Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב זמני לקיץ

רועי שלום
שימו לב! השרשור הזה בן 6193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מזה ****** ?

איך יכול להיות אתר כזה ? 1ש"ח?

55 ש"ח , 123ש"ח אולי באלפים ...

לא הגיוני איפה מצאת את זה ?

בברכה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק אסור לוותר על רכב אני בחיים לא יוותר:wink:

אבל מזה [=מה זה] האתר הזה, נו באמת, מה אתה עושה צחוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב סע על קטנוע חמוד וקטן איזה 50 סמ"ק

והוא יהיה לך גם לחורף גם לקייץ תעבוד קצת תוציא רישיון תקנה אחד הם עולים גרושים וסעע כמה שאתה רוצה

הם לא שותים דלק ...פעם בשבוע אתה מתדלק בלחץ פעמיים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב סע על קטנוע חמוד וקטן איזה 50 סמ"ק

והוא יהיה לך גם לחורף גם לקייץ תעבוד קצת תוציא רישיון תקנה אחד הם עולים גרושים וסעע כמה שאתה רוצה

הם לא שותים דלק ...פעם בשבוע אתה מתדלק בלחץ פעמיים..

בטח רק להוציא רשיון עליהם זה 1000 ש"ח פלוס, וגם הביטוח עליהם בשמים, אבל וואלה אני יחשוב על זה.

בקשר להשכרת רכב יש בעיה- התקשרתי להרץ שם אמרו לי שמתחת לגיל 21 הם לא נותנים רכבים מכיוון שהם לא יכולים לבטח נהגים מתחת לגיל זה ואני בן 17. למישהו יש פתרון חוץ מלקנות רכב גרוטאה ב-500 ש"ח (אם אני ימצא בכלל)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פרסם בפורום פיאסטה 81' ב - 800 שקל .

לדעתי , זה לא משתלם , בכלל , ואתה רק תצא מהעניין הזה מופסד ככל הנראה .

מישהו בעבר פרסם חברה שמשכירה רכבים לנהגים צעירים , ברר שם . כמו כן , אולי תשכיר יחד עם חבר נוסף ותעשו איזשהו הסדר ביניכם בנוגע לחלוקה ( למרות שזה מתכון מעולה לויכוח מיותר ) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בסוף מצאתי חברה שלפי מה שכותבים בפורום נותנת רכבים לבני 18.

http://www.aviv-rent.co.il/HTMLs/Home.aspx

שאלה- האם הם יתנו רכב גם לבני 17? אני בן 18 עוד פחות מחודש אבל נראה לי שאני ילך להשכיר לפני כן.

והאם זה נראה לכם, כחובבי נהיגה כמוני, בזבוז כסף להשכיר רכב לכמה ימים רק כדי לנסוע לבי"ס ביום-יום ואולי סתם להסתובב בעיר עם הרכב עם חברים וכאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת הקיץ והחגים תיתכן תוספת עונה

נהגים צעירים וחדשים - תוספת עבור ביטוח

הכי זולה שם היא הפנדה , של - 15 יום תעלה כ - 1700 שקל בערך . תבדוק אם זה שווה לך . לא עדיף לחסוך לרכב משלך , וזהו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אמצא עבודה אני מיד ירד מכל הרעיון של השכרת רכב, אבל אם לא אז יש מצב שאני ישכיר רכב, לא בטוח לכמה ימים.

כל הקטע שקשה למצוא עבודה במשרה חלקית לשעות מסוימות במיקום מסוים...כתלמיד אני לא יכול לעבוד על חשבון בי"ס.

אני פשוט רוצה לנהוג קצת ולהרגיש חופשי לפחות קרוב לתאריך של היומולדת שלי כי דווקא עכשיו כשנגמר לי מלווה ההורים לא מרשים לי לקחת את הרכב לבד (נחשו למה? כי זה הנוהל במשפחה...וגם הם מפחדים שאני יעשה תאונה.).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביב ואביטל ואף סוכנות להשכרה לא תשכיר לך (אני בן 20 עוד מעט ולא נתנו לי גם)

אני גם בשיקול כמו שלך אני חייב אוטו(הגאסטי שלי בקושי לקיוסק כל לילה לקנות סיגריות מחזיקה)

