Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות על החיים עם קסנטיה

ארנון
שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מניסיון של 3 שנים ו- 200,000 ק"מ על הרכב,אני ממליץ מאד על הרכב,אומנם היה לנו את הטורבו דיזל אוטומט. הרכב אצלנו סה"כ היה אמין מאד ללא בעיות מיוחדות למעט בעיה ידועה בגיר וצינור הידראולי שנקרא לי פעם אחת בנסיעה,עוד בעיה שהיתה היא שהלך לנו הטורבו פעמיים,אבל זה לא יטריד אותך מין הסתם.

הרכב נסע מדהים עם אחיזה מדהימה ששום רכב שנסעתי עליו לא דמה לו(כולל הקליאו ספורט שלי)

ברקסים מצוינים ויכולת עבירות בשטח לא רעה בכלל:-) .

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחזור כמו תקליט שבור.....

עזוב את הקסנטיה אלא אם כן אתה פריק של סיטרואן.

איכות חומרים והרכבה בינוניות מינוס, מורכבות ויחודיות מכנית (הידרו), סחירות חלשה, אמינות חלשה בממוצע, עלויות אחזקה גבוהות יחסית.

יש גם יתרונות ברכב אך הם שמורים לחובבי סיטרואן.

הרכב הזה בשילוב היבואן הרוויח ביושר את מיצובו בשוק המשומשות.

רוב הקסנטיות הן מיד נמוכה ונוהגים בהם אנשים מרוצים....... מכיוון שהם לא מצליחים למכור את הרכב......

בקיצור קניה מוצלחת למי שרוצה לשרת את ריכבו......

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחזור כמו תקליט שבור.....

איכות חומרים והרכבה בינוניות מינוס, מורכבות ויחודיות מכנית (הידרו), סחירות חלשה, אמינות חלשה בממוצע, עלויות אחזקה גבוהות יחסית.

יש גם יתרונות ברכב אך הם שמורים לחובבי סיטרואן.

הרכב הזה בשילוב היבואן הרוויח ביושר את מיצובו בשוק המשומשות.

רוב הקסנטיות הן מיד נמוכה ונוהגים בהם אנשים מרוצים....... מכיוון שהם לא מצליחים למכור את הרכב......

בקיצור קניה מוצלחת למי שרוצה לשרת את ריכבו......

צר עולמך. וחבל, יש חיים אחרי לאנטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי אמן.

כפי ששמר דייק לאבחן, התקציב שלי מספיק ל- C5 שבתמונה המצורפת.

אוקיי, תשמע, אני מצטרף לדעת קודמיי - אם אתה מכור לסיטרואן ואוהב את ההידראוליקה שבה - זו כלתך. קח בחשבון שטיפולים במערכת ההידראולית אינם זולים (בומבות זה לא הכל בחיים).

אם אתה כבר ב"קטע", פג'ו באה בחשבון ? (אולי איזו 406 או משהו בסגנון ? או שרק סיטרואן ?)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצה. תגיד, מה לא היה ברור בהודעתי המקורית ?

אזהרות כלליות בדבר אמינותה של סיטרואן, נטייתה לאכול (ולשתות) מוסכים וכיוב' אינן נחוצות...

כשאתה אומר "רוב", אתה מבסס את זה על מדגם מייצג ? אני מניח שאין שום דרך לשנות את דעתך. גם לא אם אספר לך שבסקר בלתי תלוי שנערך בבריטניה, הקסנטיה דורגה כאחת המכוניות האמינות ביותר. גם לא אם תעשה חיפוש מהיר בפורום, ותגלה בדיוק את אותה ההתרשמות. גם לא אם תיכנס ל Carsurvey ותגלה את אותה ההתרשמות גם שם.

בזכות מקובעי מחשבה כמוך ניתן לרכוש בסכום מצחיק ספינת מנהלים מאובזרת עד הגג במחיר מצחיק. והאמינות היא רק בונוס קטן נוסף.

ובנושא מורכבות המערכת ההידרופנאומטית - צר לי לנתץ לך עוד מיתוס. מדובר במערכת פשוטה להפליא, שקיימת במכוניות סיטרואן כבר 50 שנה ומשרתת בהן בהצלחה רבה. זה שבישראל מתעקשים לבדוק מה קורה כשמתעלמים מהוראות התחזוקה של היצרן... :roll:

בכל מקרה, כאמור, מטרת השרשור אינה דיון מבוסס שמועות על אמינותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר ב"קטע", פג'ו באה בחשבון ? (אולי איזו 406 או משהו בסגנון ? או שרק סיטרואן ?)
מה זה "בקטע" ? נגוע בפסיכוזה שגורמת לי לחבב צרפתיות ? אז כן, אני בקטע. 406 בהחלט באה בחשבון, אלא שגם היא לא בתקציב.

אני מבין שהחלטת לעבור איתי על כל המכוניות שאני לא יכול לקנות...

אז אם כך, גם אימפרזה טורבו באה בחשבון. וגם 607. וגם בוקסטר ומיאטה. ו 306GTI. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "בקטע" ? נגוע בפסיכוזה שגורמת לי לחבב צרפתיות ? אז כן, אני בקטע. 406 בהחלט באה בחשבון, אלא שגם היא לא בתקציב.

