Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשד לקומבינה במכון טסטים

יבגני
שימו לב! השרשור הזה בן 5885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום ,

רציתי לשתף אתכם למקרה שקרה לאבי היום באחד ממכוני הטסטים בצפון הארץ .

לפני הטסט הרכב נכנס למוסך על מנת לבצע בדיקה כללית של הרכב ולוודא שהכל תקין , הרכב עבר את הבדיקות כולל בדיקת זיהום אויר ונמצא תקין .

כאשר אבי הגיע לטסט הרכב עבר את כל הבדיקות אך בבדיקת זיהום אויר נכשל , ניגש לאבי מבצע הבדיקה ואמר כי בקרבת המכון יש מוסך לתיקון מערכות הרקה וכדאי שיגש לשם .

כאשר אבי ניגש למוסך בחוץ כבר עמד וחיכה לו בעל המוסך אשר פנה אליו ב "הא אתה זה בעל הטויוטה " :shock: .

בתוך המוסך עמדו עוד 3 רכבים שכולם נכשלו על בדיקת זיהום אויר .

הוא הציע לבצע אינפוזיה לרכב ועל כך דרש 350 ש"ח כאשר טסט חזור כלול בתשלום , אבי הסכים .

כאשר אבי חזר למכון הטסטים , הבוחן ניגש אליו ולקח את הטפסי בדיקה .

אבי עקב אחר הנעשה וראה כי רכב מסוג סיטרואין C4 עומד בעמדת בדיקת זיהום אויר , הבוחן הכניס את מס' הרכב שלנו וביצע את הבדיקה על הסיטרואין . לאחר מכן ניגש לאבי ומסר לו את הטפסים , מסתבר שבפעם השניה הרכב שלנו עבר טסט מבלי לבצע בדיקת זיהום אויר פעם נוספת .

לאחר הטסט אבי ראה שבשיטה זו עבורים טסט עוד עשרות רכבים .

השאלה המתבקשת היא , לאן צריך לפנות ? האם יש גוף שאחראי על מכוני הטסטים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפנות במכתב את מר רן פינקל, מנהל תחום בכיר, אגף הרכב-משרד התחבורה, רח' המלאכה 8 ת"א.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שקיים קשר בין ההכשלה שלא לצורך בבדיקת זהום האויר ע"י מכון הרישוי.

(מאחר ולדבריך נבדק ונמצא תקין במוסך) לבין המוסך הסמוך למכון הרישוי.

"ניגש לאבי מבצע הבדיקה ואמר כי בקרבת המכון יש מוסך לתיקון מערכות הרקה וכדאי שיגש לשם"

"הא אתה זה בעל הטויוטה"

ניתן לפרסם את שם המכון - למען יראו וירעו...

את תלונתך העבר למשרד התחבורה.

במידה ויבגני יפרסם את שם המכון - בבואכם לבדיקה במכון רישוי זה דעו כי הבדיקה אינה מהימנה לטוב ולרע.

ב ב ר כ ה

איל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט יש גם אפשרות לתבוע חזרה את הכסף בדרכים ידידותיות, ואם הן לא עוזרות, ניתן ללכת לבימ"ש. אני חושב גם שניתן לפנות למשטרה, על הונאה.

מנחם פ.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה מותר להתבטא ב"חחח" אז הייתי עושא את זה.

בוקר טוב על הקומבינה, שהתחילה בערך שבוע אחרי כניסת הבדיקות האלו לתוקף, ואני עצמי שמתי לב לא פעם בטסט כאשר נכנסתי עם הרכב שביצעו לי פעמיים בדיקה, פעם על הרכב שאיתו באתי ופעם נוספת על רכב אחר, אותי אישית זה לא מעניין אני כבר מזמן הפסקתי להתעסק עם זה, כמה שתנסו למנוע, לא תצליחו לעצור אותם.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לומר מי הוא מכון הבדיקה, ושאחרים לא ייגשו לשם?

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תלשין

+1

לצערי במציאות הישראלית, שוחד ומעכרים, הם דרך חיים. עד שלא יהיו חוקים בארץ שמופנים עם הפנים לאזרח (ולא כמו היום שחוקים פונים לאזרח עם משהו אחר), אין מנוס מלהגיד תודה למכון טסטים שתמורת תשלום נוסף מתחת לשולחן מעביר אותך.

אז עד שאין דמוקרטייה במדינה הזאת, נברך כל מעכר ומעכר על עבודה מבורכת שהוא עושה.

כי אם לא החוקים, מישהו אחר צריך להיות אם הפנים לאזרח...

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תלשין

מה אתה ילד?

מה זה "אל תלשין"?

אני רוצה לראות אותך משלם כסף כדי להחליף חלק תקין ברכב שלך, אותו הדבר פה, זאת סחיטה מה שעשו לו ואין צורה אחרת לפרש את זה.

אז כן לספר מי המכון כמו שאני עשיתי כשסחטו אותי על לוחית רישוי של 55 ש"ח.

כשאני ארצה לעבור בקומבינה אני אפנה לגורמים המתאימים ואשלם להם, אבל אני לא אשלם כדי לעבור עם רכב תקין.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאת "מס האינפוזיה" כולם משלמים, גם בעלי כלי רכב תקינים וגם בעלי כלי רכב מזהמים.

לבעלי המזהמים, הקומבינה הזו נוחה מאוד, כיוון שבסכום נמוך יחסית הם מעבירים את הרכב טסט וממשיכים לזהם לכולנו את האוויר.

בעלי כלי הרכב התקינים נפגעים פעמיים: גם מסבסדים את בעלי המזהמים וגם נושמים את הזיהום שכלי הרכב שלהם מפיצים.

זו להערכתי הסיבה למה אתה חייב לדווח למשרד התחבורה. מגיע לנו לנשום ולחיות בסביבה נקיה יותר, הן מבחינת איכות האוויר והן מבחינת ההיגיינה הציבורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...