Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה הזיזו לי את הרכב ללא ידיעתי?

method
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, עדכון והבהרות:

בתמונות לילה שסימנתי בהודעה הראשונה את המאזדה האפורה: זו חנייה שחניתי בה לפני כמה חודשים ומשם ביקשו ממני להזיז את הרכב(יצרו קשר דרך המשטרה) ולא חניתי שם מאז.

מקום החנייה שבו עסקינן בשרשור הזה הוא המקום מול המעקה הירוק בלבד. מול המעקה הזיזו לי את הרכב. בתמונות מעכשיו ניתן לראות שטויוטה חונה שם.

עשיתי סיבוב עכשיו(באור יום) ושוב לא זיהיתי נזקים לרכב. ככה שאולי אין צורך להתעמת איתם(לא שרציתי, הנני איש שוחר שלום ושות'), או בכלל לדבר איתם.

yor2, בצד השני זו גדר וזהו. אין שם שערים ואין שם עבודות. סתם גדר- ראה תמונות.

הרחקתי את האוטו ליתר בטחון, ומקווה שזו הפעם האחרונה שהנושא הזה צץ בכלל...

IMG_2970.jpg

IMG_2971.jpg

IMG_2972.jpg

עריכה אחרונה על ידי method
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חניה ליד המעקה הזה היא עבירת תנועה. אבל עד כמה שידוע לי מי שרשאי לאכוף אותה הן הרשות המוניציפלית ומשטרת ישראל. לא הקבלן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי פעם בשיפוצים/בנייה וכל הגעה של משאית היה היה סיפור מהבוקר לשמור לה חניה.
דווקא לי נראה שדי בוודאות הזיזו לך את הרכב. גם אם לא חנית בדיוק מול האתר בנייה אלא 15 מטר ממנו...
מספיק שהגיעה משאית גדולה או אפילו 2 משאיות וכל מה שהיה חסר זה החצי מטר שחנית עליו - אז למה לא להזיז לך את הרכב???

לפני 11 שעות, טרול כתב:

אני יכול להגיד לך שאם חנית בגבולות של אתר הבנייה ואתה חנית( הגבול של אתר הבנייה מתחיל מגדר האיסכורית ששמו) יכולים לגרור לך את הרכב

וואלה לא מכיר את החוק הזה. אם אתר בניה מעוניין בשטח חניה (בוודאי אם הוא משלם עליו) הם שמים תמרור שאוסר חניה לפי שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות סרטון בפייסבוק על "חברת בנייה" שהחליטה להזיז רכבים שמפריעים להם עם כל מיני כלים שלהם. באמצע הסרטון אחד העובדים הסתכל לצלם והתחיל לצעוק בחצי עברית חצי ערבית  "יש לך בעיה? זה הרכב שלך? בוא רד למטה בוא נדבר". אז אני מסיק שלא באמת אכפת להם מרכוש הסביבה, וכנראה באמת יעשו הכל כדי לסיים עם יום העבודה, גם אם זה כולל לגרור רכבים.

עריכה אחרונה על ידי iEminem

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי חונה בקרבת אתר בניה בשעות העבודה, לא שווה למצוא את הרכב מלא פתיתי בטון או כל חומר אחר שייקח לך הרבה זמן ולפעמים כסף לנקות אותו. לפעמים משאיות מגרדות אותו ומה לא, בקיצור תחנה במרחק קצר מהאתר ותהנה מרכב שלם. להתווכח עם מנהל האתר ללא צילומים לא יעזור לך (מנסיון)

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע ראיתי כמה פועלים שמזיזים למישהו את הרכב כי המשאית לא יכולה לעבור. 

לפני הרבה שנים אני מקבל טלפון מאמא שלי בלחץ שיא שואלת אותי אם הכל בסדר ומה קרה.

מסתבר שהיא קיבלה טלפון משמשטרה שהרכב שלי חונה באמצע רחוב וחוסם את התנועה ולא יודעים איפה אני .

יוצא בריצה לרכב רואה שהוא מחנה בדיוק איפה שהשארתי אותו ,ואז מגיעים שני בחורים בשאלות , הרכב שלך ? אתה יוצא מהחנייה ? 

מסתבר שהם רצו להחנות שם את המשאית שלהם ואני "מפריע" .