אם תמצא משהו תעדכן אותי

בהצלחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה. אני כנראה ישבור חיסכון כדי לקנות מכונית. ככה שאחרי שאני שובר את החיסכון הזה יהיה לי בערך 3,800 ש"ח. זה יאפשר לי לקנות רכב מסוים ולהחזיק אותו למשך חודש בתקווה שלא יהיו תקלות חמורות. אם כן, ההורים ילוו לי כסף וכשיהיה לי אני יחזיר להם. אחי אומר שאני הולך סתם לזרוק כסף ושאני עושה שטויות וככה אני ילמד בדרך הקשה, אבל אם הכסף שיש לי ישמח אותי לחודש הקרוב אז לא אכפת לי לבזבז או כמו שאומרים- כסף הולך ובא. עכשיו שאלה:

אם יגנבו לי ת'רכב. מה אני יקבל מביטוח חובה? אם התשובה היא כלום, במה כן יעזור הביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח יעזור במקרה שתעשה תאונה עם נפגעים חס וחלילה.

ואם אתה סגור על קנייה אז קנה פיאסטה משנות ה-80. גם זולה וגם אמינה רצח.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משפט מפורסם בספרדית:

"A los jovenes le gusta equivocarse solos"

בתרגום חופשי: צעירים אוהבים לטעות לבד.

לקנות רכב ישן לא מומלץ. במיוחד שאין לך כסף לתקן אותו. להלוות כסף לא מומלץ אף פעם במידה ולא צריך.

בעצם המקרה שלך הוא,

שאתה רוצה לנהוג על הרכב של ההורים אבל הם לא נותנים.

מדובר על תקופה של 3-4 חודשים. חבל לקנות לתקופה כזאת רכב. משום שבתקלה הראשונה הרכב לא יזוז אם לא תלך ותתקן אותו.

בנוסף, מאין לך שבסוף התקופה הרכב ימכר? רכבים ישנים יכולים לעמוד חודשים עד המכירה שלהם. וגם אז, במחירים מגוחכים.

ביטוח חובה, כשמו כן הוא - חובה. נועד לכסות נזקים גופניים.

ביטוח מקיף - פיצוי במקרה של גניבה. ובנוסף, פיצוי על ירידת ערך או פיצוי כספי על ערך הרכב במקרה של תאונה. (לרכבים כ"כ ישנים אף אחד לא יעשה לך ביטוח מקיף).

ביטוח צד ג' - מכסה כנגד תביעות מהצד של הנפגע בתאונה על נזקים. נגיד והתנגשת ברכב חונה. ביטוח צד ג' יסדר אותך, משום שערך התיקון של הרכב הנפגע לא יפול עליך אלא על הביטוח.

בעיקרון לרכב ישן הייתי עושה חובה + צד ג'.

אני יודע שאתה רוצה לנהוג ואני מבין את הדחף הזה שלך. אבל חבל, באמת שחבל לשבור חסכון בשביל גחמה כזאתי או אחרת.

אחרי החופש אתה תבין שעשית בשכל שנסעת עם חברים. זה לא בושה ליסוע עם חברים או באוטובוס.

יש לך את כל החיים לנהוג. אז בחצי השנה הראשונה ההורים לא יסכימו. זה יעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משפט מפורסם בספרדית:

"A los jovenes le gusta equivocarse solos"

בתרגום חופשי: צעירים אוהבים לטעות לבד.

לקנות רכב ישן לא מומלץ. במיוחד שאין לך כסף לתקן אותו. להלוות כסף לא מומלץ אף פעם במידה ולא צריך.

בעצם המקרה שלך הוא,

שאתה רוצה לנהוג על הרכב של ההורים אבל הם לא נותנים.

מדובר על תקופה של 3-4 חודשים. חבל לקנות לתקופה כזאת רכב. משום שבתקלה הראשונה הרכב לא יזוז אם לא תלך ותתקן אותו.

בנוסף, מאין לך שבסוף התקופה הרכב ימכר? רכבים ישנים יכולים לעמוד חודשים עד המכירה שלהם. וגם אז, במחירים מגוחכים.

אני יודע שאתה רוצה לנהוג ואני מבין את הדחף הזה שלך. אבל חבל, באמת שחבל לשבור חסכון בשביל גחמה כזאתי או אחרת.

אחרי החופש אתה תבין שעשית בשכל שנסעת עם חברים. זה לא בושה ליסוע עם חברים או באוטובוס.

