Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

NoFap, מחשבות ותובנות לאחר שנה וקצת

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 51 דקות, EliC25 כתב:

@Cycleman האם לא עולים לך מראות דומים מחדר המיטות הפרטי שלך? 

כלומר, מה בעצם הסיבה שבגינה דווקא המראות מהפורנו קופצים ולא הפנטזיות או ההתנסויות המציאותיות שלך? אני שואל באמת מסקרנות.

@Legend

הוא אמר שהוא מהטכניון, איזה מראות מחדר המיטות שלו בדיוק? 

• מצחיק 6

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טורי פורייה?

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, EliC25 כתב:

*גילוי נאות: נגד פורנו,  מתוך סלידה מתעשיית הניצול וההתעללות בנשים רבות.

את זה לא הבנתי אף פעם, מישהו מכריח שחקנית לקבל אלפי/עשרות אלפי דולרים עבור צילום סרטון?

ראיתי פעם איזה ראיון עם שחקן מפורסם, הוא סיפר שמקבל 4000$ על צילום קליפ.

• אהבתי 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Mr.Hybrid כתב:

את זה לא הבנתי אף פעם, מישהו מכריח שחקנית לקבל אלפי/עשרות אלפי דולרים עבור צילום סרטון

יש ויש, וזה לרוב ממש לא אלפי דולרים, יותר 100$ לסצנה כש50 מתוכם הבחורה מוציאה על גלולה שאחרי.

או בחורות שנראות צעירות, כשבפועל הן באמת בנות 15-16.

או כאלה שנמצאות/נמצאים שם בעל כורחן או במרמה, שלקחו להן את הדרכונים, או שעובדות בשביל להחזיר חובות לעולם התחתון (ששולט ברוב התעשיה).

ואני לא מדבר על נזקים לגוף ולנפש מהעבודה עצמה וכל הסמים שהם לוקחים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mr.Hybrid כתב:

את זה לא הבנתי אף פעם, מישהו מכריח שחקנית לקבל אלפי/עשרות אלפי דולרים עבור צילום סרטון?

כשאנשי התעשייה מבטיחים הרים של זהב לבחורות בנות "18" וזורקים אותם לעזעזל אחרי סרטון 1 או 3 זה לא ניצול? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mr.Hybrid כתב:

כשהייתי צעיר יותר גם לא הבנתי.

אבל אז התחלתי להסתכל גם על ההבעות פנים ושפת הגוף של השחקניות (שלא יודעות משחק מן הסתם) ואלו אמרו לי הרבה.

מה גם שיש עדויות רבות על הניצול, ההשפלה וההתמכרות לסמים וכו'

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו hot girls wanted בנטפליקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mr.Hybrid כתב:

יש הרבה שזה כן מכריחים אותם, אבל גם אלו שלא, זה ניצול.

לקחת ילדות בנות 18, חלקן מרקע מאוד בעייתי, לספר להן המון סיפורים שיכנסו לתעשייה ואז עוד המון סיפורים ולחצים לעשות סצינות שהן לא תמיד מעוניינות בהן(סקס עם נשים, גברים מבוגרים או עם כלים ששייכים לעשייה הכבדה ולא לבני אדם).

אם תיראה נציג של חברת סלולר ״דוחף״ טאבלט או סלולר ב 4000 שקל לבן 80 שבקושי מתפעל טלפון מקשים, אתה תזדעזע מכמה שזה ניצול, אז וואלה, גם פה יש לא מעט מקרים של ניצול ברמה כזאת אם לא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין ספק שלא הכל וורוד בתעשיה הזו. מצד שני גם בתעשיות של דברים בסיסיים יותר כמו אוכל וביגוד לא חסר ניצול והתעללות. עולם אכזר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

אין ספק שלא הכל וורוד בתעשיה הזו. מצד שני גם בתעשיות של דברים בסיסיים יותר כמו אוכל וביגוד לא חסר ניצול והתעללות. עולם אכזר.

נכון מאוד, זה גם ניצול אפילו יותר גרוע בחלק מהפעמים, אבל מכאן ולהגיד שפורנו זו לא תעשייה של ניצול כלל כי מקבלים על כסף, המרחק רב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2021 בשעה 23:55, EliC25 כתב:

כי לאונן זה טוב, זה בריא, וזו דרך לווסת דחפים ואפילו תוקפנות.

לעומת זאת להדחיק דחף ולהתבשל איתו זה מתכון לצרות. 

@Cycleman חתיכת סיפןר, כנראה שבשבילך זה באמת היה בעייתי אפילו בתדירות נמוכה. האם לא עולים לך מראות דומים מחדר המיטות הפרטי שלך? 

כלומר, מה בעצם הסיבה שבגינה דווקא המראות מהפורנו קופצים ולא הפנטזיות או ההתנסויות המציאותיות שלך? אני שואל באמת מסקרנות.

