Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חזק ,מאובזר וספורטיבי

Moomin aba
שימו לב! השרשור הזה בן 962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 21 שעות, yonisi כתב:

סתם מסקרנות, כמה עושה וולוו S-60 T5 בינעירוני? לדעתי לא יותר מ 13-14, אז מקסימה תעשה לך 11, זה לא כזה הבדל תהומי.

חוץ מזה שאם אתה בקטע אפשר לשים על מקסימה מערכת גז כמו שאני עשיתי, ואז יש לך 300 כ"ס עם צריכה בינעירונית של איוניק (31 אגורות לק"מ, מדוד עם קובץ אקסל אחרי כל תדלוק). המנוע VQ35 מאוד מתאים לגז, אמנם התקנה לא זולה אבל עם נסועה כמו שלך אתה מכסה את זה תוך שנה וקצת. אלא אם יוסיפו מס על גפ"מ כמו שהוזכר לפני כמה שבועות...

רעיון מעניין רק שאני נרתע מגז משום מה

תןדה על הטיפ 🙂

אז היום עשיתי נסיעה על קליאו RS אוטומטית שנת 2015, רכב בעל 200 כוח סוס.

הרשמים שלי?

גם במצב נסיעה רגיל וגם במצב RS ( מצב ספורט מיוחד של הרכב) הרכב פשוט לא חזק מספיק, חסר לו כוח גם בתאוצה התחלתית וגם בביניים..

הסאונד מעולה, המושב צר מדי בשבילי, בנוי לילדים רזים בני 21.

הרכב משעמם, בנאלי וחסר רגש, הגה טיפה מתקשר אבל הגיר לדעתי מסרס את המנוע.

איזה עוד דגמים אני רוצה לבדוק:

פיג׳ו 208 gti 

וולוו s60 מנוע t5 בעל 245 כ״ס

גולייטה ידנית 170 כס

מיטו תלתן ירוק ידנית

פיאסטה st ידנית

דעות? מחשבות? המלצות?

דיס המלצות?

אשמח לשמוע הכל.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תעשה נסיעת מבחן בניסאן מקסימה. אין לה קשר לרכב ספורט. הגה קל , זווית גלגול מורגשת ,רכה. רכב מעולה למי שמחפש נוחות.  הוזכר כאן שהרכב מפרפר לפעמים, ככה זה שמנסים להעביר 300 כוח סוס בגלגלים הקדמיים , יש גם מעט לוחמת הגה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, 

בבעלותי g37 2013. התחלתי לכתוב עליה שרשור מתגלגל שאני מעדכן אותו מידי שנה.

https://carsforum.co.il/topic/687825-לי-זה-לא-יקרה-קניתי-g37-שרשור-מתעדכן/#comments

מוזמן לשאול מה שאתה רוצה.

בשורה התחתונה, מבחינתי, האוטו מאפשר שילוב בין משפחה ל fun. ויש הרבה fun.

עריכה אחרונה על ידי ArikM
  • אהבתי 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.9.2021 בשעה 19:20, Moomin aba כתב:

רעיון מעניין רק שאני נרתע מגז משום מה

תןדה על הטיפ 🙂

אז היום עשיתי נסיעה על קליאו RS אוטומטית שנת 2015, רכב בעל 200 כוח סוס.

הרשמים שלי?

גם במצב נסיעה רגיל וגם במצב RS ( מצב ספורט מיוחד של הרכב) הרכב פשוט לא חזק מספיק, חסר לו כוח גם בתאוצה התחלתית וגם בביניים..

הסאונד מעולה, המושב צר מדי בשבילי, בנוי לילדים רזים בני 21.

הרכב משעמם, בנאלי וחסר רגש, הגה טיפה מתקשר אבל הגיר לדעתי מסרס את המנוע.

איזה עוד דגמים אני רוצה לבדוק:

פיג׳ו 208 gti 

וולוו s60 מנוע t5 בעל 245 כ״ס

גולייטה ידנית 170 כס

מיטו תלתן ירוק ידנית

פיאסטה st ידנית

דעות? מחשבות? המלצות?

דיס המלצות?

אשמח לשמוע הכל.

תודה

רכשתי אתמול 208 GTI, יכול להגיד לך שאחרי חודשים רבים שאני מחפש משהוא ידני בספציפית + חזק עם אחיזה טובה בכביש סוףסוף התקבעתי על ה308 וה208 לפני כחודש, ולאחר הבנה רבה ש308 GTI אין כמעט להשיג + אחזקה יקרה החלטתי ללכת על ה208, הרכב נוסע מדהים, אחיזה בכביש מדהימה אבל אני לא חושב שזה מתאים לצרכים שלך, מבחינת אבזור הרכב לא קרוב להיות "מאובזר" כמו רכבים בעלויות שלו (היית לי ראב 4 היברידית לפני, הרמת אבזור של הראב 4 שנתיים אחורה בשנתון מה208  גבוהה בכמה)

ספציפית ה208 לטעמי רכב למי שמחפש נטו הנאה מהנהיגה, גיר רגיל מהנה.

