Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סעיפי אישום בחוק והעונשים עליהם

maxim
שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי הידוע לי לכל סעיף אישום בחוק, שהוא ברירת-משפט מוגדר עונש מקסימום שעד אותו המקסימום השופט יכול לגזור את העונש על הנאשם. אם לא זה המצב - תקנו אותי.

אם זה אכן המצב - אני מחפש אתר שיש בו את כל סעיפי האישום(מעניין אותי בעיקר תעבורה אבל אם יהיה עוד דברים זה עדיף) והעונשים המקסימלים עליהן.

בנוסף, אני מכיר אתר אחד של פסקי דין שאפשר לחפש שם לפי תאריך ואין שם את כל פסקי הדין שהיו(דרך אתר בתי המשפט). האם יש איזה אתר טוב יותר ששם יש פסקי דין ורצוי שאפשר יהיה לעשות חיפוש לפי סעיף אישום, שמות וכו' ......

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן, האתר של שמחה ניר, משפטן.

http://www.quimka.com

האתר מוקדש לנושא התעבורה ולתיקים, הן כאלו שנמצאים סוביודיצה

והן כאלו שניתנו בהם פסקי דין.

מומלץ :!:

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה דניאל, אני אעיין באתר שנתת מאוחר יותר.

עוד מישהו?

או שאולי איפה יש ספר כתוב שאני יכול לקרא את המידע הזה? במזכירות בית המשפט צריך להיות ספר עם כל סעיפי האישום והעונשים?

עוד שאלה, יש בבית המשפט איזה יועץ משפטי שאמור לעמוד לעזרת הציבור בכל מיני שאלות? אם כן, איך יוצרים קשר איתו?

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...