Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניידות המשטרה הדפוקות

Lior_Volcane
שימו לב! השרשור הזה בן 7870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום התפרסמה במעריב כתבה על תאונות בהן ניידות היו מעורבות.

הכותרת :" 1 מכל 5 מכוניות משטרה לא הייתה מעורבת השנה בתאונה ".

מתברר אם כן, שמתוך 4992 כלי רכב משטרתיים, 4191 היו מעורבים בתאונות, כך דיווחה המשטרה לוועדת החקירה הפרלמטרית לתאונות הדרכים .

משטרת ישראל בתגובה : " לא מדובר בנתונים מדוייקים ואובייקטיבים,רוב התאונות לא באשמתנו..."

ועל זה נאמר.... LOL !!!!

:lol::lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אוכף מהירות על ניידות משטרה.

מכאן - ניידות נוסעות מהר - ניידות מעורבות בתאונות!

חה חה חה

I KILL ME

:D

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי הוא שוטר תנועה לשעבר והוא הודה בפני שבגלל שאין אכיפה אמיתית ( יש את המחלקה לחקירות שוטרים שחוקרות רק תאונות קשות עם נפגעים בהן מעורבות ניידות ובדרך כלל הם מוצאים דרך להאשים נהגים אחרים ) השוטרים נוהגים כמו מטורפים ... ידע מגוף ראשון ( ואתם בטח תיזכרו גם ) ראיתי לא פעם ניידות שנוסעות באופן שערוריתי ( בניגוד לחוק זו הגדרה חלשה מידי ) כך שהסטיסטיקה המוזכרת לעי"ל לא מפתיעה אותי כלל...

בונה בית ? זקוק לבעלי מקצוע ? אנוחנו יכולים לעזור במציאת בעל מקצוע אמין ואיכותי ללא תשלום ! לפרטים - שלחו מייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע בכלל .

אכן אין אכיפה ואין וידוא של רמת הנהגים שנמצאים בניידות

לי יוצא כל יום כמעט לראות איזה ניידת משטרה עושה עבירות תנועה, נוסעת מהר , נכנסת באין כניסה רק כי זה מקצר את הדרך, נוסעת באמצע הכביש בדו סטרי , ממש מאלצת אותך לעלות על המדרכה כי היא לא תצמד לצד .

גועל נפש שזאת רמת השוטרים במדינה וגם ככה היא באמת נראית.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...