Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2010, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ונדורה ראלי STX 84' שמשמשת גם לפנאי וגם ליומיום .

כל מי שרואה את הרכב ונוסע עליו מתאהב בו -זה מיני קרוואן ויש נסיעה רכה ונוחה.

העלתי פעם תמונה שלו..

הבעיה עם הרכבים האלו זה שאם מחזיקים אחד כזה זה לנצח או עד שימות כי אין שוק לרכבים האלה.

הונדורה שלי היא אחד מבין 2-4 שמסתובבות בארץ וזה מחשיב אותה כנדירה-אני לא יודע איזה ערך אספני יהיה לה..

על האמינות וצריכת הדלק אפשר להגיד שאולי יותר טוב מרכב מודרני.1-9 בשיוט ואמינות מאוד גבוהה.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 681
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שי, הרכב שלך מגניב, ואני מזדהה איתך לגמרי בעיניין הזה.

אבל נניח, תחשוב שהוואנדורה שלך הייתה בתצורת וואן סגור ללא חלונות וללא מושבים. לא דגם נוסעים מפואר כמו שיש לך.

עדיין היית מחזיק אותה?

אני מניח שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ווילונות אז זה נחשב סגור:wink:

עכשיו ברצינות -כנראה שלא כי מה שאתה אומר זה כמו 50% מהוונדורות הם סגורות מסחריות .

זה מתאים לאנשים כמו גנאדי(GLUK)..

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה פלקון 1960 אספנות מסתובבים עוד בעולם?

ושאל את גנאדי למה יש מעט טרנזיטים מהדור הראשון?

הפרמטרים שנתת בהודעה המקורית שלך, לדעתי לא קשורים להובי. מספיק שיש מישהו שאבא שלו החזיק כזה לעבודה והילד גדל לתוך האוטו, שיהיו רגשות אליו.

ובאתר שהבאתי יש גם סגורים.

הנה דוגמא

n68j1.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם אני הייתי מתעניין בוואן הזה, ולו בגלל שכמעט בטוח שלאף אחד בארץ אין עוד כזה, וחוץ מזה זוהי מסחרית ומאד מכוערת- מה שעושה אותה כבר מעניינת בעיני!:twisted: אבל התקציב, התקציב- אי אפשר ליקנות הכל...:cry: גם הטרנזיט שלי סגור, וספק שיעניין מישהו יותר מדי חוץ ממני- עובדה שלא שרדו ממנו! אותי זה מעניין...:oops:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל את הדעות שלכם ברמת העקרון, אבל באופן אישי לא מסכים.

לפי דעתי האישית בלבד - אם כבר מחזיקים ומשפצים וואן אספנות - צריך להיות לו ערך מוסף כלשהוא.

כלומר קרוון או לפחות וואן נוסעים שאפשר לטייל אותו.

זה שהיה לאבא רכב כזה לפני 40 שנה - לדעתי לא מספיק.

אף פעם לא החשבתי את עצמי כאספן מושבע, אבל אני עדיין לא רואה במה שרשמתי שום דבר דבר שלא מסתדר עם ההובי שלנו.

לכל אחד יש העדפות משלו, וכל אחד רואה את ההובי בצורה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם אני הייתי מתעניין בוואן הזה, ולו בגלל שכמעט בטוח שלאף אחד בארץ אין עוד כזה, וחוץ מזה זוהי מסחרית ומאד מכוערת- מה שעושה אותה כבר מעניינת בעיני!:twisted: אבל התקציב, התקציב- אי אפשר ליקנות הכל...:cry: גם הטרנזיט שלי סגור, וספק שיעניין מישהו יותר מדי חוץ ממני- עובדה שלא שרדו ממנו! אותי זה מעניין...:oops:

ומה עם משהו כזה? :D

$1000 והוא שלך

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1964-Greenbrier-/110581406952?pt=US_Cars_Trucks&hash=item19bf2a5ce8

ועוד אחד בסגנון:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-Corvair-Corvan-Chevrolet-Corvair-Corvan-panel-van-Greenbrier-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem35ac1218a6QQitemZ230520133798QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאים בריבוע!:-D:twisted:8) רק התקציב, התקציב...:-(:cry::cry::cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפה בחולון ברחוב קדמן טריומף קבריולט , במצב דיי רעוע פנימית,חיצונית סביר, נראה רכב שהוצא מחניה שעמד בה לא מעט שנים

אשמח אם זה יוכל לעזור למישהו פה בפורום תודה.

תמונה 450.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפה בחולון ברחוב קדמן טריומף קבריולט , במצב דיי רעוע פנימית,חיצונית סביר, נראה רכב שהוצא מחניה שעמד בה לא מעט שנים

מעניין אם זו אותה מכונית מלפני 30 שנה בסרט "חייך אכלת אותה"...

HYUNDAI GETS 1400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים .

זה בדיוק תאום של הטריומף שעמד נטוש במשך שנים בחצר ברחוב החשמונאים ברעננה ונעלמה לפני מספר שנים.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר"ג, חונה הרבה זמן באותו מקום (אבל אולי זזה וחזרה), אולדסמוביל (קטלס?) מודל 72, ירקרק מטאלי, עם שלט למכירה 050-4509397.

מחיר מבוקש 55K.

ממבט חטוף במהלך נסיעה- הרכב נראה לא רע מבחוץ.

אין לי קשר לרכב/בעלים.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם זו אותה מכונית מלפני 30 שנה בסרט "חייך אכלת אותה"...

אם תשלח לי את מספר הרישוי לפרטי אני יוכל לבדוק לך

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשלח לי את מספר הרישוי לפרטי אני יוכל לבדוק לך

לכל מי שלא הבין! התכוונתי שאני יכול לראות אם זו טריומף ששיחקה בסרט או אני לא יכול לדעת מי הבעלים!!! פשוט יש לי את הסרט בבית ואני יכול לראות לפי המספר רישוי אם זאת אותה מכונית!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...