• רעיון טוב! 1
ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרת לי מקרה דומה שקרה לפני 3 שנים ותיעדתי אותו.

שמתי פתק לבעלת הרכב כי במקרה הזה היה נזק (צעקתי להם מהחלון שיתקשרו למשטרה ויאתרו בעלים והם נפנפו..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכות עיריית חיפה - רכב פינוי אשפה שתמרן בסמטה שבה אני גר (יש בסופה רחבה שנועדה לתמרונים, אבל בדרך כלל תפוסה על ידי כלי רכב חונים) פגע במכונית חונה - עצרו, בדקו את הנזק והשאירו הודעה לבעלת הרכב, שבמקרה שלה מדובר בנזק גדול במיוחד כי מדובר ברכב הוראת נהיגה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.10.2020 בשעה 16:15, sperial כתב:

חניה ליד המעקה הזה היא עבירת תנועה. אבל עד כמה שידוע לי מי שרשאי לאכוף אותה הן הרשות המוניציפלית ומשטרת ישראל. לא הקבלן.

מה עבירת תנועה בחנייה ליד מעקה?

בתאריך 15.10.2020 בשעה 17:27, nathun כתב:

עבדתי פעם בשיפוצים/בנייה וכל הגעה של משאית היה היה סיפור מהבוקר לשמור לה חניה.
דווקא לי נראה שדי בוודאות הזיזו לך את הרכב. גם אם לא חנית בדיוק מול האתר בנייה אלא 15 מטר ממנו...
מספיק שהגיעה משאית גדולה או אפילו 2 משאיות וכל מה שהיה חסר זה החצי מטר שחנית עליו - אז למה לא להזיז לך את הרכב???

וואלה לא מכיר את החוק הזה. אם אתר בניה מעוניין בשטח חניה (בוודאי אם הוא משלם עליו) הם שמים תמרור שאוסר חניה לפי שעות.

למה לא להזיז לך את הרכב?

כי זה הרכב שלי. רכוש שלי שחונה במקום ציבורי ואסור לך לגעת בו. זה בעיקרון הסיבה העיקרית.

אם אני בא בערב והתמרור שלך של האין חנייה באתר שיפוצים מפריע לי כי אני בולט ממנו חצי מטר ולא רוצה לקום ב-7 להזיז את הרכב, למה לא להזיז לך את התמרור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Nakamichi כתב:

מה עבירת תנועה בחנייה ליד מעקה?

תקנה 72 לתקנות התעבורה

ציטוט

מקומות אסורים בעצירה, בהעמדה ובחניה תק' (מס' 3)  תש"ל-1970 תק' (מס' 2) תשל"א-1971

72.   (א)  לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחרי הוראה מהוראות תקנות אלה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות: .

......

(13)  בצד מעקה בטיחות להולכי רגל בשפת הכביש, אלא אם תמרור מורה אחרת;

לעבירה סימול 5948 בחנ"א, ונושאת קנס בן 100 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Nakamichi כתב:

למה לא להזיז לך את הרכב?

כי זה הרכב שלי. רכוש שלי שחונה במקום ציבורי ואסור לך לגעת בו. זה בעיקרון הסיבה העיקרית.

זה היה בסרקזם כמובן 😀
ברור שאסור להזיז את הרכב אבל הבעיה היא שעובד בניין לא חושב כמוך אלא הוא יותר בגישה של "למה לא להזיז לך את הרכב?"

לפני 7 דקות, sperial כתב:

תקנה 72 לתקנות התעבורה

חידשת. בהחלט לא ידעתי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא ידעתי. עד שלמדתי משהו חדש בפורום הזה.

לא חדש לי שאפשר ללמוד כאן הרבה דברים חדשים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכלנו בנוגע למעקה, סחתיק, למה לא...

חניתי צמוד למעקה(מסומן בחצים), לפחות במרחק של כ 15מטר מהכניסה לאתר בנייה. הזיזו את הרכב כחצי מטר. כלומר עכשיו הרכב רחוק 15.5מטר מהכניסה.

מה הניחוש פה? הגיעה משאית ארוכה מאוד ולהזיז את רכבי בחצי מטר פתר הכל?

IMG_2970.jpg.6037801dc9e0b712804598ba0b27ba83.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...