יש לך את כל החיים לנהוג. אז בחצי השנה הראשונה ההורים לא יסכימו. זה יעבור.

לי לא משנה שהרכב יעמוד בצד בתום 30 יום, אני ישבית אותו ואולי יציע למכירה ולא משנה אם לא יקנו. אני בבוא הזמן יתחיל לעבוד ויחסוך לרכב אחר או לתיקונים רציניים לרכב תלוי במצבו. ואתה צודק ההורים יתנו לי לנהוג לבד ברכבם, במקרה הטוב עוד 3-4 כמה שנים וברע- כשתהיה לי עבודה קבועה ואהיה מבוסס. ואז גם לא תהיה לי בעיה לקנות רכב וזה יראה לי כדבר רגיל ואני לא יתלהב מזה אבל עכשיו כשאני מובטל ואין הכנסה הכי כיף לקנות אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצב דומה מאוד לשלך כשהייתי בן 17.

מאוד מאוד רציתי רכב, הלכתי לבדוק כמה מכוניות שעלו גרושים - רנו 5 מודל 76, אוטוביאנקי 78, מיני 76, ועד כמה. מדובר על אמצע שנות ה 90, והמכוניות האלו היו אז משהוא כמו אונו וג'אסטי היום.

היה לי קצת יותר כסף ממה שיש לך, ועדיין אחרי שחשבתי בהיגיון והתייעצתי עם ההורים, החלטתי לוותר על זה.

אתה בן 17, ובגיל כזה רוב האנשים עדיין תלויים מאוד בהורים.

האם סיפרת להם על כוונתך לקנות רכב לחודשיים ב 1800 ש"ח ?

אני מציע לך לדבר איתם, לנסות לשכנע אותם לתת לך לנהוג פה ושם ברכב המשפחתי, בסך הכל הם כן רוצים שתלמד לנהוג, ואם הם סומכים עליך ויודעים שאתה נוהג רגוע ובאחריות, לא אמורה להיות עם זה שום בעייה.

בכסף שיש לך, תוכל לתדלק את הרכב, בזמן שהוא אצלך.

לא תמצא בשום מקום רכב להשכרה לנהג בן 17, וגם אם תמצא, חברים שלך בבית ספר יראו את המהלך הזה כמאוד מוזר בלשון המעטה.

אם אתה רוצה בכל זאת רכב משלך, תוסיף לחישובים שלך עוד כמה דברים, שלא חשבת עליהם :

בוא נניח ואתה מוצא רכב מניע ונוסע בסכום כזה.

1. טסט - כנראה יהיה הרכב שלך בן יותר מ 19 שנה, מה שאומר טסט כל חצי שנה. הרכב שתמצא, בספק אם יהיה עם טסט ליותר מכמה חודשים, כי בעל רכב ב 1000 ש"ח אחרי שהשקיע 600 ש"ח במעבר טסט, בדרך כלל לא ימכור אותו ישר אחרי זה.

2. ביטוח צד ג'- למרות שמבחינת החוק מותר, מכל שאר הבחינות אסור להזיז שום רכב ללא ביטוח צד ג'. אתה כנראה נהג לא מאוד מנוסה, מה גם שנהג מנוסה מאוד עלול לעשות טעויות לפעמים. נניח אתה עומד ברמזור, הרגל שלך החליקה על הקלאץ, התנגשת בפגוש של פורשה קיין שעומדת מלפניך, לפגוש נגרם נזק קל שמוערך ב 5000 ש"ח. האם תוכל לשלם את זה?

3. לתדלק מיכל דלק מלא ברכב ממוצע עולה 250 ש"ח. בנסיעות עירוניות קצרות - בית ספר, חברים, בהערכה כללית המיכל מספיק לשבוע עד 10 ימים.

לדעתי, ואני מדבר מניסיון, כי יש והיו לי מספיק מכוניות ישנות וזולות, תקציב סף לקניית מכונית נוסעת ושמישה עומד על 5000 ש"ח לפני כל ההוצאות הנלוות.

את המכונית יש לבחור בקפדנות רבה ביותר, הסיכוי ליפול על משהו, שיושבת אחרי שבוע גדולים מאוד.

מצטער שיצא ארוך, פשוט בתגובות שלך ראיתי את עצמי בגיל 17.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...