Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקשת עזרה לגבי פנדה

מיכל5
שימו לב! השרשור הזה בן 5729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם להיות קצת יותר ספציפיים, אז:

אין כל בעיה של זריזות ונוחות ב"סביבות העיר" ועד 100 קמ"ש.

במהירויות לא חוקיות שבהן מכוניות סאלון משייטות בנינוחות, הפנדה תהיה יותר קפיצית, ותושפע יותר מגלים בכביש (כמו שיש בכביש 1). מעל 120 היא תעשה יותר רעש מאשר תאיץ ממש.

בעליה לירושלים אי אפשר לתת איתה בראש לאימפרזה טורבו - וכנראה גם לא למאזדה 6 של השכן. אבל למען הסר ספק היא תעשה את העליה בכבוד וגם תעקוף בדרך בלי בעיה את המשאיות והענתיקות שבנתיב הימני.

בקיצור - במהירות חוקית, בנסיעה רגועה, הפנדה תיתן תמורה ראויה למחיר, ואם לא מצפים לנוחות של C5 אפשר לעבור איתה גם את שיבושי מע"צ הסטנדרטיים.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה מחוץ לעיר היא נסיעה מהירה בהרבה ומלווה ברוחות המשפיעות על יציבות הרכב

נסיעה מחוץ לעיר אמורה שלא לפגוע בתחבורה המתנהלת בכביש (דהינו לסוע 80קמ"ש היכן שנוסעים 100 איננו השתלבות בתנועה)

ועל הרכב להיות יציב כנגד הרוחות הקימות והנוצרות עכב הנסיעה - זה איננו מובן מאליו ברכב קצר צר וגבוה

גם עם קטנוע 50 סמ"ק אפשר לסוע למרחקים - אך הוא איננו בנוי לזה

וזאתת השאלה לגבי הפנדה

נניח נסיעה ראשון לציום עד חדרה או חיפה - האם אפשרי כנסיעה שגורה או שזו נסיעה יוצאת דופן?

בכלל אך הרכב? האם נוסע טוב מהפונטו (אותו מנוע לפחות משקל)

אנשים רואים אוטו קטן וישר חושבים שהוא גרוטאה?

ברור שהוא עושה את כל זה,

הוא בוודאות מגיע ל120 בלי בעייה גדולה, אולי גם יותר. (אני נסעתי 110 בלי להרגיש בכלל בכביש של 90, אני נהג חדש אז אני משתדל לא לעבור על החוקים האלה יותר מדיי)

הוא יציב נגד רוחות, והוא לא קופצני כמו אוטו קטן ישן, הוא מרגיש כמו אוטו גדול. פיאט עשו עבודה טובה..

האוטו גם מאוד נוח מבחינת כיסאות. כיף לשבת בו.

המנוע הוא fire 1250 כמו של פונטו, והאוטו קל יותר, אז הוא גם מהיר יותר.

אם אנשים מפחדים לקנות אוטו קטן כזה מסיבות כמו ששואלים כאן, אז כדאי להם מאוד מאוד ללכת לסמל"ת ולעשות נסיעת מבחן על פנדה.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכל המסייעים. קניתי את הפנדה המדוברת היום, ובחשש מסויים עליתי איתה יחד עם עוד שני נוסעים מתל אביב לירושלים. ההפתעה היתה גדולה. היא מתוקה ושובבה ונעימה מאוד לנהיגה. בקלות רבה אפשר להגיע ל110 קמ"ש. האמת היא שלא ניסיתי יותר, למרות שאני נוטה בדר"כ למהירויות גבוהות יותר, ככה היה לפנדה טוב. והאמת, גם לי. ברור לגמרי שזו לא מכונית למהירויות גבוהות ובכל זאת ממש ממש לא עגלה. בדר"כ המכונית תשמש לעיר וסביבותיה, ובירושלים יש הרבה עליות שהיא עשתה אותן כמו גדולה. החשש היחיד שיש לי זה מה יהיה בימים קשים בחורף עם רוחות עזות. מצד שני, באיטליה יש אזורים רבים מאוד עם מזג אויר סוער יותר מאשר בירושליים. אז מקווה לטוב. שמחתי מאוד למלא מיכל מלא במעט כסף (טוב הכל יחסי), ולראות אותו מתרוקן לאט לאט לאט לעומת ה 4X4 שמשמש כרכב משפחתי ועיקרי. נראה לי שלאט הפנדה אולי תשמש אפילו יותר משחשבתי תחילה.

לילה טוב, ובאמת תודה רבה. יופי של פורום אחלה אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים רואים אוטו קטן וישר חושבים שהוא גרוטאה?

ברור שהוא עושה את כל זה,

הוא בוודאות מגיע ל120 בלי בעייה גדולה, אולי גם יותר. (אני נסעתי 110 בלי להרגיש בכלל בכביש של 90, אני נהג חדש אז אני משתדל לא לעבור על החוקים האלה יותר מדיי)

הוא יציב נגד רוחות, והוא לא קופצני כמו אוטו קטן ישן, הוא מרגיש כמו אוטו גדול. פיאט עשו עבודה טובה..

האוטו גם מאוד נוח מבחינת כיסאות. כיף לשבת בו.

המנוע הוא fire 1250 כמו של פונטו, והאוטו קל יותר, אז הוא גם מהיר יותר.

אם אנשים מפחדים לקנות אוטו קטן כזה מסיבות כמו ששואלים כאן, אז כדאי להם מאוד מאוד ללכת לסמל"ת ולעשות נסיעת מבחן על פנדה.

המנוע הוא fire 1250 כמו של פונטו, והאוטו קל יותר, אז הוא גם מהיר יותר. - לפי שורה זו ההפנדה אמורה להיות מהנה יותר מהפונטו, אם נתון זה היה חזות הכל זה אכן היה מובן מאליו אך לא כך , בכל אופן זאת בדיוק הסיבה לשאלתי וכל שנותר הוא לשמוע תגובות מבעלי פנדה האם האוטו נוסע טוב יותר מאשר הפונטו

מעונין לקנות סקודה ידנית או פונטו/פנדה אוטמט/רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...