Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור חיפושית '72 לדריפטים

avichyav
שימו לב! השרשור הזה בן 5254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי הביא חיפושית שנת 72 נפח מנוע 1600 ידנית .

רציתי לדעת האם אפשר להגיע לביצועים טובים עם השקעה של 5K לא כולל יישור קו רציני .

האם זה אפשרי באמת להתקין נפח גדול יותר ולעבור טסט רגיל בגלל המבנה של המנוע ?

מה אפשרי לשפר בסכום של 5K?

תודה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תוכל לעשות שום דבר שבאמת שווה את העלות שלו חוץ מקרבורטור משופצר ופה תחום הידע שלי הופך למוגבל, אם לא תקבל תשובה עניינית בנושא הקרבורטור פה תנסה לשאול בפורום אספנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרבורטור מוגדל,סעפת מוגדל,פילטר אוייר פתוח בנתיים יעלה את ההספק בכ 10HP.

המערכת שלי :

HU: PIONEER 3950 MID:MOREL PULS AMP:JBL GTS180 AMP 2:JENSEN MARCURI SUB:PIONEER SPICEL EDISEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע הידע הרציני בנושא חיפושיות לא נמצא פה.

ב5K רק על המנוע אתה יכול להגיע לתוצאות , השאלה היא אם אתה רוצה לפתוח מנוע או לא .

אני ממליץ לך להתחיל לשאול בפורום חיפושיות בתפוז , ולהמשיך בלבוא למפגש ולדבר עם אנשים .

בכל מקרה עם קצת גשם ורצון טוב גם ה1300 העיפה שלי מוציאה דריפטונים לעת מצוא .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאפשר להלביש צילנדר מוגדל עם בוכנה תואמת אבל להישאר עם מנוע תחתון רגיל רק מקסימום לעשות חיזוקים בקרנק ולהגיע לנפח 1.9 ושתי קרבורטורים כמה כ"ס זה אמור לגרד ?

כמובן שנשפר גם סעפת פליטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מדבר עליו נקרא "לנפח" מנוע. שזוהי בעצם חציבה בדפנות הצילינדר על מנת להגדיל את הנפח שלו.

אם היית מדבר על מנוע משנות ה2000 ניחא, יודע מה? אם היית מדבר על מנוע משנות ה90 גם ניחא, אם היית מדבר על מנוע מודרני אולי היה אפשר לעכל את זה אבל אתה מדבר על מנוע משנת 72 שעבר השד יודע כמה אלפי קילומטרים שיש סיכוי טוב שכולו רקוב מהייסוד ואתה רוצה להצר לו את הדפנות ולהכניס קרבורטור שיורק לו יותר דלק, נשמע לי כמו מתכון לפתיחת קיוסק.

דבר שני שאני בטוח שאתה רוצה להתעלם ממנו אבל הרכב שלך קירור שמן-אויר, כלומר האוויר מקרר את נוזל הסיכה שלך והוא תוך כדי סיכת הרכיבים גם מקרר אותם, ברגע שאתה מגדיל את הכוח אתה מגדיל את החום והחיכוך ומקשה עוד יותר על מערכת הקירור, קח את זה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לחרוט צילנדרים ...שזה גם אפשרי אבל יכול לגרום לאוברסייזד ואז נהיה באלגן

אני הבנתי שאפשר לקנות צילנדרים חדשים שמתאימים למנוע והנפח שלהם יותר גדול

כמובן שיש בהם יותר בשר ואין סיכוי להתפרצויות מצילנדר בן 30 שעשו לו חריטה

אני מחפש באיביי ומשום מה לא היו הצלחות ולא מצליח למצוא אולי משהו במילת מפתח

לגבי הקירור יש כל מיני דרכים אפשריות שראיתי שעושים כדי להלחם בחום

אחד מהם הכי פשוט זה להפוך את המכסה מנוע לכמו כונס אויר כאשר הוא סגור אבל בחלקו העליון יש פתח שמכניס אויר למנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעליתי על התקלה. אתה יודע מה ההבדל בין צילינדר לבוכנה? או לחליפין האם הכוונה היא ששרוולי הצילינדר במנוע הנ"ל נשלפים(למרות שאני מאוד בספק)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, לא קבעתי שהוא לא יודע על מה הוא מדבר, שאלתי שתי שאלות לגיטימיות כי היה נראה לי מוזר שרכב שהונדס בשנות ה60 יהיה עם שרוולי צילינדר נשלפים ומהכרות עם אנשים שלא שוקעים בפרטים הקטנים לפעמים חל בילבול בין הצילינדר לבוכנה. אבל שוב מצאתי לנכון לשאול לפני שפרצתי בנאומי תוכחה.

אז מדובר בשרוולים נשלפים.

שים לב שהתוספת נפח תהיה מזערית (אלא אם כן מדובר בתוספת בוכנות וטלטלים יותר מודרניים).

אני מאמין שבמקרה הזה אין שום דבר רע מלבד פתיחת המנוע, כמו שאמרתי מקודם הייתי מאוד מהסס לפתוח מנוע כ"כ ישן.

תקנה קיט איכותי מחברה איכותית ומוכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...