Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קלה בין אופניים לרכב בה נגרם נזק לאופניים ושאלות על דרכי הפעולה האפשריות[כ"ע]

orgalit
שימו לב! השרשור הזה בן 5230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

יכול ליהיות שזה לא המקום אבל אני מבקש לקבל עזרה!

היום, תוך כדי רכיבה על האופניים, עברתי מלפנירכב שעמד בצד.

באותו רגע הנהגת החליטה שהיא מתחילה לינסוע,_נתנה לי מכה לא חזקה ונפלתי עם האופניים.

אין לי נזק גופני._בכל מקרה, כתבתי תפרטים [את הפרטים] שלה_(מ" נייד-מ"ס רכב-מ"ס רישיון-פוליסת ביטוח)

כש היגעתי [כשהגעתי] הביתה גיליתי שיש נזק לאופניים_(כ 500 שח).

מה הדבר הנכון לעשות?

אם שותים לא נוהגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדבר קודם כל עם בעל הרכב אם הוא מוכן לסגור את זה ביניכם או שהוא רוצה להפעיל ביטוח.

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תתקשר אליה ותגיד לה כי אם תפנה לביטוח ולמשטרה אתה יכול לסבך אותה בתאונה עם נפגעים והיא תקבל שלילה ומשפט.

תנסה להסתדר איתה.

אם בא לך לסבך אותה לך לבית חולים תוציא טופס תאונה תפנה לביטוח שלה גם חובה וגם צד ג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

k1235 הבחור לא נפגע, אלו רק האופניים שנפגעו.

אף אחד לא יסתבך, זו תאונת נזק בלבד. (נ.ב).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לאשמה ולמה לעשות אחרי המקרה,

ממליץ תמיד להסתכל לתוך הרכב וליצור קשר עין עם הנהג/ת.

גם כאשר נוסעים / רוכבים לאורך הרחוב, מומלץ לחפש סימנים המעידים על כך שרכב חונה יתחיל לנסוע : איתות, אורות בלם דולקים, גלגלים מופנים כלפי הכביש, נהג בתוך הרכב, חלון פתוח, וכו'.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ישראלי זה להגיד לנהגת שנפגעת קשות ולדפוק אותה.

חוץ מזה, מגיע לך פיצוי על הנזק באופניים, במיוחד שיש אופניים ממש יקרות שכל דבר קטן זה תיקון יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

k1235 הבחור לא נפגע, אלו רק האופניים שנפגעו.

אף אחד לא יסתבך, זו תאונת נזק בלבד. (נ.ב).

ל'

הייתי מעורב בתאונת נזק בלבד של 2 רכבים, הנהג השני הלך לקופת חולים והוציא טופס שהיה מעורב בתאונת דרכים ועל כן התאונה הוגדרה תאונה עם נפגעים.

ישתבח הבורא, שגם היום אני נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שתדבר איתה ותנסה להוציא את זה ממנה בלי בדרכים יפות. "לעשות לה בלאגן" אל תבנה על זה כ"כ כי אם לא קרה לך כלום אומנם זה נחשב תאונה עם נפגעים אבל לא משהו שהנהג מסתבך ממנו.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון במקרה דומה (נהג נכנס לצומת כשעברתי עם האופניים מבלי להבחין שאני שם), פניה מנומסת לפוגע פתרה בקלות את העניין. אצלי זה עלה לפוגע מחיר דומה - החלפת גלגל אחורי שהפך מגלגל לבננה ב-450 ש"ח (לפני כ-10 שנים).

ולכל מי שמציע לדפוק/לסבך את הנהגת. זה מה שהייתם רוצים שיקרה לכם אם תעשו בטעות תאונה?

סביר להניח שהנהגת לא התכוונה לפגוע באף אחד ומה שקרה זה תאונה שכשמה כן היא - אירוע פתאומי, בלתי צפוי ובלתי מתוכנן. כולנו בני אדם ולכולנו יש רגעים של הסח דעת ועלולות לקרות לנו תאונות כאלו ואחרות (זה רק עניין של סטטיסטיקה).

אז תהיו בני אדם ותחשבו גם על הצד השני.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעורב בתאונת נזק בלבד של 2 רכבים, הנהג השני הלך לקופת חולים והוציא טופס שהיה מעורב בתאונת דרכים ועל כן התאונה הוגדרה תאונה עם נפגעים.

ברגע שצד מסויים הולך לבית חולים/קופת חולים ומצהיר שהוא נפגע התאונה הופכת להיות תאונת נפגעים, חל' מתפנים על ידי כוחות ההצלה ויש כאלו שירצו לחסוך את ה 470 ש"ח ומתפנים לבד.

במקרה הספציפי הזה הוא כתב וציין שלא נפגע ולא פינה את עצמו לאחר מכן לבית חולים, לכן התאונה נשארת בגדר נזק בלבד.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום דיברתי איתה ואמרתי שאני רוצה שנסתדר בינינו ואמרתי לה את הסכום_(נזק של האופניים-לא הרבה)_ללא לערב את הביטוח.

היא צריכה להחזיר לי תשובה מחר.

אם שותים לא נוהגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...