Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש דחוף יעוץ בקניית פיאט אונו S70 שנת 95

ETBK
שימו לב! השרשור הזה בן 6907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

הייתי שמח אם תשלחו לי תגובות אם כדאי להשקיע 9K (מחירון10) על אונו S75 עשתה 150K

יפה ומושקעת יד 5 העניין דיי דחוף לי לצרכים פשוטים (נהיגה ברדיוס 50 ק"מ מהבית)

אם משהו מודע למחלות שלה או אפילו ליתרונות אז שישלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

הייתי שמח אם תשלחו לי תגובות אם כדאי להשקיע 9K (מחירון10) על אונו S75 עשתה 150K

יפה ומושקעת יד 5 העניין דיי דחוף לי לצרכים פשוטים (נהיגה ברדיוס 50 ק"מ מהבית)

אם משהו מודע למחלות שלה או אפילו ליתרונות אז שישלח.

העצה שאני יכול לתת לך היא כזו :

אל תתן למספר הידיים לסנוור אותך, מספר נמוך או גבוה של יד לא מעיד על מצב האוטו, לטוב או לרע.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאזור הדרום יש לי אונו יפהפיה בשבילך של חבר שלי, היא במצב ממש טוב.

אם אתה רוצה עוד מידע שלח לי ה"פ

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום טכני אחזקה וטיפולים יש לך אחזקה שנתית של פיאט אונו של אחד מחברי הפורום....אתה לא תאהב את זה....

אבל אין לדעת בפיאט, הרכבים שלהם לא אחידים, יש כאלה שיצאו מפס הייצור אמינות, ויש כאלה שדרושה להן השקעה גדולה. ממש רולטה רוסית!

בעצם כל רכב הוא רולטה רוסית, בדוק את האוטו, מוצא חן בעיניך ומשתלם אז תקנה. החלקים לאחזקה זולים.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ככה, אני אישית די ממליץ לכה לרכוש את הרכב הזה, רק לפני הרכישה תבדוק אותו טוב טוב כדי שלא תתבאס אח"כ

היתרונות:

-חלקים מאוד זולים ובכלל לא קשה למצוא

-טיפולים זולים

-חסכונית מאוד בדלק

-האצה טובה(לא יודע אם זה מה שאתה צריך אבל בכול זאת)

-זריזה

-אם הבעלים הקודמים שמרו על הרכב וטפלו בה בזמן הוא כמעט לא צריך לעשות בעיות

חסרונות:

-אוהב לפתח חלודה(בדוק את זה טוב טוב, כול סימן אפילו קטן ביותר יכול להפוך לחור בקוטר של אגרוף)

-אם המזגן לא מקורי(רב הסכויים שהוא כן מקורי, אבל לכול מקרה) אז זה סתם בעיות איתו

-חלונות חשמל אוהבים להתקלקל

זהו בערך, זה הדברים שאני נתקלתי בהם אם האונו שלנו, והיא עוד שנת 92. אבא שלי טיפל בה מהיום שהוא קנה אותה וכיום אני גם עושה חלק מהטיפולים ויחסית לגיל המופלג הרכב נוסע ממש ממש טוב. אם שלך שנת 95 ואם נתחשב בעובדה שהוא עבר מיד ליד לא מהסיבה שיש בה איזה תקלה קשה אז יהיה לך פאנן אם האוטו.

בהצלחה ומקווה שתהנה איתו.........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי S60 כמו שציינו לפניי את הבעיות, יש כאלה עם בעיות בטרמוסטט, הכל תלוי באופן שאלה מטפל ברכב, בכל רכב, תן לו אהבה , הרכב יחזיר לך, ממליץ לך לטפל בו בזמן, מי שמתלונן על הבעיות הגדולות הוא כנראה לא טיפל ברכב שלו כראוי/לא בזמן וכו...

מומלץ !

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...