Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות] נחשפה פורד מונדיאו החדשה

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 5107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורד חשפה היום תמונות ראשונות של המונדיאו החדשה (מתיחת פנים) לדגם 2011. עיקר החדשות הן מנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק של 237 כ"ס ותיבת 6 הילוכים כפולת מצמדים.

ford-mondeo-2561010121396331600x1060_580_340.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שיביאו את המנוע הזה לארץ.

לא ברור לי למה כתבו "פחות קרבית", היא הרבה יותר קרבית מהנוכחית!

עם השפיצים האלה בתחתית הבאמפר הקדמי, והפנסי ערפל המוזרים/יפים האלה.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו יפיפה גם הקודמת, בעיניי אחת המכוניות המשפחתיות היותר יפות שניתן לראות בכבישי ארצנו, ובעולם בכלל אין ספק שזוהי יצירת מופת, משדר יוקרתיות וספורטיביות כאחד.. פורד עשו עבודה מעולה בעיצוב של הרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בלי מתיחת הפנים אני ממש אוהב את הרכב הזה.

היא נראית מעולה!

מונדיאו סטיישן כזו היא אחת הפנטזיות שלי, עם כמה שזה נשמע מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדיאו שלי (2008) נתנה לי כל כך הרבה כיף בשנתיים האחרונים, הרכב מדהים בנוחות והתנהגות כביש נדירה.

לדעתי הרכב הקיים יותר נאה.

הנה כמה תמונות של הרכב החדש:

2011-Ford-Mondeo-3.jpg

2011-Ford-Mondeo-1.jpg

2011-Ford-Mondeo-7.jpg

2011-Ford-Mondeo-5.jpg

2011-Ford-Mondeo-9.jpg

2011-Ford-Mondeo-11.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומה עד כמעט זהה לנוכחית. רכב יפה ותו לא, לא צריך להגזים (לטעמי). הלבנה הכי יפה (במיוחד עם הג'אנטים האלה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית קצת יותר מכונית ופחות אוניה מהדגם הנוכחי.

אני שמח שיש מי שנהנה ממנו, אני מכיר אישית שנים שהחליפו אותו בליסינג מהר ככל שניתן היה, בשל כבדותו. אבל, המנוע החדש נשמע הרבה יותר מבטיח.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...