Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308, סליחה שהמלצתי (ספויילר: בסוף לא הלך מנוע, זה היה מיכל דלק תקול)

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, vxlan כתב:

פותח השירשור, אתה יכול לעדכן מה עשית בסוף?

לצערי אני עומד בפני אותה דילמה, תוהה האם לתקן או לזרוק לים.

אז הסיפור שלנו קיבל טוויסט. ה 308 היתה במוסך נוסף שאבחן בעיה דווקא במיכל  הדלק שגורמת לתקלת תערובת עשירה מידי ולכיבוי מנוע. לא בטוח כלל שאובדן הקומפרסיה אומר שהמנוע גמור. כרגע בעל הרכב שוקל החלפת מיכל דלק.  אם כן, הרכב יחזור לגבע להחלפת מיכל הדלק וגם לאבחון נוסף של מצב המנוע והקומפרסיה 

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

the plot thickens 

ta ta ta taaaaam

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק המשומשות קשה עכשיו. נניח שימכור, יהיה קשה למצוא רכב סביר במקומו בתקציב מוגבל

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, איציק נ. כתב:

למרות שזה בכלל לא קשור לנושא השירשור, אומנם מדובר באותו המנוע (לכאורה) אבל מערכת ההזרקה השתנתה עם השנים, ושם נעוץ החלקי העיקרי של הבעיות (ניתוק מדחס, סחיבה וכד'). כמובן שחלק גדול מהבעיות פתיר ע"י עדכוני תוכנה שהיצרן מספק בהתאם למידע שהוא מקבל מהמוסכים בכל העולם - אבל אין לי מושג מה עבר על האוטו שלך וזה גם לא רלוונטי לשירשור הזה.
אגב, בעוד הדגם הוותיק והאמין היה הזרקה חד נקודתית TBI אי שם בשנות ה 90 עד 2000, לאחר מכן הולבשו על המנוע מערכות הזרקה עם מצערת חשמלית וכמובן מזרקים שונים ופקדים שונים שמטרתם לדייק את המערכת ולצמצם זיהום אויר, כי זו למעשה המטרה מאחורי המערכות האלו.
בכל מה שקשור לאמינות, כל מה שקשור לדגם ספציפי יכול להיות גם קשור נקודתית לשנתון מסויים.
גם לימונים לא חסר, אצל כולם.

נכון, לא כל כך שייך, אבל מכיוון שאנשים העלו זיכרונות, בדמות C4-2009, או MAZDA 2-2008, ועוד כאלה, חשבתי לשתף את החוויה שלי עם ה-208+ 2012.

ובסה"כ התמקדתי בקטע הטכני שהרגיז אותי, ולא היה לחברה פתרון.

לא נכנסתי לפרטים הקטנים שהיו שם, כמו: מושבים קדמיים שסבלו מחריקות, או צג רדיו עליון שהיה משתגע לפעמים או גומייה בדלת תא המטען שלא הורכבה כמו שצריך. מבחינתי, זה היה זניח ולא העיקר.

לא יודע מה להגיד לך. לקחו רכב מצויין, 206,  הפכו אותו ל-"פלוס", והתוצאה הסופית, [לפחות ברכב שהגיע אליי], הייתה די לכיוון ה-"מינוס".

ואני גם מוכן להתייחס לזה, כ"לימון" או "חוסר מזל" ולא משנה מה.

כי כמו שכתבתי, מה שהיה, היה.

קשה לי להגיד מילה אחת רעה, לגבי ה- סיטרואן סקסו, או ה-ZX וולקן שהיו לי בזמנו.

רכבים מצויינים. 

צמצום זיהום האוויר, והוספת מערכות מתקדמות, הם מטרתם של הרבה יצרנים. כולל כאלה מהמזרח הרחוק. למה לא לקחת דוגמה?

אם כל הכבוד לרכבי פיגיו\סיטרואן העכשוויות, הם פשוט שמים יותר מדי דגש על נוחות,

יופי, סביבת נהג עתידנית ומודרנית, בסגנון "תא טייס", ומצד שני נופלים דווקא בדברים  הקטנים, [כגון תפעול המזגן, שדורש בסה"כ הסתגלות קצרה], ו בנושא המנוע שנידון כאן.

