Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות על פורד פוקוס 2003 1.6

need_a_car
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ענו לך , הפוקוס הישנה מרגישה חזקה יותר - קח את זה בפרופורציה לא מדובר בהבדלים של שמיים וארץ.

אם עשית סיבוב על ה - 3 ועל הפוקוס החדשה , תבקש גם על הפוקוס הישנה..

לגבי צריכת הדלק בפוקוס גם נתנו לך תשובה , וגם בסעיף הזה אני מאמין שאין הבדל גדול בין השניים.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנה הביצועים של שלושתן:

פורד פוקוס דור ראשון = 100 כ''ס, מ-0 ל-100 12.3 שניות, מקסימלית 179 קמ''ש

פורד פוקוס דור שני = 100 כ''ס, מ-0 ל-100 13.7 שניות, מקסימלית 172 קמ''ש

מאזדה 3 = 105 כ''ס, מ-0 ל-100 12.4 שניות, מקסימלית 182 קמ''ש

מהנתונים האלה הייתי אומר ביצועים זהים לגבי פוקוס I ומאזדה 3. פוקוס II היא די עיטית. הכי "עגלה" בקבוצה שלה אולי, אפילו אימפרזה 1.5 עולה עליה. ולגבי הצפיפות, ממש לא מסכים איתך. נהגתי מספיק על פוקוס דור ראשון באבזור GHIA והיא לא יותר מרווחת מה-3. יש לך מזל שלא נהגת על LANCER, זה רכב קלסטרופובי :idea:

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הביצועים של שלושתן:

פורד פוקוס דור ראשון = 100 כ''ס, מ-0 ל-100 12.3 שניות, מקסימלית 179 קמ''ש

פורד פוקוס דור שני = 100 כ''ס, מ-0 ל-100 13.7 שניות, מקסימלית 172 קמ''ש

מאזדה 3 = 105 כ''ס, מ-0 ל-100 12.4 שניות, מקסימלית 182 קמ''ש

מהנתונים האלה הייתי אומר ביצועים זהים לגבי פוקוס I ומאזדה 3. פוקוס II היא די עיטית. הכי "עגלה" בקבוצה שלה אולי, אפילו אימפרזה 1.5 עולה עליה. ולגבי הצפיפות, ממש לא מסכים איתך. נהגתי מספיק על פוקוס דור ראשון באבזור GHIA והיא לא יותר מרווחת מה-3. יש לך מזל שלא נהגת על LANCER, זה רכב קלסטרופובי :idea:

דיברתי על תא הנהג במאזדה 3, אין מקום לרגליים, אפילו יונדאי גטס יותר מרווחת ממנה, לעומת זאת בפוקוס יש יותר מקום לרגליים לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היא לא

אימפרזה 1.5 מ-0 ל-100 ב-12.8 שניות

הביצועים של אימפרזה המחודשת די דומים למאזדה3, וזה הרבה יותר טוב מהפוקוס הנוכחית.

NEEDֹAֹCAR, בקשר למקום לרגליים , היה מצחיק, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורך שלך להגן על ה3 כבעל רכב מסוג זה לא יכול לבוא על חשבון המציאות בשטח.

הרכב צפוף מקדימה וגם מאחור.

פתח תא מטען בעייתי מאוד, ובנוסף לזה התא עצמו קטן, שלא לדבר על כניסה ויציאה לא נוחות לחלוטין מהרכב..

הפוקוס עדיפה בכל יום נתון, ומרבית נהגי ישראל לא יבינו על איזה מנוע עגלתי אתה מדבר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורך שלך להגן על ה3 כבעל רכב מסוג זה לא יכול לבוא על חשבון המציאות בשטח.

הרכב צפוף מקדימה וגם מאחור.

פתח תא מטען בעייתי מאוד, ובנוסף לזה התא עצמו קטן, שלא לדבר על כניסה ויציאה לא נוחות לחלוטין מהרכב..

הפוקוס עדיפה בכל יום נתון, ומרבית נהגי ישראל לא יבינו על איזה מנוע עגלתי אתה מדבר.

בוא נומר את זה ככה: אין לי בעיה לרדת על 3 אם יש צורך. בחלק מהדברים אתה צודק, חוץ מכל מה שקשור לביצועי הרכב על הנייר ובשטח. גם מבחינה מכאנית הפוקוס II הוא בעייתי. לא נברע עדיין רכב אירופאי בסדר גודל של אותו המחיר והקבוצה שיכול לעלות על רכב יפני מבחינת אמינות. יש לפוקוס בעיות חוזרות ונשנות, זה כולו FORD די זול שלא מראה שום דבר יוצא מן הכלל לא מבחינת האמינות ולא שמירת ערך. הניהוג העירוני הוא מושלם, אך מכל הבחינות האחרות הוא נחות משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש פוקוס 2005 מהשכרה אחלה אוטו חוץ מצריכת הדלק אפשר לאמר אבל חוץ מזה בובה...

מרווחת מאוד הייתי אומר שיותר מה-3 הצפופה.

תאמת אני גם דיי בטוח שמבחינת בטיחות הפוקוס לוקחת (פרט מאוד חשוב!!!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת אני גם דיי בטוח שמבחינת בטיחות הפוקוס לוקחת (פרט מאוד חשוב!!!).

