Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט חג. איך להפוך את התח"צ שלנו לנורמלית ?

race driver
שימו לב! השרשור הזה בן 777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

יש אנשים שלא מצליחים להתנהל בחברה בלי קו טלפון ואימייל, לא יכולים לישון בקיץ בלי מזגן, לא יודעים לכבס ביד, ולא יכולים לחיות בבית בלי חשמל, ביוב, מים זורמים, וקו אינטרנט, אז?

כל הדוגמאות האלו

מראות שנהיינו מפונקים.

אבל מה שקורה עם הוויז,

שאנחנו מאבדים כישורים 

זה כבר משהו אחר.

אישית, מאוד חבל לי על חוש הכיוון

המעולה שהיה לי ואיננו עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבחינתי הווייז הוא אמצעי בטיחות, מתריע על מכשולים וסכנות. לכן נדיר שאיני מפעיל אותו, גם בדרך שבה אני יכול להתמצא לפי הבורות בכביש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני מפעיל וויז רק כדי לסוע בדרך אחרת ממה שהוא מציע, טובה יותר, ולהיות מבסוט על עצמי שהצלחתי לדפוק את המערכת…

עריכה אחרונה על ידי garicho
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וויז מזמן כבר לא עוקף פקקים אלא שולח אותך בכוונה לפקק כדי שיהיה לו על מה לדווח לאחרים. גוגל מפות הרבה יותר אמין מנסיוני. גם הערכת הזמן שלו יותר מדוייקת.

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

וויז מזמן כבר לא עוקף פקקים אלא שולח אותך בכוונה לפקק כדי שיהיה לו על מה לדווח לאחרים. גוגל מפות הרבה יותר אמין מנסיוני. גם הערכת הזמן שלו יותר מדוייקת.

אם אתה חבר שלו ואתה ממהר, אז הוא מפנה לך את כולם מהנתיב😀 מנסיון,

כל פעם שאני מבקש ממנו הוא דואג לי,

ועכשיו ברצינות, אני נוסע כל יום כ150ק"מ+ ביום,

הוויז נותן לי אנדיקציה שאם יש בדרך תאונה אז מומלץ לחפש דרך חלופית,

את הדרך הקבועה אני מכיר ואם אני לא רואה דיווח ספציפי אני נוסע בדרך הרגילה,

ואת זה מפות גוגל לא יכול לתת לי,

כל עוד כמות המשתמשים בו קטנה הסנכרון שלו עם מצב הכביש נמוך יותר,

ובפרט שאין בו אופציה לדווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2022 בשעה 15:36, sperial כתב:

מבחינתי הווייז הוא אמצעי בטיחות, מתריע על מכשולים וסכנות. לכן נדיר שאיני מפעיל אותו, גם בדרך שבה אני יכול להתמצא לפי הבורות בכביש.

אני כבר שנים שלא נוגע בוויז. אני לא צריך את ההתרעות שלהם על מכשולים וסכנות שב-99% מהמקרים זה רכב שעומד בלי מפריע בשוליים של הכביש. מבחינת ניווט האפליקציה הזאת קרסה טוטאלית בגלל העומס בכבישים הישראלים ולא שמישה לחלוטין.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווייז עדיין אחלה לטעמי, היא לא מושלמת אבל פעמיים בחודש האחרון היא הצילה אותי ממל"ז, שזה כשלעצמו שווה את כל הפקקים שהיא לא הצליחה לזהות בזמן ולמנוע ממני (וזה נדיר).

בנוסף, ווייז נותנת לי הערכות זמן מדויקות לרמת ה-10 דקות, משהו שאני יכול לחיות איתו.

הממשק של מאפס עדיף בעיניי אבל יכולות "זמן אמת" והערכת זמנים פחות. אני שם נסיעה ואני יודע שאני יכול להגיע כם חצי שעה אחרי. NO BUENO.

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2022 בשעה 15:33, race driver כתב:

כל הדוגמאות האלו

מראות שנהיינו מפונקים.

אבל מה שקורה עם הוויז,

שאנחנו מאבדים כישורים 

זה כבר משהו אחר.

אישית, מאוד חבל לי על חוש הכיוון

המעולה שהיה לי ואיננו עוד.

אז אל תשתמש בוייז

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...