אני מבסוט עד הגג ברכב ומרגיש שעשיתי את הבחירה הכי טובה שעשיתי בעולם הרכב ב5 שנים האחרונות, אבל לא סגור שזאת הבחירה שמתאימה לך.

אישית יצא לי לחפש המון על הT5 לפני כשנתיים בערך, יש כאן קהילה לא רעה בפורום של וולו, שווה לך לחפש, נתנו שמה כמה ביקורות על אחזקה, אמינות וכו' לגבי הרכבים האלו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.9.2021 בשעה 12:19, nadavd4 כתב:

אני חושב שיש כאן היצע מכובד של רכבים עם אופי שונה מאוד, וכדאי לפות"ש לבדוק מה יותר חשוב לו מבין 2 הקטגוריות העיקריות:

- הוט האץ' מהנות לנהיגה (פיאטסה, 208, ג'ולייטה וכו')

- רכב "מפנק וחזק" (אימפלה, הוולוו והאינפיניטי שהוזכרו).

יכול להיות שהוא יגלה את זה רק אחרי שינהג בהן.

לפי מה שזה נראה כרגע, פות"ש רוצה את ההתנהגות הטובה של הוט האצ' אבל עם נוחות. 

- הוא ציין כי רוחב המושב ברנו קליאו RS היה צר מדי, ולהבנתי היא בקטגוריה של הפיאסטה וה 208 ולכן אני מתחצף ופוסל אותן

- הוא ביצע מס' חיפושים בפורום ואמר שישנה סבירות לתקלה במנועי וולוו בעלות 15 אלף ש"ח שקצת מוציאה את החשק מהאוטו. 

- הג'ולייטה תהיה יותר רגישה לאחזקה ממנועי ה V6 האטמוספריים ואמינותה תלויה באחזקה שעברה. 

אני מסכים עם מה שאמרת ואני עדיין ממליץ על הניסאן מקסימה, את האימפלה אני לא מכיר אבל לפי הבנתי שתיהן מציגות חוויה בדמות גרגור V6 ולפי ידיעתי שתיהן מכוניות אמינות. 

-------------------------------- 

פות"ש,

בטווח מחיר שהצגת ופסילת מותגי רכב גרמניים (אמרת VAG אבל לקחתי את החופש לפסול את כל השאר במיוחד בשל הסיפורים ו "התרומה" של כל יצרן) איני רואה אף רכב שיכול לתת לך את ה Best of bith worlds מלבד הרכבים הגרמניים. 

שאר הרכבים יציגו התפשרות במונחים מסויימים, אחרת מזמן הייתי מציע לך פאסאט CC...

אני מציע, תעשה נסיעת מבחן על האימפלה והניסאן ואולי תאהב.

ייאמר לזכותך שאתה באמת רוצה לבצע את הרכישה הטובה ביותר ומוכן לנבור בשרשורי הפורום, שאפו!

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, הרקוליטו כתב:

שלום

תעשה נסיעת מבחן בניסאן מקסימה. אין לה קשר לרכב ספורט. הגה קל , זווית גלגול מורגשת ,רכה. רכב מעולה למי שמחפש נוחות.  הוזכר כאן שהרכב מפרפר לפעמים, ככה זה שמנסים להעביר 300 כוח סוס בגלגלים הקדמיים , יש גם מעט לוחמת הגה.

כשאתה אומר מפרפר למה אתה מתכוון?

לפני 12 שעות, ArikM כתב:

היי, 

בבעלותי g37 2013. התחלתי לכתוב עליה שרשור מתגלגל שאני מעדכן אותו מידי שנה.

https://carsforum.co.il/topic/687825-לי-זה-לא-יקרה-קניתי-g37-שרשור-מתעדכן/#comments

מוזמן לשאול מה שאתה רוצה.

בשורה התחתונה, מבחינתי, האוטו מאפשר שילוב בין משפחה ל fun. ויש הרבה fun.

נכנס לקרוא 🙂

תודה רבה על הרצון לעזור 🙏

לפני כשעה, Ron321321 כתב:

רכשתי אתמול 208 GTI, יכול להגיד לך שאחרי חודשים רבים שאני מחפש משהוא ידני בספציפית + חזק עם אחיזה טובה בכביש סוףסוף התקבעתי על ה308 וה208 לפני כחודש, ולאחר הבנה רבה ש308 GTI אין כמעט להשיג + אחזקה יקרה החלטתי ללכת על ה208, הרכב נוסע מדהים, אחיזה בכביש מדהימה אבל אני לא חושב שזה מתאים לצרכים שלך, מבחינת אבזור הרכב לא קרוב להיות "מאובזר" כמו רכבים בעלויות שלו (היית לי ראב 4 היברידית לפני, הרמת אבזור של הראב 4 שנתיים אחורה בשנתון מה208  גבוהה בכמה)

ספציפית ה208 לטעמי רכב למי שמחפש נטו הנאה מהנהיגה, גיר רגיל מהנה.

