידי פעם לשמוע סיפורי ומעללי מבוטחים. אם הייתם יודעים מה אנשים עושים כדי להוציא במרמה כסף מהביטוח היו צומחות לכם קרניים, ולצערי

לפעמים זה יוצר מצב בו אנשים תמימים שלא עשו שום דבר נתקלים במערכת נוקשה במקרה של תביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליסת הביטוח היא חוזה לכל דבר ועניין.

חוזה מחייב את שני הצדיים לעמוד בכל הכתוב בו, נקודה.

לכן, אם לא צויין בפוליסה בשום מקום וגם לא בנספח או בהפניה כלשהי מהפוליסה לתקנון אחר של החברה, נושא הגיל ודרישה לביטוח מיוחד, אזי החברה חייבת לעמוד בחוזה.

אי עמידה בחוזה יאלץ אותה לשלם לכם את התיקון וגם לפצות אתכם בגין הפרת חוזה !

יתר על כן, סבך אינו אמור להכיר את כל שגעונותיה של חברת הביטוח ואינו אמור לנחש כי יש לה ביטוח מיוחד לכל גיל. לכן, סוכן הביטוח שהכין את הפוליסה עבורו תוך הכנסת פרטיו האישיים ובכלל זה תאריך הלידה שלו, היא צריך להגיד לסבך כי הוא נדרש לביטוח מיוחד.

בעיניי דומה הדבר למצב בו חברת ביטוח אינה מוכנה לבטח רכב מסויים. אבל, אדם פלוני מתקשר ושואל ומסכימים לבטח את רכבו למרות זאת. מהרגע בו נחתם החוזה (לבטח אם גם שולם מלא הסכום), תהיה חייבת החברה לעמוד בהתחייבותה כלפי הלקוח.

דני 325 G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...