אני מבין שהחלטת לעבור איתי על כל המכוניות שאני לא יכול לקנות...

אז אם כך, גם אימפרזה טורבו באה בחשבון. וגם 607. וגם בוקסטר ומיאטה. ו 306GTI. :wink:

טוב טוב נו... נלך על גרוטאות...

מה אתה אומר על 405 SRI ?

מנוע 2 ליטר (כמו בוולקן), בקרת אקלים, הזרקת דלק, שורדת יפה יחסית את תלאות השנים (אפילו הדשבורד) ויש בקרת אקלים פשוטה להחריד.

אין הרבה כאלה אבל אפשר למצוא אם יש לך קצת סבלנות...

רק הפעם אל תתלונן שישאר לך הרבה עודף :p

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר עולמך. וחבל, יש חיים אחרי לאנטיס.

אני לא רוצה להיכנס לויכוח אבל אני מניח שעל כל ק"מ שעשיתי ברוורס אולי עשית ק"מ בנסיעה קדימה, אבל בוא ניגש לעינין.

לשמחתי היו בבעלותי הרבה כלי רכב לרבות סיטרואן, פיגו, רנו, סובארו, אלפא רומיאו ועוד.

מחלקן נהנתי יותר ומחלקן פחות אבל אני יודע לספר על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן.

לצערי אתה (ארז ארז..) לוקה בעיוורון, להמליץ בכזה חום על הקסנטיה זה ממש לשים מיכשול בפני עיוור.

לפותח השירשור אם תתעקש אני אצור קשר עבורך עם גוף שהחזיק כ 50 קסנטיות ותשמע ממקור ראשון על היצירה המוטורית.

לפותח השירשור, אם כבר צרפתיה משפחתית, ה- 406 תהיה בחירה עדיפה.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב טוב נו... נלך על גרוטאות...

מה אתה אומר על 405 SRI ?

פיז'ו קונים כדי לנהוג, וסיטרואן כדי לרחף. משום כך, 405 רצוי לרכוש ידנית (ורצוי עוד יותר שתהיה MI16...)

מכיוון שאחת מדרישות הסף היא מערכת ABS, ואת זה יש רק בדגם Signiture המפואר (והאוטומטי), וחוץ מזה יש רק כרית אוויר אחת, היא לא מועמדת מועדפת. גם גילה (1997 שנתון אחרון) אינו צעיר (למרות שגם 1999 אינה צעירה ממש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיז'ו קונים כדי לנהוג, וסיטרואן כדי לרחף. משום כך, 405 רצוי לרכוש ידנית (ורצוי עוד יותר שתהיה MI16...)

מכיוון שאחת מדרישות הסף היא מערכת ABS, ואת זה יש רק בדגם Signiture המפואר (והאוטומטי), וחוץ מזה יש רק כרית אוויר אחת, היא לא מועמדת מועדפת. גם גילה (1997 שנתון אחרון) אינו צעיר (למרות שגם 1999 אינה צעירה ממש).

טוב, אני מרים ידיים :p

(תחסוך ל C-5 בגרסת ה V-6, חיה רעה שיודעת לרחף, להאיץ ואפילו להיות בטוחה - ותתפלא לשמוע, יש אותה במודלים גבוהים !!! - לא סתם מכונית משנת 97-99).

בהצלחה בחיפושים ;-) (אגב, קסארה באה בחשבון או שאתה חייב סיטרואן עם הידראוליקה ?)

איציק

נ.ב.

לא ברור לי אם אתה מחפש מכונית לרחף (ולשייט ביום-יום) או מכונת נהיגה חזקה -או- מכונה הידראולית לשימור והנאה.

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מכונית שתרחף עם אשתי לעבודה על כביש 6, בנוחות ובבטיחות. מכונה הידראולית לשימור כבר יש (BX GTI).

קסארה.

היא זולה יחסית, מציעה איבזור בטיחותי שפוי (ABS, צמד כריות אויר), חישמולים וכל מה שצריך. כבונוס, למרות שאתה לא אוהב לדבר על זה, היא גם אמינה יחסית.

לדעתי זו האופציה השפויה לדרישות שאתה מציב.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, וגם אופציה זו נבדקת. ABS יש רק בגרסאות 1800. אם תופיע אחת ידנית פתאום, סביר להניח שארכוש אותה. כרגע שתי הפינאליסטיות הן מבית סיטרואן. בפרמטרים של פינוק נטו, הן לא כל כך ברות השוואה. בפרמטרים של פרקטיות, דווקא כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, וגם אופציה זו נבדקת. ABS יש רק בגרסאות 1800. אם תופיע אחת ידנית פתאום, סביר להניח שארכוש אותה. כרגע שתי הפינאליסטיות הן מבית סיטרואן. בפרמטרים של פינוק נטו, הן לא כל כך ברות השוואה. בפרמטרים של פרקטיות, דווקא כן.

אם תוכל למסור לי בה"פ את הפרטים והתקציב המיועד - אני אפקח עיניים (יש באפשרותי לעזור).

איציק

נ.ב.

גרסת ה 2.0 אקסקלוסיב עדיפה - אבל היא בטח לא בתקציב :p

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...