@Legend לא זכור לי שבפורנו האישה תמיד מושלמת, אבל במה זה שונה מכל תרבות האינסטגרם והטיקטוק מלאות הפילטרים, שלא רק הגופות של כולם נראים טוב ומדהים, אלא שגם החיים שלהם נראים מוש מוש?

*גילוי נאות: נגד פורנו, לא מטעמים של התמכרות וזילות של מין או שיבוש החוויה המינית, אלא מתוך סלידה מתעשיית הניצול וההתעללות בנשים רבות.

משיב לשאלה,

קודם כל אציין שזו שאלה ממש טובה שלקחה אותי לסיבוב מחשבה עם עצמי.

אני נשוי לבת זוג עימה אני כבר בזוגיות יותר מעשור ויש לנו אף בת משותפת =).

הייתי אומר שהמראות של הפורנו הלכו איתי לכל מקום בגלל הייחודיות שלהם (התנסחתי בעדינות משהו). כלומר, בפורנו (כמעט כמו באשליה) הכל יותר מוצלח מבמציאות, הנשים יפות יותר ו"מהונדסות" לגירוי מקסימלי, התנוחות, ריבוי המשתתפים. למעשה, אלו דברים כל כך שונים מהחיים הפרטיים שלי כך שהם פשוט נחרטו לי בראש והלכו איתי לכל מקום. לעתים הייתי מסיים צפיה בתחושה של "אני לא מאמין שזה מה שראיתי עכשיו" ולמען הגילוי הנאות, צפיתי אך ורק בדברים סטנדרטיים (לרוב Brazzers, לא מעבר לכך). אני מאמין שהזעזוע הפנימי שזה גרם לי, צרב לי משהו בתודעה, אולי אפילו בנשמה.

דיסקליימר קטן, באתי מהעולם הדתי (כיום כבר לא), ייתכן שהצפייה בפורנו היוותה קפיצה גדולה מידי עבורי (מעולם של צניעות להיפך הגמור מכך) ולכן המראות נצרבו אצלי כל כך חזק.

מקווה שהשבתי כהלכה,

תודה על השאלה.

• אהבתי 2
8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Cycleman כתב:

משיב לשאלה,

קודם כל אציין שזו שאלה ממש טובה שלקחה אותי לסיבוב מחשבה עם עצמי.

אני נשוי לבת זוג עימה אני כבר בזוגיות יותר מעשור ויש לנו אף בת משותפת =).

הייתי אומר שהמראות של הפורנו הלכו איתי לכל מקום בגלל הייחודיות שלהם (התנסחתי בעדינות משהו). כלומר, בפורנו (כמעט כמו באשליה) הכל יותר מוצלח מבמציאות, הנשים יפות יותר ו"מהונדסות" לגירוי מקסימלי, התנוחות, ריבוי המשתתפים. למעשה, אלו דברים כל כך שונים מהחיים הפרטיים שלי כך שהם פשוט נחרטו לי בראש והלכו איתי לכל מקום. לעתים הייתי מסיים צפיה בתחושה של "אני לא מאמין שזה מה שראיתי עכשיו" ולמען הגילוי הנאות, צפיתי אך ורק בדברים סטנדרטיים (לרוב Brazzers, לא מעבר לכך). אני מאמין שהזעזוע הפנימי שזה גרם לי, צרב לי משהו בתודעה, אולי אפילו בנשמה.

דיסקליימר קטן, באתי מהעולם הדתי (כיום כבר לא), ייתכן שהצפייה בפורנו היוותה קפיצה גדולה מידי עבורי (מעולם של צניעות להיפך הגמור מכך) ולכן המראות נצרבו אצלי כל כך חזק.

מקווה שהשבתי כהלכה,

תודה על השאלה.

אני מבין מה שאתה אומר, אמנם אני בגיל יותר צעיר, ואין לי אישה עדיין, אבל אני זוכר טוב מראות מרובים מסרטונים שראיתי לפני שנים...

ולמרות שאני כרגע ביותר מ-70 ימים ללא אוננות, גמירה, או פורנו, מדי פעם צצים לי התמונות מול העיניים, הזוויות, הקולות.

בקיצור, לא סימפטי, לא רצוי, ומחזק את התבונה שלי שפורנו זה רעל, אין שום קטע של מינונים לא מינונים, מילא באוננות בפני עצמה בדמיון, ניחא.

בוא, מי מסוגל לאונן לדמיון?

חייב איזהשהו גירוי נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, שליקו99 כתב:

מי מסוגל לאונן לדמיון?

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, שליקו99 כתב:

בוא, מי מסוגל לאונן לדמיון

זה לא כזה קשה... אתה יכול לפנטז על בחורה שאתה רוצה או שהיית איתה.. זה כל הרעיון בפנטזיה

לפני 57 דקות, Cycleman כתב:

בדברים סטנדרטיים (לרוב Brazzers

איך סטנדרטי ובראזרס באותו משפט... כולן שם מנותחות ולא מציאותיות, והסצינות לא אנושיות. 

סטנדרטי זה אולי זוג קאזואל שפותחים ערוץ יחד בפורנההאב וגם זה לא תמיד

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...