אי אפשר לאכול את כל העוגה. או לקבל הכל.

האם לקנות את הרכבים הללו, זה הימור? או החלטה נכונה?

אני כבר לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, yossiaviel כתב:

צמצום זיהום האוויר, והוספת מערכות מתקדמות, הם מטרתם של הרבה יצרנים. כולל כאלה מהמזרח הרחוק. למה לא לקחת דוגמה?

תשמע, חלקם בכלל לא נכנסים לארץ עם תקינה אירופאית - וכולם כולל כולם סובלים מתקלות כאלה ואחרות גם בבגרותם ואפילו צעירותם. הבעיה היא שהרוב לא נוטים לדבר על זה (להוציא כמה יחידי סגולה כאן בפורום) ונוטים להתעלם מזה או לייחס לזה סוג של בלאי בגלל מוצאו של הרכב (לא יכול שהתקלקל, בטח הגיע הזמן של החלק וזה הזמן לשפצו\להחליפו). מידי  פעם מגיע "מבחוץ" איזה "מתאבד שיעי" ששופך אור על איזה תקלה מאוד מוכרת ברכב מאוד מוכר - ואחרי שליבה את האש, נעלם כלא היה - ואז הדיון דועך ונעלם.
אנשים בארץ מאוד קנאים למותג של הרכב שלהם, פן תתרוצץ שמועה שעלולה לחסל את ה"מחירון" שלו.

מזל שיש עוד יצרנים ששמים דגש על נוחות, סביבת נהג מודרנית וכו' - זה חשוב ואני מאוד שמח על זה. אחרי שהתרגלתי, לא רואה את עצמי יורד לפחות מזה.
בכל מה שקשור להימור על המנוע: יש אפשרות אחרת (דיזל) - אבל הבעיה נעוצה בלקוח (הוא "חי" על הרגלים, סטיגמות ושמועות - וחושב שהוא יודע הכל). הלקוח הישראלי מאוד "מרובע" בדברים האלו, הפסד שלו.

איציק

• אהבתי 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, איציק נ. כתב:

אנשים בארץ מאוד קנאים למותג של הרכב שלהם, פן תתרוצץ שמועה שעלולה לחסל את ה"מחירון" שלו.

בדיוק כמו שאתה קנאי למותג של PSA,וזה בסדר.
אני בלי בושה אומר,נוסע בפחמנוע אסייתי,אבל וואלה נוח לי כי זה לא דגם מעפן של צי רכב,מאוד מתאים לצרכים שהגדרתי,ראשון עלות TCO כי נסוע שלי מאוד גבוה,אין לי שום סנטימנט למותג קיה,מחר שצריך להוסיף/להחליף רכב,לא זה מה שיקבע,מה שכן בנתיים סקרן לתמחור של EV6 לכן מעכב,הוספת רכב נוסף במשפחה.
אין לי שום בעיה עם צרפתיות,באמת נוחות,ותמיד מזכיר שכמות התלונות פה לא פרופורציונלי למה שקורה בחוץ בפועל,מכוון שאני עוסק בתחום ורואה את כל המותגים,אין דבר כזה מותג נטול צרות,אין מותג שאין לו איזה "לקרדה" בשרוול,בכלל מה שקורה ברכבי יוקרה...אבל שם לפעמים מבושה לא יכתבו,או כמו שכתבת,רובם לא ידברו פשוט ישלמו ויתקנו,אבל זה כבר התופעה השלילית של כל הרשתות החברתיות,כיכר העיר החדשה,כאילו ה"צעקות" "הרעש" מייצגים את הכלל.
מזכיר לי,20 שנה הייתי בעולם של קמעונאות בצורה כזאת או אחרת,לצרכן הישראלי קשה לו לפרגן,וידוע אצל כולם הספורט הלאומי פעם היה זאפ (היום לפי דעתי פחות,רובם גם למדו,מי ששם זה רק מי שמשלם),אנשים שנהנים מהמוצר לא יטרחו לרוב לכתוב ביקורת חיובית ,לכן היו מוצרים עם מאות מכירות עם ביקורת אחד או שניים או סתם אנשים מאוכזבים והיו קוטלים,נפלו על פגם,מנגד מוצר נחות שלא נמכר היה עם הרבה ביקורות חיוביות (מיותר לציין איך :D ),בקיצור לא בכל דבר "חוכמת ההמונים" מייצג משהו,אם בכלל.

