Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור למשפחתית.

שימו לב! השרשור הזה בן 6198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ודבר ראשון שאני יגיד זה שלום לכולם (:

קוראים לי ניר בן 17.5, בעל רישייון 4 חודש.

אני קורא בפורום פה כבר הרבה הרבה מאוד זמן ( מה שאני בא להגיד זה כמה למדתי וכמה הפורום פה עזר לי ) למדתי הרבה דברים שלא הייתה לי דרך להבין, פשוט תודה על שאתם פה.

עכשיו נחזור לנושא :

רציתי לשאול על שיפור משפחתיות

(משפחתיות ? : סיויק 1.6, לאנטיס, קוואליאר, וכל אלה... )

השאלה שלי ב"שיפור" לא מתכוונת לשיפור שמחר האוטו יצא לעשות רייסים ברכובות. ממש אבל ממש לא

אני מדבר על שיפורים של תוספת כוח למנוע, שיפורי אחיזה, בקיצור, שהאוטו יהיה יותר חזק.

מה שרציתי לדעת זה אם הדבר בכלל אפשרי ואם כן אם שווה תהשקעה... (בסך הכל זה אוטומט...)

מה העלות.. ומה השיפורים הניתנים לשים? מה כדי לשים? ומה יעזור יותר בישביל להביא תאוטו לתפוקה מקסימלית (עד הגבול מסויים כמובן)

מקווה שהבנתם בעיקרון מה אני שואל...

כי גם לי קצת קשה לנסך כמו שצריך את השאלה..

ודבר אחרון:

אני לא הולך מחר לשפר איזה לאנטיס. זה בסך הכל לידע כללי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא

תחזור עם השאלה כשיהיה לך אוטו. בינתיים, הנושא ננעל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...