Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי הזמנה למשפט,לא יודע מה לעשות:

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 5550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שרשום בכותרת:

נסענו 2 רכבים,אני וחבר,אני מקדימה,פנינו לחנייה גדולה ריקה לגמרי,הרמתי אמברקס החבר אחרי,איך שאני מסתובב אני קולט עומדת מולי מכונית,אני מתקרב קופץ לי סמוי מוציא לי מפתחות מהרכב,שוטר שני עושה אותו דבר לחבר שלי.

חייב לציין שנכנסנו לחנייה הזאת רק בשביל פרסה ולא בשביל להשתולל.

עכשיו כרגיל הדוח לא ניתן לקריאה,מובן רק שרשום שש נקודות וזימון למשפט בעוד חודש בדיוק ברמלה.

אין לי פשוט מילים לתאר את הכעס על הבני זו"""ת האלה,ניטפלו ל2 ילדים במקום לעשות משהו מועיל,ויש הרבה מה לעשות ברמלה,ועוד אומרים לי שאני רוצח,שאני יגיד שלום לרישיון שלי.

השוטר אומר שהרמתי אמברקס ואני אמרתי שלא.

בדוח רשום שהרמתי אמברקס ולא שלטתי ברכב.

אני שלטתי לגמרי ברכב,לא סיכנתי אף אחד בסביבה כי לא היה שם אפילו כלב,ולא עברתי על שום תמרור או משהו כזה.

מה אני עושה עכשיו?הולך לבד להישפט או עורך דין?

לפי מה שזכור לי אין שום חוק שאוסר על הרמת אמברקס,אם אני באמת צודק איך אפשר להוכיח את זה?

תודה מראש לכולם,ובבקשה בלי תגובות של "סיכנת אנשים,מגיע לך"

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה אתה אומר???

בלם יד אינו בלם עזר??

אנשים עושים קורסים מיוחדים בשביל לדעת להשתמש בן נכון,כניראה שאינו מותקן ברכב בשביל השתוללות או הרמתו בשביל שהאוטו לא יתדרדר.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב לרגע מה יקרה אם כולם יעשו פרסות עם בלם יד :shock::roll:

בקיצור חביבי, מה שעשית מוגדר כנהיגה בקלות ראש, תבדוק אם זה רשום לך בדו"ח.

לגבי הערה שלך עם הקורס נהיגה והשימוש בבלם היד, משתמשים בו במקרים קיצוניים, לא בשביל פרסה ולא בשביל דאווינים בחנייה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

שמור על קור רוח, אתה צריך עו"ד איכותי שיטפל בעניין זה,

לעיתים עו"ד איכותי יכול לעשות הבדל של שמיים וארץ בפסיקה שתקבל, אומנם ההוצאה אף פעם

לא קורצת לעין, אבל אחרי שמקבלים את הפסיקה ללא עו"ד מתחרטים.

בצע חיפוש, שאל אנשים, אני בטוח שתמצא מישהו טוב.

שלחתי לך גם ה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי ששוטרים " סתם " יעשו את מה שסיפרת.

ואתה יודע בדיוק למה אני מתכוון

לך למשפט עם עורך דין טוב ואל תדאג. זה כל כך נורא למרות שעדיף לחשוב קודם!!

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אצלנו בלוד אנשים מרימים אמברקסים ברמזורים.

לא רשום בדוח סעיף של נהיגה בקלות ראש.

האים זה הגיוני שקיבלתי זימול לעוד חודש בדיוק??לפי מה שידוע לי ברמלה יש עומס רב של תיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסענו 2 רכבים,אני וחבר,אני מקדימה,פנינו לחנייה גדולה ריקה לגמרי,הרמתי אמברקס החבר אחרי,איך שאני מסתובב אני קולט עומדת מולי מכונית,אני מתקרב קופץ לי סמוי מוציא לי מפתחות מהרכב,שוטר שני עושה אותו דבר לחבר שלי.

חייב לציין שנכנסנו לחנייה הזאת רק בשביל פרסה ולא בשביל להשתולל.

עכשיו כרגיל הדוח לא ניתן לקריאה,מובן רק שרשום שש נקודות וזימון למשפט בעוד חודש בדיוק ברמלה.

