Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לאכיפת מהירות...

classic
שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נחמד לדעת...אז אתה אומר שאם נגיד אני נוסע בכביש בין עירוני ואני מכבה את האורות כדיי שהוא לא יקלוט את הלוחית רישוי וממשיך לנסוע...אז זה כמעט בלתי אפשרי שהוא יעצור אותי...אחרי הכל..לוקח לו זמן עד שהוא מתחיל לנסוע....ואני כבר במהירות מופרזת..!

טוב..אז מה שנשאר להם זה לקנות מצלמה...! :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז פתאום אתה מגלה את הפרצוף שלך החדש במראה,

שקיבל צורה של הגה, ואת האמבולנס מפנה אותך,

כאשר שתי השוטרים שרדפו אחריך מביעים צער על זה שאתה טיפש...

וכשאתה סוף סוף מחלים, גם לוקחים לך את הרישיון.

אבל חפיף, אתה כבר במהירות מופרזת....

:evil:

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד לדעת...אז אתה אומר שאם נגיד אני נוסע בכביש בין עירוני ואני מכבה את האורות כדיי שהוא לא יקלוט את הלוחית רישוי וממשיך לנסוע...אז זה כמעט בלתי אפשרי שהוא יעצור אותי...אחרי הכל..לוקח לו זמן עד שהוא מתחיל לנסוע....ואני כבר במהירות מופרזת..!

מאוד חכם שאם אתה כבר מבהירות מופרזת גם לכבות את האורות. באותה הזדמנות נסה גם לעזוב את ההגה, להתסכל על הרדיו ולשבת ישיבה מזרחית. זה כדי שהניידת שתרדוף אחריך תכול לזהות אותך מרחוק.

אני מציע לעבור לבגאז' כדי שלא יזהו אותך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד חכם שאם אתה כבר מבהירות מופרזת גם לכבות את האורות. באותה הזדמנות נסה גם לעזוב את ההגה, להתסכל על הרדיו ולשבת ישיבה מזרחית. זה כדי שהניידת שתרדוף אחריך תכול לזהות אותך מרחוק.

אני מציע לעבור לבגאז' כדי שלא יזהו אותך.

:lol::lol::lol:

ואם בכל זאת תופסים אותך להכחיש את זה שאתה זה שנהג...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיקים אתם... אבל התכוונתי לכבות את האורות רק ברגע שאני עובר לידו לא בזמן שהוא נוסע אחרי... אחר כך אני יכול להכחיש הכל אם הוא לא זיהה את הלוכית רישוי.. :lol:

אבל עזבו ...אני לא נהג פרוע... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאם השוטר מאבד קשר עין עם הרכב הוא לא יכול לתת דו"ח.

אז נגיד תופסים אותי ב180+ אני מכבה את האורות (במקום חשוך לגמרי, ולבד בכביש כמובן) ולקבל רק דוח על נסיעה בלי אורות.

מבחינה היפותטית אני צודק לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה כל השטויות שרושמים פה!

אף אחד לא חושב שאולי השוטר יכול לבקש תגבורת מהשוטרים בהמשך הדרך. ואולי אפילו לשים מחסום בהמשך הדרך!!

אולי המשטרה טיפשים אבל לא עד כדי כך תאמינו לי שאם היה כזה קל להתחמק מדוח אז כולם היו עושים את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו.. הספרי ללוחית הרישוי באמת עובד ?

לא.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...