אני מבסוט עד הגג ברכב ומרגיש שעשיתי את הבחירה הכי טובה שעשיתי בעולם הרכב ב5 שנים האחרונות, אבל לא סגור שזאת הבחירה שמתאימה לך.

אישית יצא לי לחפש המון על הT5 לפני כשנתיים בערך, יש כאן קהילה לא רעה בפורום של וולו, שווה לך לחפש, נתנו שמה כמה ביקורות על אחזקה, אמינות וכו' לגבי הרכבים האלו.

קודם כל תתחדשששששש

איזה כיף לשמוע שאתה מרוצהה

כמה שאלות:

המושב מרווח לבן אדם לא דחליל?

העמעום מהאגזוז בנסיעה מעל 120 קמש הוא נכון?

הידית הילוכים נכנסת חלק וחמאתי או שצריך להתרגל?

קראתי עליה המון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, חולה רכב#1 כתב:

בדיוק המשבצת שה 208 יושבת בה... המושבים (והרכב) מאוד נוחים ובנסיעה רגועה אתה בטוח שמדובר בעוד צרפתייה נוחה.

אם באבזור (או בסאונד) הוא חפץ, שישכח ממנה.

אם גם ה 208 לא תהיה לו נוחה, כנראה ששום סופר מיני חמה לא תהיה - ואז אין מניעה מלמצוא איזו סלון מפנקת עם גרגור של V6.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, חולה רכב#1 כתב:

- הוא ציין כי רוחב המושב ברנו קליאו RS היה צר מדי, ולהבנתי היא בקטגוריה של הפיאסטה וה 208 ולכן אני מתחצף ופוסל אותן

- הוא ביצע מס' חיפושים בפורום ואמר שישנה סבירות לתקלה במנועי וולוו בעלות 15 אלף ש"ח שקצת מוציאה את החשק מהאוטו. 

- הג'ולייטה תהיה יותר רגישה לאחזקה ממנועי ה V6 האטמוספריים ואמינותה תלויה באחזקה שעברה. 

אני מסכים עם מה שאמרת ואני עדיין ממליץ על הניסאן מקסימה, את האימפלה אני לא מכיר אבל לפי הבנתי שתיהן מציגות חוויה בדמות גרגור V6 ולפי ידיעתי שתיהן מכוניות אמינות. 

-------------------------------- 

פות"ש,

בטווח מחיר שהצגת ופסילת מותגי רכב גרמניים (אמרת VAG אבל לקחתי את החופש לפסול את כל השאר במיוחד בשל הסיפורים ו "התרומה" של כל יצרן) איני רואה אף רכב שיכול לתת לך את ה Best of bith worlds מלבד הרכבים הגרמניים. 

שאר הרכבים יציגו התפשרות במונחים מסויימים, אחרת מזמן הייתי מציע לך פאסאט CC...

אני מציע, תעשה נסיעת מבחן על האימפלה והניסאן ואולי תאהב.

ייאמר לזכותך שאתה באמת רוצה לבצע את הרכישה הטובה ביותר ומוכן לנבור בשרשורי הפורום, שאפו!

בהצלחה!

תודה לך על התגובה המושקעת 🙏

אכן, אחרי שנים של התפשרויות החלטתי להנות מנהיגה ולקחת את הטוב ביותר שהתקציב שלי מאפשר לי.

אני אבדוק את הניסאן מקסימה

אבדוק גם את האימפלה ltz

יש עוד רכב מעניין אבל הוא מעבר לתקציב:

לקסוס is300h הייבריד.

נראה שמציע קשת רחבה של תמורה לכסף

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.9.2021 בשעה 00:09, Moomin aba כתב:

כשאתה אומר מפרפר למה אתה מתכוון?

נכנס לקרוא 🙂

תודה רבה על הרצון לעזור 🙏

קודם כל תתחדשששששש

איזה כיף לשמוע שאתה מרוצהה

כמה שאלות:

המושב מרווח לבן אדם לא דחליל?

העמעום מהאגזוז בנסיעה מעל 120 קמש הוא נכון?

הידית הילוכים נכנסת חלק וחמאתי או שצריך להתרגל?

קראתי עליה המון..

ההילוכים פגז, אני בעצמי לא דחליל בכלל ונוח לי וכן ב120 יש עמעום חזק, לא כזה מפריע לי אבל יכול להבין 20000 אחוז למה מפריע לאנשים.

חוץ מזה רכב פגז. מטורף עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...