Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש תוצרת הארץ ביקום

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העיתון "הגה", ערוץ 2 ומועדון ה-5 חברו יחד וקיימו מפגש של רכבים תוצרת הארץ בקיבוץ יקום.

דווח אמור להיות במוצ"ש בחדשות ערוץ 2, בירחון "הגה" הקרוב וכמובן ב"אבטומוביל" שלנו. ייתכנו אייטמים בתחילת השבוע ב"ידיעות" ו"מעריב".

אנו מבקשים להודות מעומק הלב לחברינו שבאו עם מכוניותיהם, ללא תמורה, לארוע תקשורתי שמוציא למועדון ה-5 שם טוב.

בני הספל

דובר מועדון ה-5

(תודה לקובי מילוא, הדובר הקודם שהיה על ערש הארוע)

Copy of IMG_8350.JPG

Copy of IMG_8328.JPG

Copy of IMG_8356.JPG

Copy of IMG_8367.JPG

IMG_8340.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה הודעה לפני זה?:roll: ומתי זה היה בכלל?

-כי אני לא ראיתי בשום מקום, וחבל:evil:- אני חושב, שגם למשאיות שלי מגיעה חשיפה: אם הן לא תוצרת הארץ- תוצרת הארץ מהיא?:roll:

מראש מצטער, אם הייתה הודעה ופספסתי, אני בכ"א לא קיבלתי כלום גם במייל בעניין!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההזמנה למכוניות

משאית ואופנועים/טילונים ביום אחר:)

ואצלי זה טילון קיבוצניק:fadein:

גם אני לא ידעתי

DSC00204.jpg

DSC00202.jpg

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי, לא לכעוס...

• לא היתה הודעה, משום שזה לא היה מפגש פתוח או ארוע תצוגה של המועדון - זה היה כנס של מכוניות תוצרת הארץ לצורך הצילומים והכתבה, שאורגן ע"י "הגה" בסיוע מועדון החמש. הוזמנו אליו רק בעלי המכוניות המצולמות.
  • הכתבה לא תהיה על כל סוגי כלי הרכב שיוצרו בארץ, אלא רק על מכוניות פרטיות. לכן, לא צולמו טוסטוסים, ג'יפים, טנדרים, משאיות, ואוטובוסים.

בברכה,

קובי (שהיה מעורב ב"לידתו" של הארוע, ולכן עונה במקומו של בני :wink:)

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

כבעל לארק וכחבר מועדון החמש מזה 22 שנים משתומם אני שלא ידעתי על זה בכלל ולא נעשתה פנייה אליי,אפשר שזה לא ממש חשוב בעינהם:)

צילומים יפים ומעניינים

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למתלוננים בעם (ומוזר שאין מפרגנים...מוזר?)

הרכבים נבחרו על ידי מערכת הגה מסיבות מקצועיות שלהם. והיה לארק אז לא הוזמנו לארקים אחרים וגם לא הוזמנו כל הרכבים תוצרת הארץ שנמצאים במועדון.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן כתבתי צילומים מעניינים:)

ניבחנו מספר תמונות של רכבים מסוג לארק למשל? או רק לפי מה שהמועדון סיפק:)

כן פרגון או לא פרגון,הוגן היה לפחות ליידע

בברכה

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי הסביר מדוע לא פורסמה הודעה מוקדמת.

המועדון סיפק ל"הגה" מספר רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי על מנת לעשות את הכתבה עוד ליותר מעניינת אם היו משתתפים בה יותר לארקים או רכבים מסוג אחר בארוע יש יותר מאחד ויותר הנריי גיי:)יפה שהמועדון לפחות מוביל את עצמו לתקשורת בכך מגדיל את המודעות לרכביי אספנות

בברכה

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי הטנדר סוסיתא והבריסקה לא נחשבים כטנדרים?

אם אתה רוצה לדקדק, הכוונה של "הגה" היתה למכוניות פרטיות ולרכבים שמבוססים על פרטיות (כמו הסוסיתא והבריסקה). הם לא רצו כלים כבדים יותר, כמו וויליסים, ג'יפים, דודג'ים תוצרת הארץ, משאיות וכו'.

כמו שאמר בני - הם הזמינו, הם בחרו, ומועדון החמש סיפק את השרות של מתן רשימות הרכבים לבחירתם. התמורה של המועדון היתה יחסי ציבור יפים - עיסקה הוגנת.

