Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

DM895 עם מנוע מקסידיין V8, היו לצבא DM600 עם מנוע מאק 6 ציל' בטור, דומה למנוע ב R600. יש מי שיודע על מאק צבאי עם מנוע קמינס?

בצה"ל לא היה DM800 עם מנוע קמינס כולם היו עם מנוע V8 END865 , השניים היחידים RD800 עם מנוע 440 כ"ס שהיו במדיי צה"ל (לרגע) היו בשנת 84 בניסוי שערך מקחש"ר ולאחריו פרשו ויוצאו לחו"ל היות והיו רכוש היבואן.באשר למהירויות המאק עם גיר מקסיטורק היה מהיר מהמאק עם הקמינס+פולר כאשר הראשון היה מגיע ל100 קמ"ש והדגם עם הקמינס ל86 קמ"ש בלבד. היו כמה בודדים עם בקאקס מהיר אבל בכללי זה היה המצב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

מאק ירוק אזרחי שנת80 מנוע קמינס מוריד משאית מאן פגועה מלבנון היה עוד מאק בצבע כתום אני זוכר שהוביל נגמשים נדמה לי שגם היה קאמינס.אם אתאמץ אדע את המספר שלו נדמה לי שהתחיל ב68

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אין הבטחות, אבל יש סיכוי שהאוטוקאר של אודי עמיר (סוס מודל 63') וה- DM-800 של שמוליק ולנסי יגיעו גם.

המארגנים ישמחו לראות עוד משאיות באירוע!

דב

על מה מדובר ? על איזה אירוע אתם מדברים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על מה אתה מדבר?! :shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שרציתי לצלם את הפרייטלינר השחורה הזאת,עגלת חול רתומה אליה באופן קבוע,עוד משהו שנע בכביש בין חברון לאחת המחצבות באיזור או למחסום מיתר להעמסת חול.אני מהבהב לו בפנסים והנהג צופר בחזרה עם שני צופרי האויר מעל הקבינה,

מאחורה מבלי לשים לב נסעה לה משאית מאק מערבל בטון מיושנת,בעוד המקסרים החדשים מונעים בצורה הדראולית פה עדין המקסר מונע עם מנוע באופן עצמאי.

זאב!!! איפה הזאב כשצריכים אותו- שנים שהוא מחפש לראות את האוטו הזה, זה היה שלו!!!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זהו זאת בדיוק המשאית שהיתה שלי ,וואי איזה צמרמורת איזו הפתעה לשבת, ידעתי שאתם תמצאו אותה לבסוף, האמת שכבר לפני כמה חודשים קיבלתי מידע שהיא שם, אבל היום גיא היקר עשה לי את היום כששלח לי הודעת SMS עם תמונתה, וכן תודה רבה ל ליאור רז אשר צילם את האוטו, נו בשבוע הבא תהיה לי תעסוקה בעניין, אנסה להחזירה הביתה באם המחיר יהיה כדאי והפרוצדורה להחזרתה מהשטחים תתאפשר. תודה חברים יקרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה מדובר ? על איזה אירוע אתם מדברים ?

+2

זה יכול להיות משהו ששווה לסדר את הברקסים בשבילו...

???

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שרציתי לצלם את הפרייטלינר השחורה הזאת,עגלת חול רתומה אליה באופן קבוע,עוד משהו שנע בכביש בין חברון לאחת המחצבות באיזור או למחסום מיתר להעמסת חול.אני מהבהב לו בפנסים והנהג צופר בחזרה עם שני צופרי האויר מעל הקבינה,

מאחורה מבלי לשים לב נסעה לה משאית מאק מערבל בטון מיושנת,בעוד המקסרים החדשים מונעים בצורה הדראולית פה עדין המקסר מונע עם מנוע באופן עצמאי.

אכן כן זאת המשאית שהיתה שלי , ידעתי שאתם חברים יקרים תמצאו אותה בעבורי , ממש מוזר לי לראותה עם מספר "לבן" מספרה היה 12-762-15

תודה ענקית לליאור רז ולגיא אשר דאגו להגיע אליי אישית . אנסה עכשיו להחזירה הביתה בכל דרך אפשרית במחיר נורמלי כמובן

אדווח לכם בהמשך

תודה מצורפת תמונה כשהיא היתה חדשה כמעט

freightliner myn.jpg

Freightliner2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת חומר על המשאית הזו . איזה מנוע ? אני מניח קמינס , אבל איזה ?

