Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצוא יין. איך?

method
שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב ככה-ככה לכולם,

חבר קרוב בעל עסק בצ'כיה שאל אם אני יכול לארגן ייצוא של מנה התחלתית של כ-500 בקבוקי יין ישראלים.

למה הוא לא מזמין ישירות? - אז התשובה פשוטה: הוא כן מזמין, אך מעדיף שיהיה לו איש קשר שהוא מכיר בארץ, ואחד שגם יוכל להפעיל שיקול דעת ולא להיות כפוף ליקב אחד\נציג מכל יקב.

כל הרעיון נסיוני לגמרי בשלב זה.

השאלה הגדולה: מול מי עליי ליישר הדורים במדינה, בכדי שכל העסק יהיה חוקי לגמרי ללא הפתעות? במה זה כרוך?

מידע נוסף: יש חברה רשומה ממנה אני יכול להוציא חשבוניות תקניות ולהסדיר כספים, כך שאת המשוכה הזו עברתי.

בונוס: אני מניח שהיקבים ייתנו לי פתרונות אריזה ושילוח, אך אם לא - האם ישנה אריזה סטנדרטית לבקבוקי יין שמתיישבת על משטח?(אני מנחש שכך אורזים אותם, יכול להיות שאני בכלל לא בכיוון).

תודות 🍷

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאין לי מושג. אבל שהצד השני יתחיל בבירור הרגולציה הנדרשת בצ'כיה. בסופו של דבר מדובר במוצר רגיש מאד (מזון), ואני בספק אם הוא יוכל להכנס לשם באופן חופשי בכמות מסחרית.

חוץ מזה, באיזה יין מדובר? האם היקב המיצר אותו לא עוסק כבר ביצוא?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שהפילו את ה"משימה" עליי. כלומר, אני רוצה לבדוק קודם את הצד שלי בעניין לפני שאני מפיל הכל חזרה עליו. מאמין שיש לא מעט דברים להסדיר בצד המייצא, וכמובן לברר את התנאים במדינה אליה אני שולח.

לא מדובר על יין מסויים או יקב מסויים. זו תהיה תפזורת של כמה מכל סוג ומכל יקב. 

לכן שאלתי גם על אריזה ושילוח, כי אני מהמר שמה שיקרה בפועל זה שאני אצטרך לקנות מכמה מקומות ולכן לא אוכל לבקש מיקב מסויים לשלוח הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו היית יצואן של >>משהו<< והבחור היה מבקש ממך אם תוכל לעזור לו לייבא יין - אז סבבה.

זאת אחת הסחורות (אלכוהול!) שהכי מסובך לייצא גם אם כבר יש לך ניסיון בייצוא. מכיוון שאין לך ניסיון כלל - עזוב.

או שתתחיל להרים טלפון ליקבים, אני בטוח שיש כאלה שישמחו לעזור.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שתפנה לאנשי ענף היין במכון הייצוא ותקבל מהם מענה על כל הצד הרגולטורי

https://www.export.gov.il/freshproductandwine

בייצוא בדרך כלל הרבה יותר פשוט מייבוא - הרגולציה היא בצד של המדינה המייבאת מנסיוני המוגבל.

צור קשר עם חברת שילוח רצינית (אני עבדתי עם UTI) ותקבל מהם הצעת מחיר לאריזה מתאימה ושילוח בינלאומי.

• רעיון טוב! 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, method כתב:

בונוס: אני מניח שהיקבים ייתנו לי פתרונות אריזה ושילוח, אך אם לא - האם ישנה אריזה סטנדרטית לבקבוקי יין שמתיישבת על משטח?(אני מנחש שכך אורזים אותם, יכול להיות שאני בכלל לא בכיוון).

תודות 🍷

צור איתי קשר. אני מקושר עם בעלים של רשת חנויות יין, שגם מייבאים, עם קשרים אצל המפיצים הגדולים בארץ. נוכל לארגן אותך מ-א' ועד ת', כולל המלצות, מחירים שהם לא מחירי צרכן, יינות יחודיים, אופן שילוח שלא ייפגע ביין (חשוב!) וכו'.

נ.ב.

צחקתי

לפני 14 שעות, method כתב:

ערב ככה-ככה לכולם

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, elibaba כתב:

מציע שתפנה לאנשי ענף היין במכון הייצוא ותקבל מהם מענה על כל הצד הרגולטורי

https://www.export.gov.il/freshproductandwine

בייצוא בדרך כלל הרבה יותר פשוט מייבוא - הרגולציה היא בצד של המדינה המייבאת מנסיוני המוגבל.

צור קשר עם חברת שילוח רצינית (אני עבדתי עם UTI) ותקבל מהם הצעת מחיר לאריזה מתאימה ושילוח בינלאומי.

אחלה, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...