כמה כריות אויר יש לכם ברכב? אתה יודע ש VOLVO פיתחו את הבטיחות של מאזדה3?

פוקוס II =

* לא אוהב את עיצוב הרכב

* עיצוב חישוקי סגסוגת מזעזע

* "תחת" נראה רע

* אמינות אירופאית בינונית (נראה מה יהיה הלאה)

* הרכבה ברמה בינונית

* מחיר מוגזם (באירופה היא יותר זולה בהשוואה למאזדה, רק פה המחיר זהה)

* ביצועים נחותים

* בגדול, רכב אפור לפנסיונרים

לאומת זאת הפוקוס I הרבה יותר מוצלחת, לטעמי, חבל שהם איבדו את הקו והברק של הדור הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כריות אויר יש לכם ברכב? אתה יודע ש VOLVO פיתחו את הבטיחות של מאזדה3?

פוקוס II =

* לא אוהב את עיצוב הרכב

* עיצוב חישוקי סגסוגת מזעזע

* "תחת" נראה רע

* אמינות אירופאית בינונית (נראה מה יהיה הלאה)

* הרכבה ברמה בינונית

* מחיר מוגזם (באירופה היא יותר זולה בהשוואה למאזדה, רק פה המחיר זהה)

* ביצועים נחותים

* בגדול, רכב אפור לפנסיונרים

לאומת זאת הפוקוס I הרבה יותר מוצלחת, לטעמי, חבל שהם איבדו את הקו והברק של הדור הקודם.

היי חבר, תחזור לפרופורצית, ה 3 שלך יושבת על שילדה של פוקוס...

מלבדך אף אחד לא שמע על בעיות בפוקוס, הפלא ופלא בחברתינו נמצאות מספר מכוניות ממודל 2004 ללא כל בעיה..

לגבי המשפט הבא שלך:

לא נברע עדיין רכב אירופאי בסדר גודל של אותו המחיר והקבוצה שיכול לעלות על רכב יפני מבחינת אמינות.

הוא פשוט מראה כמה אתה מקובע.. לא נורא, אתה נוהג ברכב אשר מבוסס על שילדה אירופאית, וגם החברה עצמה בבעלות אירופאית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לא נורא, אתה נוהג ברכב אשר מבוסס על שילדה אירופאית, וגם החברה עצמה בבעלות אירופאית..

אז?? פורד אפילו הפסיקו יצור של מנועים שלהם מסדרת דוראטק ומשתמשים במנועים של מאזדה עכשיו, חבוב. בעלות אירופאית, גם כן. אז מה, קונצרן פורד, אפשר לחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מבחינה מכאנית הפוקוס II הוא בעייתי. לא נברע עדיין רכב אירופאי בסדר גודל של אותו המחיר והקבוצה שיכול לעלות על רכב יפני מבחינת אמינות. יש לפוקוס בעיות חוזרות ונשנות, זה כולו FORD די זול שלא מראה שום דבר יוצא מן הכלל לא מבחינת האמינות ולא שמירת ערך. הניהוג העירוני הוא מושלם, אך מכל הבחינות האחרות הוא נחות משמעותית.

יסלחו לי המנהלים אבל חחחחחחחחחחחחחחח!!111

"לא נברא עדיין רכב אירופאי בסדר גודל של אותו המחיר והקבוצה שיכול לעלות על רכב יפני מבחינת אמינות."

אתה רציני? חשבתי שכבר גמרנו עם התגובות האלה לפני כמה שנים... עשית לכל אחד ואחד מהרכבים האירופאים בסדר הגודל של ה-3 מבחן דרכים ארוך טווח שאתה אומר את זה בכזו נחרצות? לנו הייתה גולף דור 3 שנת 97 שקנינו מהחברה (זה עשר שנים כן?) לא טיפלנו בה בגרוש, והיא לא עשתה לנו בעיה אמיתית אחת בכל השנים הללו. זה אומר שהיא אמינה יותר מהיפנית המקבילה לה?

מאיפה אני אמור לדעת? אין לי כזו ולכן אני לא מסיק על כך מסקנות. אז תחסוך ממני ומשאר הפורום דברים כאלה זה ממש לא תורם בכלום.

בנוסף לכך, אם מבחני הדרכים היו תומכים בדעה שלך אז מילא עוד יש לך טיעון. אבל הם כולם אומרים שהיא בנויה נהדר, ומחומרים מאוד איכותיים (לעומת אחת אחרת נקראת מאזדה 3 אגב), אז בכלל הטענה שלך חסרת כל בסיס.

אה ודרך אגב wtf:

"פוקוס II = ביצועים נחותים"

"גם מבחינה מכאנית הפוקוס II הוא בעייתי."

"פורד משתמשים במנועים של מאזדה עכשיו, חבוב."

עמוס, חבוב

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו הייתה גולף דור 3 שנת 97 שקנינו מהחברה (זה עשר שנים כן?) לא טיפלנו בה בגרוש, והיא לא עשתה לנו בעיה אמיתית אחת בכל השנים הללו.

מצחיק מאוד. לי הייתה אחת כזאת שנת 95 , רכב לא אמין בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...