Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקיצה או שזה פשוט ככה במוסך מורשה של כל חברה (557 ש"ח טיפול ראשון לספארק 2019)

kurko1992
שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים חברה.

כבר סיימתי אז לא כזה משנה, פשוט רוצה לדעת אם זה ככה בכל מוסך מורשה של חברה.

הרכב שלי שברולט ספארק 2019, בדיוק היום עבר שנה מאז שלקחתי אותו מ החברה, הלכתי לעשות טיפול ראשון, הרכב עומד על 4878 ק"מ זה התוצאה:

מסנן שמו מנוע (PF64) 59 ש"ח
אטם לפקק ריקון שמן מנוע 29 ש"ח (חשבתי ש בצ'מפיון גנבים, מסתבר ששם עולה פחות לפי מה שאני זוכר)
שמן מנוע 4 ליטר 160 ש"ח
ספריי ניקוי בלמים 19 ש"ח (לא ביקשתי, לא יודע למה עשו)
נוזל לשמשעות (תרכיז) 10 ש"ח (גם לא ביקשתי תכלס)

557.5 שלל מע"מ, תכלס ה29 ש"ח של מה שלא ביקשתי זה לא מה שיהרוג אותי, סתם מעצבן אם סתם עושים ולא חייבים.

אגב, היה כתוב בספר רכב להחליף פילטר אוור ולא החליפו הזו***, אז פשוט אקפוץ עוד מעט למוסף שאבא שלי הולך לשם קבוע, 70 ש"ח כלל עבודה והכל.

מה אומרים?

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

ציפיתי למצוא מסיר פיח , לפחות מהניסיון שלי זה מופיע קבוע אצל צ'מפיון ,קרסו ויוניון. יצאת בזול יחסית כי על מסיר פיח לוקחים משהו כמו שמונים שקל לפני מע"מ.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטם זה שוד לאור יום. שייבה של כמה אגורות.... מעבר לכך תמחור סביר למורשה. הייתי מתקשר לשירות לקוחות ומתלונן על כך שהטיפול לא בוצע כיאות (לא הוחלף פילטר אוויר) - מגיע להם לקבל בראש על זה.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yoav911gt2 כתב:

ציפיתי למצוא מסיר פיח , לפחות מהניסיון שלי זה מופיע קבוע אצל צ'מפיון ,קרסו ויוניון. יצאת בזול יחסית כי על מסיר פיח לוקחים משהו כמו שמונים שקל לפני מע"מ.

אני מבין לפי גוגלש "" זה של טויוטה נכון?
זה חובה או זה סתם תוספת כמו ה29 ש"ח שלי שלא באמת חייבים וסתם מכניסים?

לפני 1 דקה, elibaba כתב:

האטם זה שוד לאור יום. שייבה של כמה אגורות.... מעבר לכך תמחור סביר למורשה. הייתי מתקשר לשירות לקוחות ומתלונן על כך שהטיפול לא בוצע כיאות (לא הוחלף פילטר אוויר) - מגיע להם לקבל בראש על זה.

חשבתי לעשות את זה, אבל בנתיים אלך להחליף במקום אחר, אין לי כוח לחזור לשם.

לא בטוח שאעשה את הטיפול שני במוסך מורשה שברולט, פשוט אלך למוסך מושרה מש' התחבורה וזהו לדעתי.

אבל יש לי שנה שלהמה להחליט חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכניסים בצורה אוטומטית.

אקח את האוטו שלי בתור דוגמא (סנדרו) , בכל טיפול זה הופיע ובכל טיפול ביקשתי להעיף את זה, 

300-400 שקל שהיו הולכים סתם.

לא ראיתי אזכור לצורך בתוסף כזה בספר הרכב או באינטרנט, ולא חושב שיש טעם לשים את זה,

ואחרי שלוש שנים יכול להגיד שהביצועים וצריכת הדלק של האוטו נשארו אותו דבר. 

* הפעם היחידה ששמעתי שיש דרישה למסיר פיח זה היה פה בפוסט על סובארו BRZ. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yoav911gt2 כתב:

מכניסים בצורה אוטומטית.

אקח את האוטו שלי, בכל טיפול זה הופיע ובכל טיפול ביקשתי להעיף את זה, 

300-400 שקל שהיו הולכים סתם.

לא ראיתי אזכור לצורך בתוסף כזה בספר הרכב או באינטרנט, ולא חושב שיש טעם לשים את זה,

ואחרי שלוש שנים יכול להגיד שהביצועים וצריכת הדלק של האוטו נשארו אותו דבר. 

* הפעם היחידה ששמעתי שיש דרישה למסיר פיח זה היה פה בפוסט על סובארו BRZ. 

אצלי אין בחשבונית, רק מה שכתבתי.

תכלס לא זוכר ב100% אם היה דבר כזה בסיאטים שהיו לי, הטיפול אחרון שעשיתי בצ'מפיון היה בפברואר 2019 והרכב כבר לא אצלי מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, kurko1992 כתב:

אגב, היה כתוב בספר רכב להחליף פילטר אוור

אתה בטוח בדרך כלל מחליפים כל 45000 אלף או שלוש שנים 

אפשר גם כל שנתיים טיפול שני 

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספריי ניקוי בלמים משתמשים כדי לנקות הרבה דברים. מספיק שנשפך להם קצת שמן במילוי אז ניקו אותו עם ספריי.