הקטע ברכב,שזה מוצר כל כך יקר בגלל המיסוי הפסיכי,זה אף פעם לא נעים שאתה נופל ברכישה כזאת,ובהחלט צריך אישיות חזקה לפעמים להודות ש"נפלת",ולחתוך בזמן...או פשוט להשלים ולא לקחת ללב ! 

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

אין לי שום בעיה עם צרפתיות

לפני 4 שעות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

אין דבר כזה מותג נטול צרות

השאלה אם יש מותג שהוא נטול רכבים ללא צרות.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

בדיוק כמו שאתה קנאי למותג של PSA,וזה בסדר.

הפוך. התחלתי לקנות PSA בגלל המחיר ולא בגלל שאני קנאי למותג. אני לא מפחד שהמחירון שלו יתרסק. הוא מתרסק בכל מקרה, להוציא דגמים מאוד ספציפיים שלא...

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, race driver כתב:

השאלה אם יש מותג שהוא נטול רכבים ללא צרות.....

לא מכיר חיה כזאת,כמו שכבר כתבתי,זה שלא כותבים ברשתות חברתיות זה לא אומר שאין צרות !!

לפני 3 שעות, איציק נ. כתב:

הפוך. התחלתי לקנות PSA בגלל המחיר ולא בגלל שאני קנאי למותג. אני לא מפחד שהמחירון שלו יתרסק. הוא מתרסק בכל מקרה, להוציא דגמים מאוד ספציפיים שלא...

נו אז אתה רק מחזק מה שכתבתי כבר כמה פעמים,שה-PSA אהוב לאנשי פורום עם לב חזק,ומבינים בתחום הזה,שאוהבים לקנות רכבים מפנקים ולא משעממים אחרי השמדת ערך אצל יד 1...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, איציק נ. כתב:

נהפוכו שכני היקר! 

אני בונה על זה! 

אני קונה בזול רכב סופר מפנק - ומוכר בזול. אבל אני קונה כשאני יכול ואם יכול בזול - מה טוב. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, lanosforce כתב:

נהפוכו שכני היקר! 

אני בונה על זה! 

הופהההה...איפה כל האנשי "קונספירציה"....חברה לא תאמינו,יש מכה רצינית,עוד לא דברו על זה אבל כל רכב שני 3008 אחרי מתיחת פנים החדשה נתקע,יש כשל לא ברור :rofl::rofl::rofl:

• לא הבנתי... 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, אליעזר כתב:
לפני 23 שעות, mcshmupi כתב:

כרגע בעל הרכב שוקל החלפת מיכל דלק. 

לא חבל? נראה מעגל שלא ייגמר, ראה מה שכתב @alex321

לפני 19 שעות, mcshmupi כתב:

שוק המשומשות קשה עכשיו. נניח שימכור, יהיה קשה למצוא רכב סביר במקומו בתקציב מוגבל

נכון השוק קשה, אבל מיכל הדלק לא בטוח ייפתור את הבעיה, תוסיף לעלות של המיכל את שעות העבודה שנאבדות וכנראה עוד יאבדו לו בהתרוצצויות בין מוסכים + העוגמת נפש, כל אלו שווים לא מעט כסף.

רק הנופש שיעלה כדי לנקות את הראש מכל זה, שווה אולי יותר מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אבל גרמתם לי לחפש עכשיו בגוגל כל מיני דברים (באנגלית) כמו פסיכולוג לבעלי רכבים תוצרת צרפת. 

קניתי רכב צרפתי

וכך הלאה 

נראה שרק אנו הישראלים אחראים לתופעה הזו. 

הבעיה - היא בנו. 

מרד אלור.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...