Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[צביעה] קצת תמונות של צביעת פסי קישוט וצלחות נוי ("טאסות")

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 6932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה טוב, מצפה לראות את זה במציאות :-)

לא הייתה קצת בעיה להימנע מהרוח (היות ואתה צובע בחוץ), כנ"ל לגבי חול או סתם אבק שעלול להידבק לצבע?

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כבר צובעים על הרכב, ללא פירוק החלק, עדיף לדעתי להשתמש בניילון, שלא סופג, מאשר שימוש חאפרי בעיתון, שיכול לספוג צבע ולהעביר אותו לפח הרכב.

לאור הכרותי עם כותב ההודעה - אופייני לו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להסיר צבע מפלססטיק אפשר להישתמש במסיר צבע לפלסטיק (!!!)

אבל זה לא ימנע את השיוף והחלקת האזור ע"י נייר מים...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב, מצפה לראות את זה במציאות :-)

לא הייתה קצת בעיה להימנע מהרוח (היות ואתה צובע בחוץ), כנ"ל לגבי חול או סתם אבק שעלול להידבק לצבע?

עם הפסי קישוט דווקא לא, מזג האויר היה נוח מאוד אתמול וגם אם יש מקרה בו אתה נתקל במעט רוח מכיוון מסויים, מספיק שתעמיד את הרכב במקום הנכון ע"מ לקבל חסימה של הרוח - ואז אין לך בעיה לצבוע צד אחד ללא חשש. את השני אתה צובע אחרי שאתה מסובב את האוטו.

עם הטאסות זה בכלל היה קלי קלות כי צבעתי בחדר מאוורר נטול רוח.

אם כבר צובעים על הרכב, ללא פירוק החלק, עדיף לדעתי להשתמש בניילון, שלא סופג, מאשר שימוש חאפרי בעיתון, שיכול לספוג צבע ולהעביר אותו לפח הרכב.

לאור הכרותי עם כותב ההודעה - אופייני לו.

:fist:

זו לא פעם ראשונה שאני צובע עם תרסיס חלק מסויים על הרכב, נייר אחד (או אם אתה ממש מגזים - שניים) של עיתון עושים את העבודה - הצבע לא ממש נספג מאחר והוא מתייבש מהר (וכבר יצא לי לצבוע כמה פעמים פגושים בכמה מכוניות), פשוט צריך לשים לב שאין חורים בדפים של העיתון (בקצוות) ואז הכל תקין.

;-)

כדי להסיר צבע מפלססטיק אפשר להישתמש במסיר צבע לפלסטיק (!!!)

אבל זה לא ימנע את השיוף והחלקת האזור ע"י נייר מים...

גילי

מאחר וכבר היתה שכבה טובה של צבע יסוד ושכבה אחת נוספת של צבע רגיל עליו, לא היה טעם בהסרת כל השכבות - מה גם שעם הנייר שיוף בהחלט קיימת חשיפה של נקודות מסויימות של הפלסטיק.

בנוסף לזה, השכבות הקודמות גם מכסות חלקית שריטות קטנות - וזה דווקא טוב....

במקרים אחרים - אני מסכים. אם אין שכבה טובה של יסוד או שהצבע מתקלף ומצבו רע - כדאי בהחלט להשתמש במסיר צבע ורק אז לשייף בנייר שיוף מים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון נשמע ממש טוב הרבה זמן חיכיתי להסבר על צביעת רכב.

האוטו של ההורים שלי צבוע בכחול מטאל וישנה שכבה נוספת של הגנה, זאת ראיתי לאחר שריטה .

האם אני יכול לתקן שריטות כאלו ע"י צביעה?!

ועוד שאלה, מה בקשר לצביעת טבון אחורי וקידמי, שהם בצבע יסוד של הפלסטיק, ויש שיפשוף וחלק ממש קטן שמתפורר (אחותי המוכשרת) האם כדאי לי לשפשף את החלק ולצבוע בצבע יסוד?..איך לעשות זאת?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד איציק

אני חייב לציין ש 3 ניירות מים עולים 9 תקל בהום סטנר

והתבע בערך 15 +-

הצבע שעולה 15 שח (+/-) הוא צבע שאינו מיועד לצביעה ישירה על הפלסטיק (כן, הייתי בהום סנטר ואני יודע על מה אתה מדבר).

הצבע היקר יותר (נראה זהה רק שעליו רשום "BONDS TO PLASTIC !") עולה בין 19.90 ("חצי חינם") עד 39.90 (היפר רוזנפלד, הום סנטר וכד').

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע הזה מתאים גם לפלסטיק "רך" כמו חלקים בדשבורד (הכותב זומם על צבע כסף לדש כבר הרבה זמן) - או גומי?

למיטב ידיעתי (והמלצות מהאתר של "יעקבי") - זה מתאים לפלסטיק קשיח בלבד.

אפרופו דשבורד - יש דשבורדים שהם קשיחים (205) ולדעתי כן ניתן לצבוע שם... הרכים מורכבים מסקאי עם קצת ספוג מתחת.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה

לפלסטיק רך התכוונתי לפלסטיק דק שמתכופף בקלות

השאלה אם הצבע גמיש גמו למשל צבע של פגושים.

לדעתי אין שום בעיה לצבוע איתו פגושים (וגם הצבע שכיום צובעים איתו פגושים הוא צבע קשיח יחסית).

אני עם צבע WEEKEND שחור רגיל צבעתי פגושים בעבר וזה החזיק מעולה !

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה לצבוע את הטסות בצבע לבן(צירפתי תמונה)

שיתאים לצבע הרכב (לבן-שנהב)

ממה שקראתי עד כה, מספיק לרכוש רק את החומרים הנ"ל:

1-נייר מים

2-ספריי צבע שאינו מצריך צבע יסוד (במקרה שלי-לבן)

תקנו אותי אם אני טועה

או אם בכלל זה ניתן לביצוע

205.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחלה מדריך!

יש לי שאלה בקשר לעניין הזה, יש לי הונדה סיוויק לבנה ואצלנו הידיות של הדלתות, פסי הקישוט ווהמראות צד בצבע שחור, מה שאני לא אוהב ואני כבר מת לצבוע הכל ללבן.

יש מצב שזה אפשרי לביצוע ע"י הספריי הזה?

פשוט לשטוף הכל ולרסס? יחזיק מעמד (ידיות דלת) ?

בתודה, עזרא.

סיוויק 99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מדריך!

יש לי שאלה בקשר לעניין הזה, יש לי הונדה סיוויק לבנה ואצלנו הידיות של הדלתות, פסי הקישוט ווהמראות צד בצבע שחור, מה שאני לא אוהב ואני כבר מת לצבוע הכל ללבן.

יש מצב שזה אפשרי לביצוע ע"י הספריי הזה?

פשוט לשטוף הכל ולרסס? יחזיק מעמד (ידיות דלת) ?

בתודה, עזרא.

סיוויק 99

במידה והשטח נקי אין שום בעיה (לשטוף היטב עם מים וסבון טרם הצביעה וכמובן לוודא שהידיות יבשות היטב טרם הצביעה).

במידה והידיות שלך צבועות בצבע כלשהו, אין צורך בצבע מיוחד, רק לשייף היטב עם נייר שיוף מים 800-1000 לשטוף+לייבש ולצבוע בצבע רגיל ללא יסוד.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...