זה די נדיר בארצנו הקטנטונת לראות משאית 8X4 עם מנוע קדמי . מי זה לכל הרוחות הזליג הזה שמוביל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מאוד חשובלמישהו 8X4 כזה, יש אחד במסעאדה, ברמת הגולן אחד.

לא יודע שום דבר נוסף, אבל מאמין שבתחבולות וסבלנות אפשר לשים עליו יד.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאב- זה מה שהתכוונת לשלוח לי ב-SMS? -כי לא קיבלתי בגלל הפלאפון הדפוק שלי... :? ידעתי שתאוהב את התמונה בפורום!:-D אני בספק שהבחור ירצה בכלל למכור- למיטב ידיעתי הוא דווקא אוהב את האוטו שלו, מדובר כנראה בנהג מבוגר (ממה ששמעתי מנהגים שפגשו אותו). ההוא מבוקעתה עדיין למכירה כפי שידוע לך, סביר להניח שעכשיו הוא התגמש קצת במחיר- אם כי לך תדע...:roll:

למי ששאל- מדובר בפרייטליינר ייחודי מאד שאין או יש מעט מאד כדוגמתו בעולם בגלל ה-8X4 שלא היה מקובל למשל בארה"ב, ובארץ היו דווקא יחסית הרבה בשנות ה-90'- אך כולן הלכו למעט זה שבבוקעתה, זה של זאב (שלא בדיוק בארץ- אבל לפחות עדיין חי), עוד אחד שאני מכיר שהיה מכונת קידוח וכעת זרוק בשדה (אם הוא עדיין שם), ועוד אחד שמכונת קידוח- זה מה שאני מכיר נכון לרגע הזה! אולי יש עוד- אני בספק.

לגבי משאיות 8X4 עם מנוע מקדימה- אז היו הרבה כאלה בארץ באופן כללי, אוטוקארים וקנוורטים, וישנם עוד כמה שעדיין עובדים, חלקם עם מנוף חלקם עם מיקסר, יש אפילו שני מיקסרים קנוורטים למכירה עכשיו כאלה. אבך אף אחד לא משתווה ביופי (או בכיעור- תלוי איך מסתכלים:wink: ) לפרייטליינר השחור 8X4! בעיניי- אחת מהמשאיות המרשימות!

אגב: אתמול הצלחתי בסופו של דבר להחליף לבד (עם עזרתם של כמה חברים טובים!) את הסטרטר בשלי- כדי לגלות שעדיין האוטו לא מניע: הסטרטר מנסה להסתובב ולא מצליח לסובב את המנוע!!!:evil: נראה כאילו מצברים חלשים- אנסה להטעין ולנסות שוב. מאד מקווה שזה לא הסטרטר דפוק שוב- מדובר באחד מפרוק, שעבד בחוץ כשבדקנו- אבל לך תדע...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-אוטוקאר, האוטוקאר של הקמ"ג... (סליחה אודי, אבל יותר מעשר שנים הוא היה עבור "האוטוקאר של הקמ"ג" ) - של אודי עמיר בעצם, מייצג ברוב כבוד את עולם המשאיות באירוע שבועות של מועדון החמש.

סוס סינגל מודל 63 שבילה את רוב ימיו בביצוע משימות עלומות במתחמי הקמ"ג, שזכה לשיפוץ מקיף ומדהים על ידי אודי עמיר.

ככה זה צריך להיות, למי שלא מבין את הרמזים...

ואנשים בהחלט נעצו עיניים ונהנו.

באלעגולות ותיקים העלו זיכרונות, וילדים הצטלמו על המדרגות. צריך עוד משהו?

יישר כוח!

בתמונה, עם הגב אלינו, רמי אשכנזי מכרמיאל ורוני שרון איש האוטוקארים

אוטוקאר קמג או אוטוקאר אודי עמיר.jpg

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...