Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3, דיווח 90,000 ק"מ + חידוש ביטוח

Jack457

פוסטים מומלצים

טיפול 90K כלל החלפת פלאגים. ללא הפלאגים עלות הטיפול 600 ש"ח (כולל בדיקה כללית ונסיעת מבחן - נשארתי במוסך להתרשם). ספציפית ביקשתי לפתוח קארטר ולבדוק רצועת טיימינג (שהוחלפה ב-60K) -- הכל בסדר. לפי המוסך נותרו לרפידות כמה אלפי ק"מ כך שתידרש החלפה בין טיפולים, ביקשתי להחליף כבר עכשיו. 

עד היום טפו טפו, אף תקלה ברכב שנוסע כמו ביום שיצא מהמפעל (אני יד ראשונה). החריג היחיד: לאחר הטיפול הקודם (מוסך יבואן) ההילוכים משום מה "משכו" קצת יותר וצריחת הדלק עלתה מ-14.7 משולב ל-13.8, כאילו אני במצב sport. ביקשתי לאפס את מחשב הגיר והוא חזר להתנהגות רגילה. על הצריכה אדווח אחרי כמה אלפי ק"מ כשתתייצב. (השערה: תוסף כלשהו שהוכנס בטיפול הקודם).

תודה למוסך גבע שאת איפוס הגיר עשה בחינם וגם החליף 2 נורות חלשות על הדרך.   

דובר כאן הרבה על עלויות ביטוח לאחרונה. 

חובה 1,200 בחברה אחת, 1,050 בחברה שניה. מקיף 2,200 לנהג יחיד מעל 40, לא כולל שירותי דרך (עוד 300). אין דרישות מיגון. הרכב שנת 2017.

עריכה אחרונה על ידי Jack457
  • אהבתי 1
  • מעניין 1

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.3.2024 בשעה 15:34, yulianx כתב:

כמה לקחו על פתיחת קרטר?

היית במוסך יבואן?

מוסך גבע.

עלות העבודה שוקללה עם הטיפול כך שאיני יכול לתת לך סכום מדויק. חצי שעה עבודה? שלושת רבעי? יותר אם צריך לנקות. 

אגב, רק בבית שמתי לב שהם גם עברו עם קצת צבע שחור על ספרות שחוקות בלוחית הרישוי הקדמית, מסוג הדברים שבטסט מתים להכשיל. לא אמרו לי אפילו. 

• אהבתי 1

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Jack457 כתב:

מוסך גבע.

עלות העבודה שוקללה עם הטיפול כך שאיני יכול לתת לך סכום מדויק. חצי שעה עבודה? שלושת רבעי? יותר אם צריך לנקות. 

אגב, רק בבית שמתי לב שהם גם עברו עם קצת צבע שחור על ספרות שחוקות בלוחית הרישוי הקדמית, מסוג הדברים שבטסט מתים להכשיל. לא אמרו לי אפילו. 

רשמת שעלות הטיפול היא 600 ש"ח, תוריד את זה מהסכום הכללי.

זה מנוע 1.2 ? זכור לי שבשרשור של המנוע הזה ב-2019 הם רשמו שהם עושים בדיקת טיימינג חינם (פירוק קרטר), הם חייבו אותך ? אם כן המבצע הזה נגמר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Deutz912 כתב:

ב-2019 הם רשמו שהם עושים בדיקת טיימינג חינם (פירוק קרטר), הם חייבו אותך ? אם כן המבצע הזה נגמר...

עברו מאז כמה שנים, אתה מצפה שימשיכו לעבוד חינם?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והישראלים אותם ישראלים..

• אהבתי 1
  • מצחיק 4

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...