עופר - אני מניח (וזו הנחה שלי בלבד) שהיה להם יותר נוח לתאם עם בעלי רכבים מאזור המרכז. לכן השתתפו בצילומים בעיקר חבר'ה יחסית קרובים למקום הארוע, וברגע שהיה להם לארק אחד, הם הסתפקו בזה.

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד מעניין.

פנו אלי מהמועדון ושאלו אותי אותי האם אוכל להגיע עם אחד הטוסטוסים לצילומים עבור עיתון הגה.

כמובן שעניתי בחיוב.

ואמרו שיתאמו איתי.

אז או שיד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל.

או ש..........שנפיק לקחים ונקבל תובנות כמילות השיר.

אל נבקש

זוהר ארגוב

מילים: תמי לוי

לחן: משה נגר

אל נבקש הכל לדעת

אל נסתקרן לגבי המחר

יש לפעמים שסיבה לא נודעת

יש לפעמים שנבצר הדבר

יש דברים נסתרים

לא נבין לא נדע

נעשה גם דברים

שנראים בלי סיבה

לא צריך כל דבר

לחקור ולשאול

לפעמים גם מותר

לא לדעת הכל

אל נבקש סיבה לכל צעד

אל נבקש לדעת כל סוד

יש לפעמים שסיבה לא נודעת

אל נתיאש, אל נפסיק לצעוד

יש דברים נסתרים

לא נבין לא נדע

נעשה גם דברים

שנראים בלי סיבה

לא צריך כל דבר

לחקור ולשאול

לפעמים גם מותר

לא לדעת הכל

יש בוודאי דברים שעשינו

ישנם כאלה לא מעטים

אם עדיין סיבה לכל זאת לא גילינו

אולי נגלה סיבתם בעתיד

יש דברים נסתרים

לא נבין לא נדע

נעשה גם דברים

שנראים בלי סיבה

לא צריך כל דבר

לחקור ולשאול

לפעמים גם מותר

לא לדעת הכל icon_print.gif

"ברוכים הבאים לעולם הטילונים"

אלבום צילומים - http://public.fotki.com/ufd41/

אתר הטילונים הקלאסיים I.C.M וכל השאר - http://icmisrael.com/

פייסבוק - http://www.facebook.com/groups/icmisrael/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החברים שלום,

בפתח הדברים אני יודע שאני מקפיץ את השרשור ועל כך מתנצל מראש,

למי שלא יודע או מכיר אני רכז המערכת של מגזין הגה, ובתוך כך אמון על הפקת המפגש ועל כן גם חש צורך לענות לטוענים,

אך לפני ההסברים לשאלות שנשאלו ונענו יפה על ידי קובי ובני, אני רוצה להגיד תודה רבה לשני האנשים המופלאים הללו וכן למתניה הלוי שסייעו רבות בדרך לאירוע המוצלח הזה. כמובן שמקומם של המשתתפים (והמשתתפות...) לא נגרע.

ברם, הרשו לי להעניק לכם זווית נוספת להתרחשויות של אירועים מסוג זה, הזוויות הנסתרות של ארגון מפגש שכזה.

1. הודעה כללית בפורום זה נשקלה בכובד ראש בימים שלפני האירוע וירדה מן הפרק רק לאחר ההבנה כי ייתכן שסוגיית השליטה בקהל עשויה לעמוד לרועץ במהלך האירוע ואז יצא שכרנו בהפסדנו.
  2. הקווים המנחים שנקבעו לקריטריון ההשתתפות היו מחווה למכוניות הנוסעים הפרטיות שליוו אותנו, ועל כן למרות הפינה החמה לאוטובוסים, המשאיות, רכבי השטח והדו"ג, צריך להבין שזה פשוט לא היה נגמר...
  3. יומיים לאחר האירוע ולאחר שוך האנדרנלין אני מאמין כי החשיפה שקיבל המועדון (ואין טעם להסתיר, גם המגזין שלנו) היא ברוכה, וכזו שבהחלט מעוררת רצון לחוות שוב בעתיד את האנרגיה שמייצרת חבורת אנשים נפלאים שכאלו. צפו לסדרת מפגשי נושא (יצרן ומדינת יצור) נוספים בעתיד...
  4. ל- UFD41, צר לי כי נגרמה לך עוגמת נפש, אך אם העניין בוער בעצמותיך, הרשה לי להציע לך לפנות למגזין העוסק בכלים דו גלגליים ולהציע את הרעיון למפגש שכזה. אני אשמח לסייע, תיבת ה"פ שלי לרשותך.

יום נפלא לכולם.:-)

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...