Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפושטח

דורוןא
שימו לב! השרשור הזה בן 6212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אשמח אם תפרט קצת על צינורות הכלוב ומשקל הרכב.

ועוד משהו?

למה אוטומט למה?

ככל הניראה ביגלל ה"גמד" הקטן שרוצה לינהוג, לא?;)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולכם על התגובות והפירגון

עם אנו כבר מדברים אבקש את עזרתכם בנושאים הבאים

1 בכל מה שקשור בברזל ומכניקה אין בעיה הבעיה מתחילה באלקטרוניקה .ברכב יש גיר ומנוע מנוהלים על ידי מחשב אשר מדברים אחד עם השני אלקטרונית, הצמות וכל הסנסורים המקוריים קיימים אבל אני משוכנע שיש דברים רבים שאני יכול וצריך לוותר על מנת לפשט ולעלות את רמת האמינות. אז עם יש מישהו מבנינו שזה הצד החזק שלו ומוכן לעזור אשמח לקבל תגובות.

2. צבע ...מה דעתכם איזה גוון ,תוך דגש על נושא תיקשורת .הרכב לאור ניסיון העבר יחשף לתיקשורת ולטלביזיה שזה אומר הגוון צריך להיות כזה שמצטלם טוב רצוי בהיר כי אז מדבקות הספונסר יבלטו.

3. ספונסר...למי שלא יודע כל נושא המרוצים בארץ ממומן מכיסי הנהגים אבל ישנם בעלי עסקים שונים לא בהכרח מתכום הרכב אשר מנצלים את החשיפה וזמן שידור חינם בתיקשורת על מנת לפרסם תמורת תמיכה ברכב. כל ההוצאות הנמוכות בהשוואה להוצאות משרדי הפירסום כמובן מגובות בחשבונית לצורכי מס.

אז במידה ולמישהו יש רעיון או הוא עצמו מעונין אשמח להיפגש ולפתח את הנושא .

שוב תודה לכולם

דורון

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי מעניין למה ?

ולמה לא מישתמשים במנועי בוקסר של אלפות שהם הרבה אבל הרבה יותר עצבניים ?

אופיר

הבאגי השני שבניתי(לפני 15 שנה ) היה עם מנוע מרכזי של אלפא סוד שהיה אז מאד נפוץ וזול . הבעיה היתה כמובן אמינות ויחסית מבחר מוגבל של הספקים. הבעיה הנוספת לא היתה תיבת הילוכים אוטמטית

ונאלצתי לבנות מערכת מוטות לידית ההילוכים (הגיר בסוף הרכב) אשר עשתה בעיות של מהירות תגובה וחופשים .יש דרך לפתור את הבעיות הללו על ידי מנועים הידראולים או מנועי סרוו אך העלויות .....לכן בחרתי גיר אטומטי .על המנוע המרכזי לא הייתי מוכן לוותר.

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קודם כל סחטיין

כשאני מדמיין מה אני רוצה לעשות מהחיפושית שלי - תמונה כמו שלך עולה לי לראש

רציתי לדעת מה היו ההוצאות שיהיו לך

אני מניח שאת העבודה עשית לבדך ...

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל סחטיין

כשאני מדמיין מה אני רוצה לעשות מהחיפושית שלי - תמונה כמו שלך עולה לי לראש

רציתי לדעת מה היו ההוצאות שיהיו לך

אני מניח שאת העבודה עשית לבדך ...

סליחה על האיחור בתשובה

כן כל העבודה נעשתה לבד במשך כ- 6 שנים בהפסקות רק לאחרונה הנושא קיבל תאוצה

ההוצאה הכבדה ביותר היתה מנוע וגיר (עדיין לא הכל מותקן ) אחר כך יש כיסאות וחגורות תיקניים , מחשב ניווט (שאין לי עדיין) GPS וכדומה.

אתה מוזמן לצור קשר טלפוני ב-0506441016

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון, הבאגי עומדת בתקנון FIA בנושא בטיחות?

כי אם לא חבל לך על הזמן, מאז אישור חוק הספורט המוטורי בארץ המירוצים והמירוצי ניווט בפרט (מסע מעולם אחר וכו') מתחילים לעבוד לפי הFIA

ראה ערך מסע חרמון אילת שמתקרב בו נפתחה קטגוריה שלמה לרכבי הכיתה הטיפולית, רכבים אשר לא עומדים ב100% בFIA

היו: CJ5, CJ6, סמוראי, גולף קבריו, טראנו, פרוזה, סופה, אונימוג, דיפנדר, דיסקברי

ועכשיו עו דיפנדר.... קשה להיגמל מהרגלים רעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא כן למרות השינויים שחלו בשנים האחרונות הרכב התחיל להבנות לפני 6 שנים ומאז ועד היום היו כמה שינויים בתקנון אבל שינויים אלו הוטמאו הרכב

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...