אין לי פשוט מילים לתאר את הכעס על הבני זו"""ת האלה,ניטפלו ל2 ילדים במקום לעשות משהו מועיל,ויש הרבה מה לעשות ברמלה,ועוד אומרים לי שאני רוצח,שאני יגיד שלום לרישיון שלי.

השוטר אומר שהרמתי אמברקס ואני אמרתי שלא.

בדוח רשום שהרמתי אמברקס ולא שלטתי ברכב.

אני שלטתי לגמרי ברכב,לא סיכנתי אף אחד בסביבה כי לא היה שם אפילו כלב,ולא עברתי על שום תמרור או משהו כזה.

מה אני עושה עכשיו?הולך לבד להישפט או עורך דין?

לפי מה שזכור לי אין שום חוק שאוסר על הרמת אמברקס,אם אני באמת צודק איך אפשר להוכיח את זה?

נתחיל בזה, שהאמינות שלך לא ממש בשמיים. אתה כותב פה בברור ששיקרת לשוטר בתצהיר שלך. :roll:.

ההיתממות שלך לא תעבוד על אף שופט / שוטר / או אפילו קורא אקראי בפורום.

אתה אומר ש"נטפלו" אליך. לא כל כך נראה לי שנטפלו אליך, נראה לי שמשכת את האש אל עצמך.

זה שאתה קורא לשוטרים שתפסו אותך "בני זונות" לא מקדם אותך (או את אמינות הסיפור שלך לצורך העניין) בכלל.

פרקת את הזעם שלך על מקלדת? יופי עכשיו תרגע ותפנים:

השתוללת?

תפסו אותך?

תתמודד עם עם זה כמו גבר.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה אני אומר לל וכולם פה ששיקרתי,רק אני רוצה להבין במה נהגתי לא נכון?הרמת אמברקס??אין חוק שאוסר על זה.

נסעתי במהירות?גם לא.סיכנתי מישהו??גם לא.

עצם העובדה שהצמיגים שלי שרקו הוכיחה שהרמתי אמברקס???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכל להיות שזומנת לדין לפי אחת מ2 הסיבות"

חוסר שליטה ברכב

הזמנה לדין 6 נקודות

נהגת ברכב הנ"ל במצב השולל ממך את השליטה ברכב בכך ש________(לפרט) בניגוד לתקנה 26 (4)

לתקנות התעבורה.

או

נהיגה בקלות ראש

הזמנה לדין 6 נקודות

נהגת ברכב הנ"ל בקלות ראש ש____________

(פרט את מעשה נהנג), בניגוד לסעיף 62 (2)

לפקודות התעבורה.

לא קבלת דוח והזמנה לדין על הרמת בלם היד, אלא כנראה (לפי דעתי) על נהיגה בקלות ראש.

שכאן יהיה קצת קשה לשכנע את השופט בצדקתך.

עדות של אזרח קטין, מול מספר שוטרים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אזכור לקלות ראש,אלא לפי 2 המילים שהצלחתי להבין מהדוח הדיסקלטי הזה הוא "שולל ממך.."

התחת לא ניזרק,אבל הייתה חריקת צמיגים.

אני לא מבין מה הקשר לקלות ראש,הרי לא הייתי שיכור,מסטול,סיכנתי אנשים,לא צייתי לתמרורים או כול דבר אחר נגד החוק.

האים יש מצב לצת מזה בטוב בלי עורך דין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחת של האוטו החליק לך בסיבוב?

וואי, אז מה אני אגיד, עם אנטי רול 28ממ. :twisted:

ולפותח השרשור, קראתי בעיתון ששופט ביטל דו"ח של שוטר כי הוא לא היה ברור (השופט ניסה לקרוא ולא הבין ואפילו השוטר שכתב את הדו"ח לא הצליח להבין אותו). בדוק אם באמת הכתב לא ברור וטען במשפט שאינך מבין אפילו מה כתוב בדו"ח.

ולהכנס להיגוי יתר עם בלם יד זה פסה. :)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התחת החליק זה אומר שאו לא הצלחת לשלוט ברכב או שעשית פוזות

איך שלא תסתכל על זה, אתה אשם כי אם אתה לא יודע לשלוט באוטו שלך אל תנהג בו ואם אתה עושה פוזות...

להבא תלמד שגם אם יש וגם אם אין אנשים, בשטח בנוי לא עושים כאלה דברים

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...