פילטר אויר תחליף לבד. אפילו מברג לא צריך בשביל זה בספארק. 5 קליפסים.

חבל על זמן ההמתנה במוסך, אפילו אם לא גובים לך תשלום על עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה עקיצה ? זה מיותר 

לדעתך במוסך אחר הייתה יוצא במחיר יותר זול עם חלפים מקוריים אני לא בטוח.

מסנן אויר בספרק 2019 מוחלף עפ הוראות ייצרן כל טיפול 6 כלאמר ב 90000 קמ אפשר להתווכח על זה אך זאת ההוראה ומסנן מזגן כל 20000קמ.

בספרי בלמים משתמשים לנקות את איזור המסנן שמן שהוחלף והפקק קרטר משאריות השמן שנזל (זה מקובל) סהכ רכב חדש למה שיצא עם שאריות שמן על המנוע ?

הם מחוייבים לתת לך הצעת מחיר כולל מעמ מראש לטיפול עלויות חלפים ועבודה ואתה אמור לחתום מראש לפני ביצוע העבודה זה התהליך הנכון וכך אחכ אין בעיות וטענות הכול מראש.

סהכ מחיר סביר לטיפול במורשה 

יופי של אוטו תתחדש

חיים יוד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yor2 כתב:

אתה בטוח בדרך כלל מחליפים כל 45000 אלף או שלוש שנים 

אפשר גם כל שנתיים טיפול שני 

ספר רכב

זה הספר שקיבלתי עם הרכב, כל שנה כתוב, שהם יבואו אחר כך בטענות כי לא החלפתי כל שנה? חח

לפני כשעה, Itzik-b כתב:

ישנה אפשרות שבדקו את הפילטר אוויר והוא היה עדיין נקי ולא דורש החלפה,אם זה המצב אז זה מעולה.

אתה באמת מאמין לזה שהם פתחו, הסתכלו והחזירו??

חלילה ואני לא מזלזל בך בכלל, אל תבין אותי לא נכון, אבל אין מצב, אגב, האלה התמונות של הפילטר (עכשיו שראיתי במוסך איך מחליפים, פעם הבא באמת אאחליף לבד, כולה 70 ש"ח עלה לי ולקח לי יותר זמן לנסוע הלוך חזור למוסך מאשר הזמן שלקח לבחור להחליף חחח. ולדעתי תכלס הייתי יכול משוך עוד כמה זמם עם הפילטר הזה, אתם תגידו.

מוסיף:  לדעתי זה לא קרה כי בכלל לא הכניסו להצעה מחיר התחלתי שקיבלתי.

פילטר 1

פילטר 2

לפני כשעה, אורח לרגע כתב:

בספריי ניקוי בלמים משתמשים כדי לנקות הרבה דברים. מספיק שנשפך להם קצת שמן במילוי אז ניקו אותו עם ספריי.

פילטר אויר תחליף לבד. אפילו מברג לא צריך בשביל זה בספארק. 5 קליפסים.

חבל על זמן ההמתנה במוסך, אפילו אם לא גובים לך תשלום על עבודה.

מה שכתבתי למעלה.

לפני כשעה, חיים יוד כתב:

למה עקיצה ? זה מיותר 

לדעתך במוסך אחר הייתה יוצא במחיר יותר זול עם חלפים מקוריים אני לא בטוח.

מסנן אויר בספרק 2019 מוחלף עפ הוראות ייצרן כל טיפול 6 כלאמר ב 90000 קמ אפשר להתווכח על זה אך זאת ההוראה ומסנן מזגן כל 20000קמ.

בספרי בלמים משתמשים לנקות את איזור המסנן שמן שהוחלף והפקק קרטר משאריות השמן שנזל (זה מקובל) סהכ רכב חדש למה שיצא עם שאריות שמן על המנוע ?

הם מחוייבים לתת לך הצעת מחיר כולל מעמ מראש לטיפול עלויות חלפים ועבודה ואתה אמור לחתום מראש לפני ביצוע העבודה זה התהליך הנכון וכך אחכ אין בעיות וטענות הכול מראש.

סהכ מחיר סביר לטיפול במורשה 

יופי של אוטו תתחדש

חיים יוד.

קודם כל, שמתי תמונה של הספר רכב של הטיפולים, כתוב שם כל שנה הפילטר אוויר.

בלבלת אותי, יותר זול אבל לא בטוח שעם חליפים מקוריים? לזה התכוונת?

לגבי ההצעה מחיר, הבחור אמר לי ככה.

"החלפת שמן + פילטר שמן, 520 ש"ח" (לפי המחיר הסופי כנראה שהכוונה שלו הייתה כלל עבודה ומע"מ, וחתמתי על זה, ואז אמר לי צריך להוסיף עוד איזה 50 ש"ח על כל מיני דברים וזה, תכלס הבנתי מה הכוונה שלו, זה לא מה שיהרוג אותי עוד 30/50 ש"ח תכלס.

ותודה רבה :-)

מקווה שעניתי לכולם ולא שכחתי משהו חח

עריכה אחרונה על ידי kurko1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסנן אבקנים זה מסנן המזגן לא אוויר.

אבל ההוראות השתנו ולא כפי שרשום בספר נהג.

אבל תמיד יש להפעיל שיקול דעת עפ הנסועה של הרכב והתנאים שהוא נוסע

חיים יוד

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...