Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריקה/צווחה שמזכירה החלקת רצועת אביזרים ברכבים עם גירים רציפים - מהגיר עצמו?

ALÞћÃ
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר תקופה ארוכה שיוצא לי להתקל ברכבים עם גירים רציפים שמשמיעים רעשים שמאוד דומים לאלו שנשמעים מהפולי/רצועת אביזרים בעת האצה.

קשה לי להאמין שמדובר בצירוף מקרים ובכולם הרצועה/פולים בעיתיים, מה שמוביל למסקנה שהרעשים האלו ככל הנראה נובעים מהגיר עצמו ואני סקרן כיצד, אם בכלל, ניתן למנוע אותם. החלפת שמן גיר? פירוק הגיר והחלפת הרצועה/קונוסים?

הרעשים הנ"ל כאמור משותפים לרכבים כדוגמת מיקרע, אאוטרייג', זבייסטאר, ג'וק וכיוצ"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 מיקרות בבית מעולם לא שמעתי צווחה מהגיר הרציף,הגירים של ניסאן בשנים האחרונות מאוד אמינים, יש לי סוזוקי ויטארה בבית 2016 עם גיר אוטומט של טויוטה מרעיש יותר מהמיקרה.

בהגירים הרובוטים בגדול לדעתי תיכנס איתם מהר יותר למוסך מהגירים הרציפים של ניסאן.

עובדה שטויוטה משתמשת בצורה מאסיבית בגירים הרציפים,לדוגמא בקורולה.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברכבים של סובארו לא יצא לי להתקל ברעשים האלו, יש להם רעשים אופיינים משלהם (בעיקר בזחילה/גלישה במהירויות נמוכות) אבל שום דבר שמרגיש "תקול". לעומת זאת, ברכבים שציינתי אני נתקל בזה על בסיס יומיומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, ALÞћÃ כתב:

גם ברכבים של סובארו לא יצא לי להתקל ברעשים האלו, יש להם רעשים אופיינים משלהם (בעיקר בזחילה/גלישה במהירויות נמוכות) אבל שום דבר שמרגיש "תקול". לעומת זאת, ברכבים שציינתי אני נתקל בזה על בסיס יומיומי.

אימפרזה דנדשה מהיבואן (זו שנבחנה פה), היה אפשר לדמות את זה כמעט לרעש של סופרצ'ארג'ר.

כנל בXV, רק ששם הוא היה יותר מבודד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...