Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות in ear שיחליפו איירפודס 2 - עוד שרשור בנושא

garicho

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז לצערי הלכו לי איפשהו לאיבוד האיירפודס 2. אני מחפש אוזניות חלופיות, הבעיה היא שניסיתי את האיירפודס פרו 2 - אהבתי את הסאונד, את הפיצרים, האטימה. מדהימות, באמת. אבל אחרי חצי שעה האוזנים שלי כואבות ולא יכול להיות איתן יותר. מבאס ממש. ניסיתי גדלים שונים של הסיליקון, לא עזר. כנראה הצורה לא מתאימה לאוזן שלי. ואת האיירפודס הרגילים אהבתי ממש. לא הרגשתי שהן היו באוזניים.

חשבתי על EDIFIER W320TN. מישהו ניסה? יש אולי המלצות אחרות?

הכסף לא מעניין, מה שחשוב שהן יהיו נוחות לשימוש יומיומי ובאוזן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

אם אהבת את האיירפודס 2 וכסף הוא לא בעיה, אז למה לא ללכת על איירפודס 3?

הן בנויות בצורה שונה, מזכירות מאוד את הפרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תמיד עניין של VFM. אני עם ה3 הרגילות, כי לא ממש אוהב את הגומיות באוזניים. 

אישתי גם לא מתחברת, אבל כמוך לא אהבה את הבולקיות של הדור השלישי. כרגע הזמנתי לה soundpits air3 hd, ביחס למחיר שלהם הביקורות מצויינות ומקסימום איבדתי 120 שקל… יש גם את הAir4.

מבחינת תקציב גבוהה יותר:

- Edifier Neobuds pro2

- oneplus buds pro 2 

- oneplus buds 3

- bose quietcomfort 

- NOBLE Fokus Mistique

- fiio fw5

- mifo fiitii hifidots

-1more comfo buds/aero

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

@garicho מעדכן שקיבלתי את הסאונדפיטס.

בקצרה:

- הסאונד ממש נחמד והבסים עמוקים, אבל לא אובר.

- בשיחה אנשים שומעים טוב, אני גם(סייג יש קצת הרגשה של חלל כשאני שומע, אבל זה דורש מעקב)

- חיבור מהיר לאייפון

- איכות חומרים מאוד סבירה, מאוד קלות כולל הקייס

- נוחות באוזן(לא בדקתי לזמן ארוך)

לסיכום: איכות מטורפת ביחס למחיר, אני לא רואה שום סיבה לקנות איירפודס שיש לי(מזל שאת שלי קיבלתי מהחברה)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

האם אלחוטיות זה הכרח? קרינה והתעסקות עם מצב סוללה זה טיפשי ולא נוח, אלא אם אתה נוהג להשתמש בהם הרבה בחוץ,
הייתי הולך על החוטיות הקלאסיות של אפל, יש לי כאלו מאז האייפון 5 שעובדות כמו חדשות, שום אוזניות לא יחזיקו ככה בשימוש כמעט יום יומי,
לטעמי אלחוטיות זה זבל, יש לי גם אוזניות גיימינג חוטיות, אם השימוש הוא בעיקר ביתי אין שום סיבה לסבול מאלחוטי בלוטוס קרינות וסוללה שדוחפים לאוזניים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.3.2024 בשעה 06:54, garicho כתב:

הן בנויות בצורה שונה, מזכירות מאוד את הפרו.

מה שנקרא נכון אבל :)

השאלה אם מה שהפריע לך בפרו היה הצורה האחורית של האזניה או הtips?

יש לי חבר שכמוך -> לא מסוגל להשתמש בפרו לאורך זמן וגרר AirPods 2 עד שמתו לחלוטין (במקרה שלו סוללות פשוט לא החזיקו מעל חצי שעה כבר ....) עם אותו חשש.

האיירפודס 3 עובדות לו מצוין. מציע בכ״ז לתת להם צ׳אנס

בתאריך 14.3.2024 בשעה 07:33, Mikelt89 כתב:

קרינה

אנחנו עדיין בסיפור הזה? BTLE לעומת בערך כל מכשיר שאתה מחזיק באיזורך פשוט על גבול הלא רלוונטי. מספיק שאתה מחזיק את הטלפון ליד הראש כמה דקות ביום לשיחות , או אפילו משתמש באוזניות חוטיות כדי לקבל ״יותר קרינה״ (בלתי מיננת)

בתאריך 14.3.2024 בשעה 07:33, Mikelt89 כתב:

התעסקות עם מצב סוללה

ואללה - 5 שעות סוללה בנוכחיות , הקייס מסוגל להטעין אותן תוך 15 דקות למצב מלא (או 5 דקות לשעה שעתיים שימוש) בערך 4-5 פעמים.

אפילו בטיסות ארוכות לא נתקלתי בבעיה (מינוס טיסה אחת שנרדמתי איתן עם ביטול רעשים ואכן אחרי 5 שעות הייתי צריך להטעין אותן לעוד 5-10 דקות. אבל זה בגלל שהשתמשתי בהן בתור אטמי אוזניים , לא אוזניות)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...