Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוף טופיק הזוי- איך הרווחתי 200 שקל מכתבה בעיתון

shainin
שימו לב! השרשור הזה בן 7472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז אולי הסיפור הזה לא כזה מעניין, אבל הוא בהחלט מוזר, ותמוהה.

אחרי שקראתי כאן על הכתבה בידיעות היום בבוקר , הלכתי ורכשתי עיתון בתחנת דלק "פז" ליד מקום מגוריי בדרכי לתיקון מסויים ברכב .

לא יצא לקרוא את הכתבה, אבל יצא לי להסתכל בניסה על מבנה הכתבה, ועל התמונות, ועל מספר פרטים שם. השארתי את האוטו במקום בו טיפלתי בו והלכתי לעבודה . בעבודה נזכרתי כי שכחתי את העיתון במוסך , ורציתי לקרוא את הכתבה הזו.

הלכתי ורכשתי שוב, את אותו עיתון, במקום אחר הפעם. אך במרחק 2 דקות מתחנת הדלק שרכשתי בבוקר. בעודי פותח את העיתון והבוס שלי מציץ גם כן בכתבה, אני שם לב למשהו מוזר

התמונות בעיתון, לא זהות במיקום שלהן לתמונות שראיתי בבוקר, התמונה של היאימפרזות בצד בקטן והתמונה של "המפגש" בגדול במרכז העמוד, בניגוד למה שראיתי בבוקר.

ציינתי עובדה זאת בפני הבוס שלי ועוד כמה מהעובדים והתחילו וויכוחים והוחלט פה אחד שהייתי עייף מידי בבוקר והתמונה של האימפרזות תפסה את עיניי ולכן חשבתי שהיא גדולה.

לאחר כשעה וחצי של וויכוח, הצעתי התערבות כי האמנתי בזיכרון שלי. הסכום התחיל ב100 שקל והוכפל תוך מספר דקות על ידי הבוס.

בלחץ, התקשרתי למוסך שהייתי בבוקר ובהתלהבות יתר ביקשתי שישמרו את העיתון מכל רע .

אז זהו, הלכתי בערב להוציא את הרכב, אך אפילו לפני שניגשתי אל הרכב רצתי לבדוק את העיתון המדובר, ואכן, צדקתי, העיתונים זהים כמעט לגמרי פרט ל2-3 כתבות עם תמונות\כותרות שונות .

חזרתי לעבודה, שמח ומאושר, הצגתי את הראיות המרשיעות ודרשתי את כספי כדי לתת לכיסי לתפוח מעט . איזו הרגשה

בדקנו איפה הם הודפסו, באותו המקום, השוונו את כל הפרטים הקטנים וכרגע אנחנו תוהים - הכיצד? העיתון הודפס באותו מקום באותו יום סביר להניח שבאותו פרק זמן .

מה דעתכם? :shock2:

HOOTERS

:ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אולי הסיפור הזה לא כזה מעניין, אבל הוא בהחלט מוזר, ותמוהה.

אחרי שקראתי כאן על הכתבה בידיעות היום בבוקר , הלכתי ורכשתי עיתון בתחנת דלק "פז" ליד מקום מגוריי בדרכי לתיקון מסויים ברכב .

לא יצא לקרוא את הכתבה, אבל יצא לי להסתכל בניסה על מבנה הכתבה, ועל התמונות, ועל מספר פרטים שם. השארתי את האוטו במקום בו טיפלתי בו והלכתי לעבודה . בעבודה נזכרתי כי שכחתי את העיתון במוסך , ורציתי לקרוא את הכתבה הזו.

הלכתי ורכשתי שוב, את אותו עיתון, במקום אחר הפעם. אך במרחק 2 דקות מתחנת הדלק שרכשתי בבוקר. בעודי פותח את העיתון והבוס שלי מציץ גם כן בכתבה, אני שם לב למשהו מוזר

התמונות בעיתון, לא זהות במיקום שלהן לתמונות שראיתי בבוקר, התמונה של היאימפרזות בצד בקטן והתמונה של "המפגש" בגדול במרכז העמוד, בניגוד למה שראיתי בבוקר.

ציינתי עובדה זאת בפני הבוס שלי ועוד כמה מהעובדים והתחילו וויכוחים והוחלט פה אחד שהייתי עייף מידי בבוקר והתמונה של האימפרזות תפסה את עיניי ולכן חשבתי שהיא גדולה.

לאחר כשעה וחצי של וויכוח, הצעתי התערבות כי האמנתי בזיכרון שלי. הסכום התחיל ב100 שקל והוכפל תוך מספר דקות על ידי הבוס.

בלחץ, התקשרתי למוסך שהייתי בבוקר ובהתלהבות יתר ביקשתי שישמרו את העיתון מכל רע .

אז זהו, הלכתי בערב להוציא את הרכב, אך אפילו לפני שניגשתי אל הרכב רצתי לבדוק את העיתון המדובר, ואכן, צדקתי, העיתונים זהים כמעט לגמרי פרט ל2-3 כתבות עם תמונות\כותרות שונות . בדקנו איפה הם הודפסו, באותו המקום, השוונו את כל הפרטים הקטנים וכרגע אנחנו תוהים - הכיצד? העיתון הודפס באותו מקום באותו יום סביר להניח שבאותו פרק זמן .

מה דעתכם? :shock2:

גם אני ראיתי את זה לפני כמה זמן. בירור שעשיתי לא העלה תוצאות משמעותיות, אבל ייתכן שההבדלים נובעים מההדפסה למנויים/דוכנים, ובזמני הדפסה שונים (זוכר את רצח רבין?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפכתם את זה לפשוט מידי :)

זאת לא הכתבה היחידה ששונה

ישנה עוד כתבה ועוד תמונה אשר שונים ואפילו הכותרות שונות

האם הגיוני ששני מנויים יקבלו את אותו עיתון עם כותרות שונות או עם תמונות שונות?

HOOTERS

:ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפכתם את זה לפשוט מידי :)

זאת לא הכתבה היחידה ששונה

ישנה עוד כתבה ועוד תמונה אשר שונים ואפילו הכותרות שונות

האם הגיוני ששני מנויים יקבלו את אותו עיתון עם כותרות שונות או עם תמונות שונות?

כו, זמני הדפסה שונים והחלטות שנעשות תוך כדי ההפצה (כמו שצוקי אמר). עיתון שהודפס הוא כסף וזמן, לכן אי אפשר לבטל הדפסה שיצאה לא טוב - פשוט מתקנים במחזור הבא.

אני שוב מפנה אותך לעיתונים מהלילה שרבין נרצח - שם קרה אותו המקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותך הם מכירים בתור אחד שאוהב מכוניות אז אם נתנו לך צ'ופר

עאלק. תתקשר אילהם אם יתנו לך מנוי שנה חינם+כל העיתונים שלהם אחרת תהיים לפרסם

זאת בעיתון המתחרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...