Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית אמינות בפורד מונדיאו החדשה?

preshel
שימו לב! השרשור הזה בן 5217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי (גם בפורום ובמקרה גם אתמול בדרכים) במספר לא קטן של מקרים של אנשים שטוענים לבעיות במחשב המנוע של הפורד מונדיאו מודל 2008, 2.3 ליטר.

רציתי לדעת האם מישהו יודע אם הבעיות הנ"ל מופיעות גם במודלים 2009 ו 2010.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2008 עם כמעט 70,000 ק"מ, אני יד ראשונה, מעולם לא נתקלתי בבעיה.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו מודל 2008 סבלה מבעיות מחשב מנוע , הרכב היה מושבת כ 3 שבועות עד מציאת פיתרון בחברת הליסינג.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו מודל 2008 סבלה מבעיות מחשב מנוע , הרכב היה מושבת כ 3 שבועות עד מציאת פיתרון בחברת הליסינג.

ידוע לך האם לאחר מכן הבעיה חזרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כה כ 5 חודשים אחרי החלפה של מחשב מנוע לא חזרה הבעיה, דרך אגב בעל הרכב מרוצה עד הגג מהמונדאו הנ"ל.

הרכב הספציפי הזה רואה חיים קשים וגומא כ 60K בשנה, אזה צריך לקחת הכל בפרופורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש !

יש כאן מי שיודע איפה אני עובד ומה אני עושה ואני רק יאמר עבדתי בשנתיים האחרונות על לפחות 200 כלים מסוג זה, הפעם היחידה שהחלפתי מחשב ניהול מנוע ברכב זה בעקבות תאונה שקרתה לרכב בחזית ופגעה במחשב, עיקמה אותו אבל הרכב עדיין עבד בצורה מעולה והמאי אישר את ההחלפה.

ולגבי הבחור שתיקנו לו בליסינג את המחשב אפשר לדעת מה הייתה הבעיה של הרכב שבגללה החליפו לך מחשב? שים לב הקפד על תשובתך כי היא תאפשר לי לדעת מה באמת הוחלף ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש !

יש כאן מי שיודע איפה אני עובד ומה אני עושה ואני רק יאמר עבדתי בשנתיים האחרונות על לפחות 200 כלים מסוג זה, הפעם היחידה שהחלפתי מחשב ניהול מנוע ברכב זה בעקבות תאונה שקרתה לרכב בחזית ופגעה במחשב, עיקמה אותו אבל הרכב עדיין עבד בצורה מעולה והמאי אישר את ההחלפה.

ולגבי הבחור שתיקנו לו בליסינג את המחשב אפשר לדעת מה הייתה הבעיה של הרכב שבגללה החליפו לך מחשב? שים לב הקפד על תשובתך כי היא תאפשר לי לדעת מה באמת הוחלף ברכב.

אפשר לדעת במה אתה עוסק שיצא לך לטפל ב 200 מונדיאו? מוסכניק במורשה במקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב פשוט כבה באמצע נסיעה, איבחון ראשוני היה טיימינג אשר נקרע , לאחר בדיקה נוספת והשארת הרכב כ 3 שבועות במוסך היבואן הוחלט שמחשב מנוע שבק חיים, הנ"ל הוחלף והרכב חזר לבעל הרכב והוא תקין ומתפקד כרגיל.

אני שמח שאתה חושב שזה קישקוש, מה לעשות יש טופס רשמי של פורד על מהות התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים של חבר יש מונדאו 2008 , חוץ מבעיית מזגן (לא קירר כמו שצריך) שסודרה ,הם מאוד מרוצים מהרכב(נוחות ומרחב מעולים) לא היו שום תקלות,המונדאו והסופרב הן המכוניות שבהחלט מובילות את הקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלות במחשב המנוע של הרכב תוקנו ע"י היבואן ללא עלות?

מישהו יכול לספר מה בדיוק קרה? האוטו השתתק באמצע הדרך או שפשוט נדלקה נורית אזהרה שהודיעה שצריך ללכת למוסך? (זה קרה לי עם אופל אסטרה לפני כמה שנים..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב פשוט כבה באמצע נסיעה, איבחון ראשוני היה טיימינג אשר נקרע , לאחר בדיקה נוספת והשארת הרכב כ 3 שבועות במוסך היבואן הוחלט שמחשב מנוע שבק חיים, הנ"ל הוחלף והרכב חזר לבעל הרכב והוא תקין ומתפקד כרגיל.

אני שמח שאתה חושב שזה קישקוש, מה לעשות יש טופס רשמי של פורד על מהות התיקון.

לא הבנת אותי נכון כאשר אמרתי קשקוש זה לא על מה שאתה כתבת אלא על הטענה כי יש תקלה סידרתית במחשבי הרכב הנ"ל.

מה שאתה כתבת יכול לקרות (או שקרה) אבל זו לא תופעה שכיחה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...