Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נאחס אמיתי (לא כמו האפסילון) ומצבר שנפ תקול

discoTD5

פוסטים מומלצים

אספר לך סיפור משלי על מצבר שקרס..

אצלי ברכב אספנות היה startup בן 6, שנפרק הרבה פעמים במהלך השנים האלו. תמיד הטענתי אותו לילה לפני השימוש, ניתקתי אותו בזמן החניה או הנעתי עם בוסטר. ככה שלא הייתה סיבה מספיק טובה להחליף אותו. באמצע נסיעה אם כיבית אף פעם לא הייתה בעיה להניע מחדש.

לפני 3 חודשים לקחתי את הרכב לטסט. הניע כרגיל, חיכיתי קצת בתור, ובאתי להיכנס למסלול שבהתחלה שלו יש סיבוב ורמפה. שיחררתי לא טוב את הקלאצ' והרכב נכבה. אין סטרטר, מת. מחבר בוסטר, אין תגובה. בשלב הזה הבוחנים שואלים מה קרה אני אומר להם אין מצבר. באו 3 בוחנים והניעו את הרכב בדחיפה על המסלול! הבוחן כבר נשאר יושב בתוך הרכב, העביר את כל המסלול תוך דקה וחצי ויצא. השארתי את הרכב מונע בזמן ששילמתי במשרד, ומשם נסעתי ישר לקנות ורטא כחול.

מסתבר שאפשר לעבור טסט עם רכב שלא יכול להניע.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
  • מעניין 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס היה לי בדיוק מקרה כזה בטסט אבל עם רכב אוטומט התנעתי ישר עם בוסטר והמשכתי במסלול

לפני 19 דקות, amosbmw כתב:

והרכב נכבה. אין סטרטר, מת. מחבר בוסטר, אין תגובה

אבל למה למעשה לא הצלחת להתניע עם הבוסטר? אני מכיר בוסטרים איכותיים שמסוגלים להתניע רכב אפילו ללא מצבר פיזית.

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החלק ההזוי. כמו של יואב.

התנעתי את הרכב הזה עשר פעמים עם בוסטר. באותו יום המצבר אמר די.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Camaro 92 כתב:

עמוס היה לי בדיוק מקרה כזה בטסט אבל עם רכב אוטומט התנעתי ישר עם בוסטר והמשכתי במסלול

אבל למה למעשה לא הצלחת להתניע עם הבוסטר? אני מכיר בוסטרים איכותיים שמסוגלים להתניע רכב אפילו ללא מצבר פיזית.

איזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, topop כתב:

נוקו יכול בשמחה ואהבה. 

למעשה גם באסוס שנחשב יחסית חלש יכול להניע ג׳מפי ללא מצבר (מכלי ראשון).

פעם מתנדב בידידים אמר לי שלפעמים עדיף לחבר תנין באוזן מנוע, ואז הרכב מניע יותר בקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Buki כתב:

ללא מצבר פיזית אפשר אבל יש מקרים שנוצר קצר פנימי במצבר וכל עוד המצבר מחובר שום בוסטר לא יעזור. 

אז כנראה שזה מה שקרה אצלי. מעניין שזה היה כשזרקתי קלאצ'.

אבל כן הניע בדחיפה. מוזר.

לא הייתי מנסה להניע רכב ללא מצבר בכלל כמו שהציעו כאן. המצבר מייצב את מערכת החשמל.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה לא מזמן, נסיעה רגילה, המנוע הפסיק לסחוב והתחיל לרעוד. 

נסיתי תוך כדי תנועה לכבות את המנוע ולהניע מחדש, אחרי שכיביתי לא היה חשמל יותר באוטו, כלום.

נאלצתי לעצור איפה שהייתי ודחפתי את האוטו לשוליים. מדדתי מתח מצבר, 4 וולט. 

יש לי בוסטר באוטו, היה טעון מלא. חיברתי  בוסטר, לא עזר בכלום, לא הניע. אין סטרטר בכלל. בהפעלת הסטרטר החשמל נופל. 

זה היה יחסית קרוב מהבית איזה קילומטר וחצי.

הלכתי הביתה והבאתי מצבר אחר שהיה לי בבית, הרכבתי באוטו. התברר שגם המצבר האחר היה פרוק אבל לא מקוצר, עם המצבר האחר באוטו הניע עם בוסטר ומשם נסעתי לקנות מצבר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Buki כתב:

סיתי תוך כדי תנועה לכבות את המנוע ולהניע מחדש, אחרי שכיביתי לא היה חשמל יותר באוטו, כלום.

נאלצתי לעצור איפה שהייתי ודחפתי את האוטו לשוליים. מדדתי מתח מצבר, 4 וולט.

קרה לי מקרה זהה 1:1 מצבר של סטארטפ במקרה? מאז אני רק עם ורטה כחול.
(כן כן מכיר את הטענה שהם זהים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, teyal כתב:

קרה לי מקרה זהה 1:1 מצבר של סטארטפ במקרה? מאז אני רק עם ורטה כחול.
(כן כן מכיר את הטענה שהם זהים).

המצבר שעשה את זה היה ורטה כחול שנסע באיזור 120-130 אלף ק"מ ומשהו כמו 3 שנים, הוחלף באחד זהה שסה"כ יש לי ניסיון מצויין איתם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...